Nalezeno pobytů: 0
Prohledáno rezervačních stránek: 0
Probíhá porovnání cen hotelů z různých stránek...
Nalezeno pobytů: 0
Prohledáno rezervačních stránek: 0

Hotely, New York (New York, USA)

Načítání

Hotely, New York

Najděte si neuvěřitelně levné hotely v destinaci New York, USA. Hledejte a porovnávejte ceny nabídek ubytování (celkem ) a najděte ty nejnižší ceny na trivago.

  • New York - největší online hotelový vyhledávač
  • New York: najděte si zde levný ideální hotel
  • Zarezervujte za ideální cenu!

New York - město, které nikdy nespí

Existuje neomezený počet způsobů, jak si můžete vychutnat největší město ve Spojených státech amerických. Téměř neomezený počet možností, jak strávit zájezd v New Yorku. Dovolená, o které sní snad každý.

Desítky muzeí, nespočet parků, světově známé turistické atrakce, New York má pro každého něco. Najdete zde řadu levných hostelů i luxusních apartmánů. New York je také jedním z hlavních měst na světě z hlediska podnikání. Neuvěřitelné množství mrakodrapů vytváří typické panorama tohoto „Velkého jablka“, jak se také metropoli přezdívá. Trump Tower Shopping Mall potěší všechny milovníky nakupování velkým výběrem v buticích všech cenových kategorií. Mladí lidé zase nebudou mít nouzi o místo na zábavu, vybírat si tady můžete ze široké škály hudebních stylů. Nadšenci do umění a kultury by neměli meškat ani minutu, pokud mají v úmyslu navštívit všechna muzea a kulturní akce. Rada k nezaplacení: Zeptejte se místních! Právě ti nejlépe vědí, co se kde děje a kde rozhodně nemůžete chybět.

Pokud se nejlépe cítíte v centru kosmopolitních měst, New York bude pro vás něco jako nebe. Jenom o málo městech lze tvrdit, že jsou Mekkou kultury a mísí se zde celý svět. V tomto americkém městě najdete jak Čínskou čtvrť, tak i malou Itálii. Dovolená v New Yorku vám ukáže, že existuje i mnohem víc, co zde objevovat. Konečně město nabízí i nepřetržitý provoz dopravních prostředků, a tak se můžete dostat prakticky kamkoliv, a to kdykoliv během dne.

PŘÍMO V SRDCI VŠEHO

Hotely v dosahu centra města najdete v mnoha různých cenových kategoriích. Ti, kteří chtějí lepší kvalitu než levné ubytování v motelu, by měli raději zůstat přímo na Manhattanu.

Jakmile se „vyhrabete“ z postele, po vydatném nočním spánku, dopřejte si luxusní snídani. To vše najdete například v hotelu Sheraton New York Time Square nedaleko Time Square. Na tomto náměstí to žije 365 dní a nocí v roce. Jedná se o jedno z nejznámějších míst New Yorku. Pravidelně ho můžete vidět ve filmech. Ročně ho navštíví až 26 miliónů lidí, kteří mohou obdivovat „džungli“ světelných reklam. V okolí navíc najdete slavnou Broadway, kde si můžete vybrat ze stovky představení. Stánky u vchodu divadel nabízejí často levné vstupenky tzv. na poslední chvíli. V autentické hudební atmosféře Broadwaye se budete skvěle bavit!

Pokud chcete, aby vaše umělecká duše zaplesala, město nabízí nespočet muzeí. Kromě těch nejslavnějších si můžete udělat výlet do jedné z nejznámějších galerií moderního umění, Solomon R. Guggenheim muzea. Naskytne se vám zde šance objevit světoznámé díla. Pokud vám návštěva zde nebude stačit a váš zájem o umění a kulturu je neutuchající, určitě navštivte Metropolitní muzeum umění a Muzeum moderního umění (MoMA).

OMEZENÝ ROZPOČET, NEKONEČNÁ ZÁBAVY

Myslíte, že je třeba být milionářem proto, abyste se bavili při zájezdu do New Yorku? Tak to tedy rozhodně ne!

