Zobrazte si ceny z 8 webů
od7 290 Kč
Courtyard Jersey City Newport
Courtyard Jersey City Newport
Courtyard Jersey City Newport
Courtyard Jersey City Newport
Courtyard Jersey City Newport

Porovnání s podobnými pobyty

Vybraný pobyt

  • Wi-fi zdarma
  • Bazén
  • Parkování
Zobrazte si ceny z 8 webů
od7 290 Kč

Podobné pobyty

    • Wi-fi zdarma
    • Wellness
    • Parkování
    Zobrazte si ceny z 6 webů
    od19 187 Kč
    • Parkování
    • Domácí mazlíčci povoleni
    • Klimatizace
    Zobrazte si ceny z 6 webů
    od3 919 Kč
    • Wi-fi zdarma
    • Domácí mazlíčci povoleni
    • Klimatizace
    Zobrazte si ceny z 9 webů
    od3 728 Kč
    • Wi-fi zdarma
    • Domácí mazlíčci povoleni
    • Klimatizace
    Zobrazte si ceny z 9 webů
    od4 045 Kč
    • Wi-fi zdarma
    • Klimatizace
    Zobrazte si ceny z 6 webů
    od2 412 Kč
    • Parkování
    • Klimatizace
    • Restaurace
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Wi-fi zdarma
    • Parkování
    • Klimatizace
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Wi-fi zdarma
    • Parkování
    • Domácí mazlíčci povoleni
    Zobrazte si ceny z 8 webů
    od3 663 Kč
    • Wi-fi zdarma
    • Parkování
    • Domácí mazlíčci povoleni
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Wi-fi zdarma
    • Parkování
    • Domácí mazlíčci povoleni
    Zobrazte si ceny z 9 webů
    od5 974 Kč
    • Wi-fi zdarma
    • Parkování
    • Domácí mazlíčci povoleni
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Klimatizace
    Zobrazte si ceny z 6 webů
    od2 652 Kč

Cenový trend

Na základě nejnižších cen na trivago za posledních 30 dní
7 640 Kč
3 820 Kč
0 Kč

po, 19.10.26

X

út, 20.10.26

X

st, 21.10.26

X

čt, 22.10.26

X

pá, 23.10.26

X

so, 24.10.26

X

ne, 25.10.26

X

po, 26.10.26

X

út, 27.10.26

X

st, 28.10.26

X

čt, 29.10.26

X

pá, 30.10.26

X

so, 31.10.26

X

ne, 01.11.26

X

po, 02.11.26

X

út, 03.11.26

X

st, 04.11.26

X

čt, 05.11.26

X

pá, 06.11.26

X

so, 07.11.26

X

ne, 08.11.26

7 640 Kč

po, 09.11.26

X

út, 10.11.26

X

st, 11.11.26

X

čt, 12.11.26

X

pá, 13.11.26

X

so, 14.11.26

X

ne, 15.11.26

7 437 Kč

po, 16.11.26

X

út, 17.11.26

X

st, 18.11.26

X

čt, 19.11.26

X

pá, 20.11.26

X

so, 21.11.26

X

ne, 22.11.26

X

po, 23.11.26

X

út, 24.11.26

X

st, 25.11.26

X

čt, 26.11.26

X

pá, 27.11.26

X

so, 28.11.26

X

ne, 29.11.26

X

po, 30.11.26

X

út, 01.12.26

X

st, 02.12.26

X

čt, 03.12.26

X

pá, 04.12.26

X

so, 05.12.26

X

ne, 06.12.26

X

po, 07.12.26

X

út, 08.12.26

X

st, 09.12.26

X

čt, 10.12.26

X

pá, 11.12.26

X

so, 12.12.26

X

ne, 13.12.26

X

po, 14.12.26

X

út, 15.12.26

X

st, 16.12.26

X

čt, 17.12.26

X

pá, 18.12.26

X

so, 19.12.26

X

Recenze

8,6
Vynikající
na základě 3 986 hodnocení z nejnavštěvovanějších 
webů

Nadprůměrné hodnocení v rámci města Jersey City

Recenze hostů

Vynikající58%
Velmi dobré21%
Dobré11%
Přiměřené4%
Podprůměrné6%

Top vybavení

  • Wi-fi v lobby
  • Wi-fi na pokoji
  • Bazén
  • Parkování
  • Domácí mazlíčci povoleni
  • Klimatizace
  • Restaurace
  • Hotelový bar
  • Posilovna

