Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
Elite Hotel

Recenze

8,6
Vynikající
na základě 792 hodnocení z nejnavštěvovanějších 
webů
  • Čistota
    9,2
    Vynikající
  • Poloha
    9,1
    Vynikající
  • Služby
    9,2
    Vynikající
  • Komfort
    8,8
    Vynikající
  • Vybavení
    8,5
    Vynikající
  • Kvalita/cena
    8,7
    Vynikající

Top vybavení

  • Wi-fi v lobby
  • Wi-fi na pokoji
  • Parkování
  • Klimatizace
  • Posilovna

Veškeré vybavení

Wellness

  1. kosmetický salón
  2. Sauna
  3. hammam

Vybavení a služby ubytovacího zařízení

  1. Výtah
  2. Posilovna
  3. Parkování
  4. Trezor
  5. obchůdek
  6. konferenční místnosti
  7. Nekuřácké pokoje
  8. 24hodinová recepce
  9. Prádelna
  10. Wi-fi ve společných prostorech
  11. Přístup k faxu/modemu
  12. Hotelový lékař

Vybavení pokoje

  1. Vana
  2. Sprchový kout
  3. Otevíratelná okna
  4. Televizor
  5. fén
  6. centrální vytápění
  7. Rychlovarná konvice
  8. Klimatizace
  9. Placená TV
  10. Rádio
  11. Malý salonek
  12. Kabelová TV

Sportovní vybavení

  1. Fitness

Charakteristiky hotelu

  1. Rodiny s dětmi

Pro děti

  1. Ubytování dětí zdarma

Lokalita

Strada Hotin 17, Balti, 3121, Moldova

Vzdálenost od zařízení Elite Hotel

Vasile Alecsandri National Theatre:0.3 km

Saint Constantine And Elena Cathedral:0.5 km

Balti:0.8 km

Bălți International Airport:14.2 km

Údaje o ubytovacím zařízení

Strada Hotin 17, Balti, 3121, Moldova

Často kladené otázky týkající se Elite Hotel

  • Má Elite Hotel bazénovou oblast?

    Ne, Elite Hotel nenabízí bazénové oblasti.

  • Jsou v Elite Hotel povoleny domácí mazlíčci?

    Ne, v Elite Hotel nejsou povoleny domácí mazlíčci.

  • Je k dispozici parkování v Elite Hotel?

    Ano, Elite Hotel poskytuje Parkování pro hosty.

  • Kdy je příjezd a odjezd v Elite Hotel?

    Příjezd do hotelu Elite Hotel je možný od . Odjezd je do .

  • Kde se Elite Hotel nachází?

    Elite Hotel se nachází na adrese Strada Hotin 17, 3121, Balti, Moldova.

Informace o cenách a dostupnosti, které dostáváme z rezervačních stránek, se neustále mění. Proto se může stát, že na rezervační stránce nemusíte najít stejnou nabídku, jakou jste viděli na trivagu.

Populární kategorie hotelů v Balti

Destinace nedaleko místa Elite Hotel