Pokud jste student a máte v plánu strávit víkend v New Yorku, budete pravděpodobně počítat každý dolar. Ale to neznamená, že byste měli mít o to míň zábavy! Co se týká ubytování, i v případě, že si nemůžete dovolit luxusní apartmán v pětihvězdičkovém hotelu, nemusíte zoufat! Svoji dovolenou si užijete stejně tak, i když budete bydlet v laciném hostelu nebo penzionu. O levné ubytování zde není nouze. Mezinárodní kosmopolitní atmosféra New Yorku vám zaručí, že najdete přátele z celého světa. Ideálním způsobem, jak získat nové kamarády světa, je ubytovat se v International Student Center. Město nabízí také mnoho cenově dostupných možností stravování.

Neopakovatelným zážitkem bude samozřejmě vyhlídka z helikoptéry, ale existuje spousta jiných věcí, u kterých se budete stejně bavit! Prozkoumejte místa, která jste viděli jen ve filmech, patří k nim Times Square, Socha svobody nebo Ground Zero , neboli místo, kde došlo 11. září k teroristickému útoku na komplex Světového obchodního centra. Momentálně zde najdete nový mrakodrap - One World Trade Centre. Pokud budete chtít bolavé nohy po celodenním chození nechat trochu odpočinout, aniž byste museli utrácet peníze, dopřejte si odpočinek v Central parku, obrovském zeleném ráji v srdci Manhattanu!

Pokud nezalehnete vyčerpáním už v deset večer, připravte se na dlouhou noc. Je zde jasné odůvodnění, proč se městu přezdívá - Město, které nikdy nespí. Město je plné klubů, barů a řady podniků, které budou odpovídat vašemu vkusu. Po noci ve víru tance rozhodně nepohrdnete vydatnou americkou snídaní. Dejte si třeba palačinky, vejce a slaninu či tzv. bagel neboli kroužek z pečiva. Výhoda kosmopolitního města je ta, že zde kromě lokálního jídla najdete restaurace prakticky z celého světa. Ochutnejte typické židovské pokrmy, pravé italské těstoviny nebo si prostě dejte pizzu! Právě ta k New Yorku patří jako jeho neoddělitelná součást.

NEW YORK I LOVE YOU

New York City je místo plné příležitostí pro páry toužící po romantice. Pro začátek je ve městě téměř neomezený výběr penzionů a zcela jistě tedy najdete místo snů pro vás a vaši polovičku.

Library Hotel vás přivítá v luxusním prostředím, kde se vše točí okolo literatury. Navíc každý den od pěti do osmi hodin pro vás personál připraví ochutnávku vín a sýrů. Zažít romantické chvilky můžete v půvabné zahradě anebo na Empire State Building , která se odsud nachází pouze patnáct minut chůze.

Láska vás na jeden z nejvyšších mrakodrapů města přímo vynese. Tato budova patří k New Yorku, stejně tak jako Eiffelova věž k Paříži anebo Koloseum k Římu. Vyhlídka nabízí pohled na tuto velkou metropoli i přilehlou New Jersey a další města. Nejznámější záběry tohoto mrakodrapu pravděpodobně najdeme ve filmu King Kong z roku 1933. Na něj totiž vyšplhal a následně umřel obrovský op. Při 50. výročí tohoto filmu byl na střechu umístěn jeho nafukovací náhradník. Po večeru na tomto gigantu můžete vzít svoji druhou polovičku na romantickou projížďku kočárem kolem Central parku.

Pokud do města zamíříte se svojí láskou v létě, nevynechejte Shakespeara v Parku. Jedná se o jednu z tradic léta v tomto městě v podobě divadelních her, kde herci hrají pod širým nebem. Lístky získáte v den představení zcela zdarma.

Hotely New York

Zajímat by vás mohly i následující hotely...

Městská čtvrť - New York

Zajímavá místa - New York

Nejoblíbenější destinace

Další často hledané destinace