Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
Happy Days Guest House

Porovnání s podobnými pobyty

Vybraný pobyt

  • Parkování
  • Klimatizace
  • Restaurace
Pro zobrazení přesných cen vyberte termín

Podobné pobyty

    • Wi-fi zdarma
    • Parkování
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Bazén
    • Klimatizace
    • Restaurace
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Wellness
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Parkování
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Wi-fi zdarma
    • Wellness
    • Parkování
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Bazén
    • Klimatizace
    • Restaurace
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Wellness
    • Parkování
    • Domácí mazlíčci povoleni
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Wi-fi zdarma
    • Parkování
    • Klimatizace
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Pro zobrazení přesných cen vyberte termín

    Recenze

    8,3
    Velmi dobré
    na základě 355 hodnocení z nejnavštěvovanějších 
    webů
    • Čistota
      7,5
      Dobré
    • Poloha
      8,0
      Velmi dobré
    • Služby
      8,3
      Velmi dobré
    • Komfort
      7,1
      Přiměřené
    • Vybavení
      7,2
      Přiměřené
    • Kvalita/cena
      7,5
      Dobré

    Top vybavení

    • Wi-fi v lobby
    • Parkování
    • Klimatizace
    • Restaurace
    • Hotelový bar

    Veškeré vybavení

    Vybavení a služby ubytovacího zařízení

    1. Videoherna/videohry
    2. Parkování
    3. terasa
    4. Bar
    5. Nekuřácké pokoje
    6. Restaurace
    7. Snack bar
    8. Prádelna
    9. Doprava z letiště
    10. Wi-fi ve společných prostorech zdarma
    11. Wi-Fi
    12. Dezinfekční gel na ruce k dispozici

    Vybavení pokoje

    1. Klimatizace

    Sportovní vybavení

    1. kulečníkový stůl
    2. Potápění

    Charakteristiky hotelu

    1. Pouze pro dospělé

    Lokalita

    Ban Klong Chao, Koh Kood, 23000, Thajsko

    Vzdálenost od zařízení Happy Days Guest House

    Khlong Chao Waterfall:2.6 km

    Koh Kood:3.8 km

    Makajuk Tree:4.7 km

    Huang Nam Keaw Waterfall:5 km

    Sihanouk International Airport:166.8 km

    Explore nearby attractions

    Údaje o ubytovacím zařízení

    Ban Klong Chao, Koh Kood, 23000, Thajsko

    Často kladené otázky týkající se Happy Days Guest House

    • Má Happy Days Guest House bazénovou oblast?

      Ne, Happy Days Guest House nenabízí bazénové oblasti.

    • Jsou v Happy Days Guest House povoleny domácí mazlíčci?

      Ne, v Happy Days Guest House nejsou povoleny domácí mazlíčci.

    • Je k dispozici parkování v Happy Days Guest House?

      Ano, Happy Days Guest House poskytuje Parkování pro hosty.

    • Kde se Happy Days Guest House nachází?

      Happy Days Guest House se nachází na adrese Ban Klong Chao, 23000, Koh Kood, Thajsko.

    • Které oblíbené atrakce se nachází poblíž Happy Days Guest House?

      Poblíž Happy Days Guest House se nacházejí tyto atrakce: Bang Bao Beach.

    Informace o cenách a dostupnosti, které dostáváme z rezervačních stránek, se neustále mění. Proto se může stát, že na rezervační stránce nemusíte najít stejnou nabídku, jakou jste viděli na trivagu.

    Patří k nejlépe hodnoceným Hotels v destinaci Koh Kood

    • Hotel Shantaa Koh Kood
      Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Baan Ton-Khathin
      Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Happy Days Guest House
      Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Soneva Kiri
      Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Sabai Beach Resort
      Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Naivacha Tent Koh Mak
      Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Oblíbená volba
      Ao Pong Resort
      Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Oblíbená volba
      Makathanee Resort
      Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Buri Hut Natural Resort
      Pro zobrazení přesných cen vyberte termín

    Destinace nedaleko místa Happy Days Guest House