Veškeré vybavení

Vybavení a služby ubytovacího zařízení

  1. byznys centrum
  2. Kavárna
  3. Vstupní hala
  4. Expresní vyřízení příjezdu/odjezdu
  5. Výtah
  6. Posilovna
  7. Parkování
  8. terasa
  9. Domácí mazlíčci povoleni
  10. Bar
  11. Krytý bazén
  12. konferenční místnosti

Pro děti

  1. Dětská postýlka
  2. Ubytování dětí zdarma
  3. Dětská jídla

Bez bariér

  1. Bezbariérový přístup
  2. Bezbariérová přístupová trasa
  3. Přístupná koupelna
  4. Bezbariérové parkování
  5. Vybavení pro neslyšící

Wellness

  1. Vířivka

Vybavení pokoje

  1. Žehlící prkno
  2. Otevíratelná okna
  3. Televizor
  4. fén
  5. centrální vytápění
  6. Rychlovarná konvice
  7. Klimatizace
  8. Placená TV
  9. Satelitní TV
  10. Psací stůl
  11. Malý salonek
  12. telefon

Sportovní vybavení

  1. bowling
  2. Půjčovna kol
  3. Fitness
  4. tenisová hala
  5. Turistická stezka

Lokalita

540 Washington Blvd, Jersey City, 07310, USA

Vzdálenost od zařízení Courtyard Jersey City Newport

Newport:0.1 km

One World Trade Center:2.4 km

Jersey City:4 km

Brooklyn Bridge:4 km

Flatiron Building:4 km

Socha Svobody:4.3 km

Madison Square Garden:4.3 km

Empire State Building:4.7 km

Times Square:5.2 km

Grand Central Terminal:5.6 km

The Metropolitan Museum Of Art:8.3 km

Newark Liberty International Airport:12.5 km

Explore nearby attractions

Údaje o ubytovacím zařízení

540 Washington Blvd, Jersey City, 07310, USA

Často kladené otázky týkající se Courtyard Jersey City Newport

  • Má Courtyard Jersey City Newport bazénovou oblast?

    Ano, Courtyard Jersey City Newport nabízí bazénovou oblast. Počet bazénových oblastí je: 1.

  • Jsou v Courtyard Jersey City Newport povoleny domácí mazlíčci?

    Ano, Courtyard Jersey City Newport má předpisy o domácích mazlíčcích, které se můhou lišit v závislosti na typu pokoje nebo dostupnosti. Prosím, obraťte se přímo na hotel, abyste se dozvěděli více o jejich předpisech týkajících se domácích mazlíčků.

  • Je k dispozici parkování v Courtyard Jersey City Newport?

    Ano, Courtyard Jersey City Newport poskytuje Parkování, Bezbariérové parkování pro hosty.

  • Kdy je příjezd a odjezd v Courtyard Jersey City Newport?

    Příjezd do hotelu Courtyard Jersey City Newport je možný od . Odjezd je do .

  • Kde se Courtyard Jersey City Newport nachází?

    Courtyard Jersey City Newport se nachází na adrese 540 Washington Blvd, 07310, Jersey City, USA.

Informace o cenách a dostupnosti, které dostáváme z rezervačních stránek, se neustále mění. Proto se může stát, že na rezervační stránce nemusíte najít stejnou nabídku, jakou jste viděli na trivagu.

Patří k nejlépe hodnoceným Hotels v destinaci Jersey City

  • Residence Inn by Marriott Jersey City
    Zobrazte si ceny z 7 webů
    od6 832 Kč
  • The Holland Hotel
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
  • Churchill At Washington Blvd
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
  • Rodeway Inn Jersey City North
    Zobrazte si ceny z 7 webů
    od2 368 Kč
  • Days Inn by Wyndham Jersey City
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
  • Oakwood at Newport
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
  • Allcity-Columbus Suites
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
  • Andi Rentals NYC
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
  • Sky City Apartments at Park
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín

Destinace nedaleko místa Courtyard Jersey City Newport