Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
The Peninsula New York
The Peninsula New York
The Peninsula New York
The Peninsula New York
The Peninsula New York

Porovnání s podobnými pobyty

Vybraný pobyt

  • Wi-fi zdarma
  • Bazén
  • Wellness
Pro zobrazení přesných cen vyberte termín

Podobné pobyty

    • Wi-fi zdarma
    • Wellness
    • Parkování
    Zobrazte si ceny z 6 webů
    od24 776 Kč
    • Parkování
    • Domácí mazlíčci povoleni
    • Klimatizace
    Zobrazte si ceny z 6 webů
    od3 729 Kč
    • Wi-fi zdarma
    • Domácí mazlíčci povoleni
    • Klimatizace
    Zobrazte si ceny z 9 webů
    od4 358 Kč
    • Wi-fi zdarma
    • Domácí mazlíčci povoleni
    • Klimatizace
    Zobrazte si ceny z 1 webu
    od4 296 Kč
    • Wi-fi zdarma
    • Klimatizace
    Zobrazte si ceny z 6 webů
    od2 400 Kč
    • Wi-fi zdarma
    • Domácí mazlíčci povoleni
    • Klimatizace
    Zobrazte si ceny z 10 webů
    od3 617 Kč
    • Parkování
    • Klimatizace
    • Restaurace
    Zobrazte si ceny z 9 webů
    od6 764 Kč
    • Parkování
    • Domácí mazlíčci povoleni
    • Klimatizace
    Zobrazte si ceny z 9 webů
    od5 065 Kč
    • Wi-fi zdarma
    • Parkování
    • Domácí mazlíčci povoleni
    Zobrazte si ceny z 9 webů
    od17 775 Kč
    • Parkování
    • Domácí mazlíčci povoleni
    • Klimatizace
    Zobrazte si ceny z 4 webů
    od7 732 Kč
    • Wi-fi zdarma
    • Parkování
    • Klimatizace
    Zobrazte si ceny z 8 webů
    od7 275 Kč

Cenový trend

Na základě nejnižších cen na trivago za posledních 30 dní
40 932 Kč
20 465 Kč
0 Kč

po, 26.10.26

X

út, 27.10.26

X

st, 28.10.26

X

čt, 29.10.26

X

pá, 30.10.26

X

so, 31.10.26

X

ne, 01.11.26

X

po, 02.11.26

X

út, 03.11.26

X

st, 04.11.26

X

čt, 05.11.26

X

pá, 06.11.26

X

so, 07.11.26

X

ne, 08.11.26

40 932 Kč

po, 09.11.26

X

út, 10.11.26

X

st, 11.11.26

X

čt, 12.11.26

X

pá, 13.11.26

X

so, 14.11.26

X

ne, 15.11.26

X

po, 16.11.26

X

út, 17.11.26

X

st, 18.11.26

X

čt, 19.11.26

X

pá, 20.11.26

X

so, 21.11.26

X

ne, 22.11.26

X

po, 23.11.26

X

út, 24.11.26

X

st, 25.11.26

X

čt, 26.11.26

X

pá, 27.11.26

X

so, 28.11.26

X

ne, 29.11.26

X

po, 30.11.26

X

út, 01.12.26

X

st, 02.12.26

X

čt, 03.12.26

X

pá, 04.12.26

X

so, 05.12.26

X

ne, 06.12.26

X

po, 07.12.26

X

út, 08.12.26

X

st, 09.12.26

X

čt, 10.12.26

X

pá, 11.12.26

X

so, 12.12.26

X

ne, 13.12.26

X

po, 14.12.26

X

út, 15.12.26

X

st, 16.12.26

X

čt, 17.12.26

X

pá, 18.12.26

X

so, 19.12.26

X

ne, 20.12.26

X

po, 21.12.26

X

út, 22.12.26

X

st, 23.12.26

X

čt, 24.12.26

X

pá, 25.12.26

X

so, 26.12.26

X

Recenze

9,1
Vynikající
na základě 4 669 hodnocení z nejnavštěvovanějších 
webů

Nadprůměrné hodnocení v rámci města New York

Recenze hostů

Vynikající73%
Velmi dobré16%
Dobré4%
Přiměřené4%
Podprůměrné3%

Top vybavení

  • Wi-fi v lobby
  • Wi-fi na pokoji
  • Bazén
  • Wellness
  • Parkování
  • Domácí mazlíčci povoleni
  • Klimatizace
  • Restaurace
  • Hotelový bar
  • Posilovna

Veškeré vybavení

Wellness

  1. kosmetický salón
  2. parní lázeň
  3. Masáže
  4. Sauna
  5. Péče o tělo
  6. masáž horkými kameny

Vybavení a služby ubytovacího zařízení

  1. byznys centrum
  2. Kavárna
  3. Vstupní hala
  4. Expresní vyřízení příjezdu/odjezdu
  5. Výtah
  6. Posilovna
  7. kadeřnictví
  8. Parkování
  9. terasa
  10. Odnos zavazadel
  11. Domácí mazlíčci povoleni
  12. Bar

Pro děti

  1. Hlídání dětí
  2. Dětský klub
  3. Organizované aktivity pro děti
  4. Dětská jídla

Bez bariér

  1. Bezbariérový přístup
  2. Bezbariérová přístupová trasa
  3. Bezbariérové parkování
  4. Vybavení pro neslyšící

Vybavení pokoje

  1. Sprchový kout
  2. Žehlící prkno
  3. Otevíratelná okna
  4. Televizor
  5. fén
  6. centrální vytápění
  7. Klimatizace
  8. Minibar
  9. Placená TV
  10. Rádio
  11. Satelitní TV
  12. Psací stůl

Sportovní vybavení

  1. Půjčovna kol
  2. Fitness
  3. Turistická stezka
  4. Jóga

Charakteristiky hotelu

  1. Rodiny s dětmi

Jídlo a nápoje

  1. pokrmy Halal
  2. Košer jídlo

Lokalita

700 5th Ave, New York, 10019, USA

Vzdálenost od zařízení The Peninsula New York

5th Avenue–53rd Street:0.1 km

New York:0.9 km

Times Square:1 km

Grand Central Terminal:1 km

Empire State Building:1.7 km

Madison Square Garden:2 km

The Metropolitan Museum Of Art:2.2 km

Flatiron Building:2.6 km

One World Trade Center:6.3 km

Brooklyn Bridge:6.5 km

Laguardia Airport:8.7 km

Socha Svobody:10 km

Explore nearby attractions

Údaje o ubytovacím zařízení

700 5th Ave, New York, 10019, USA

Často kladené otázky týkající se The Peninsula New York

  • Má The Peninsula New York bazénovou oblast?

    Ano, The Peninsula New York nabízí bazénovou oblast. Počet bazénových oblastí je: 2.

  • Jsou v The Peninsula New York povoleny domácí mazlíčci?

    Ano, The Peninsula New York má předpisy o domácích mazlíčcích, které se můhou lišit v závislosti na typu pokoje nebo dostupnosti. Prosím, obraťte se přímo na hotel, abyste se dozvěděli více o jejich předpisech týkajících se domácích mazlíčků.

  • Je k dispozici parkování v The Peninsula New York?

    Ano, The Peninsula New York poskytuje Parkování, Bezbariérové parkování pro hosty.

  • Kdy je příjezd a odjezd v The Peninsula New York?

    Příjezd do hotelu The Peninsula New York je možný od . Odjezd je do .

  • Kde se The Peninsula New York nachází?

    The Peninsula New York se nachází na adrese 700 5th Ave, 10019, New York, USA.

Informace o cenách a dostupnosti, které dostáváme z rezervačních stránek, se neustále mění. Proto se může stát, že na rezervační stránce nemusíte najít stejnou nabídku, jakou jste viděli na trivagu.

Patří k nejlépe hodnoceným Hotels v destinaci New York

  • Radio Hotel
    Zobrazte si ceny z 6 webů
    od4 216 Kč
  • Hotel Riu Plaza New York Times Square
    Zobrazte si ceny z 9 webů
    od8 757 Kč
  • Hotel Riu Plaza Manhattan Times Square
    Zobrazte si ceny z 9 webů
    od7 492 Kč
  • The Manhattan Club
    Zobrazte si ceny z 10 webů
    od5 665 Kč
  • Oblíbená volba
    New Yorker by Lotte Hotels
    Zobrazte si ceny z 10 webů
    od3 652 Kč
  • Capital Hotel
    Zobrazte si ceny z 6 webů
    od2 400 Kč
  • 414 Hotel
    Zobrazte si ceny z 4 webů
    od3 053 Kč

Destinace nedaleko místa The Peninsula New York