Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
Wingate by Wyndham Long Island City
Wingate by Wyndham Long Island City
Wingate by Wyndham Long Island City
Wingate by Wyndham Long Island City
Wingate by Wyndham Long Island City

Porovnání s podobnými pobyty

Vybraný pobyt

  • Wi-fi zdarma
  • Klimatizace
  • Posilovna
Pro zobrazení přesných cen vyberte termín

Podobné pobyty

    • Wi-fi zdarma
    • Wellness
    • Parkování
    od35 248 Kč
    Zobrazte si ceny z 7 webů
    • Parkování
    • Domácí mazlíčci povoleni
    • Klimatizace
    od4 310 Kč
    Zobrazte si ceny z 5 webů
    • Wi-fi zdarma
    • Klimatizace
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Wi-fi zdarma
    • Domácí mazlíčci povoleni
    • Klimatizace
    od3 643 Kč
    Zobrazte si ceny z 1 webu
    • Wi-fi zdarma
    • Domácí mazlíčci povoleni
    • Klimatizace
    od7 282 Kč
    Zobrazte si ceny z 8 webů
    • Wi-fi zdarma
    • Parkování
    • Domácí mazlíčci povoleni
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Wi-fi zdarma
    • Klimatizace
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Wi-fi zdarma
    • Parkování
    • Klimatizace
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Wi-fi zdarma
    • Parkování
    • Klimatizace
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Wi-fi zdarma
    • Parkování
    • Klimatizace
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Wi-fi zdarma
    • Klimatizace
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín

Cenový trend

Na základě nejnižších cen na trivago za posledních 30 dní
7 910 Kč
3 955 Kč
0 Kč

三, 19.08.26

X

四, 20.08.26

4 563 Kč

五, 21.08.26

5 945 Kč

六, 22.08.26

X

日, 23.08.26

3 291 Kč

一, 24.08.26

X

二, 25.08.26

X

三, 26.08.26

X

四, 27.08.26

X

五, 28.08.26

X

六, 29.08.26

5 540 Kč

日, 30.08.26

4 228 Kč

一, 31.08.26

X

二, 01.09.26

6 087 Kč

三, 02.09.26

X

四, 03.09.26

5 076 Kč

五, 04.09.26

X

六, 05.09.26

X

日, 06.09.26

X

一, 07.09.26

X

二, 08.09.26

X

三, 09.09.26

X

四, 10.09.26

X

五, 11.09.26

7 910 Kč

六, 12.09.26

X

日, 13.09.26

X

一, 14.09.26

X

二, 15.09.26

X

三, 16.09.26

X

四, 17.09.26

X

五, 18.09.26

X

六, 19.09.26

X

日, 20.09.26

X

一, 21.09.26

X

二, 22.09.26

X

三, 23.09.26

X

四, 24.09.26

X

五, 25.09.26

X

六, 26.09.26

X

日, 27.09.26

X

一, 28.09.26

X

二, 29.09.26

X

三, 30.09.26

X

四, 01.10.26

X

五, 02.10.26

X

六, 03.10.26

X

Recenze

8,6
Vynikající
na základě 5 332 hodnocení z nejnavštěvovanějších 
webů

Nadprůměrné hodnocení v rámci města New York

Recenze hostů

Vynikající56%
Velmi dobré24%
Dobré10%
Přiměřené3%
Podprůměrné7%

Top vybavení

  • Wi-fi v lobby
  • Wi-fi na pokoji
  • Klimatizace
  • Posilovna

Veškeré vybavení

Vybavení a služby ubytovacího zařízení

  1. byznys centrum
  2. Expresní vyřízení příjezdu/odjezdu
  3. Výtah
  4. Posilovna
  5. konferenční místnosti
  6. Nekuřácké pokoje
  7. 24hodinová recepce
  8. Přístup k faxu/modemu
  9. komorník
  10. Wi-fi ve společných prostorech zdarma
  11. Úschovna zavazadel
  12. Wi-Fi

Pro děti

  1. Dětská postýlka

Bez bariér

  1. Bezbariérový přístup
  2. Vybavení pro neslyšící

Vybavení pokoje

  1. Sprchový kout
  2. Žehlící prkno
  3. fén
  4. centrální vytápění
  5. Klimatizace
  6. Psací stůl
  7. telefon
  8. Pokojový trezor
  9. Kabelová TV
  10. Wi-Fi na pokojích zdarma
  11. Kávovar
  12. Skříň

Sportovní vybavení

  1. Fitness

Lokalita

38-70 12th St, New York, 11101, USA

Vzdálenost od zařízení Wingate by Wyndham Long Island City

21st Street–Queensbridge:0.3 km

Grand Central Terminal:3 km

The Metropolitan Museum Of Art:3.1 km

:3.6 km

Empire State Building:3.7 km

Times Square:3.7 km

Flatiron Building:4.3 km

Madison Square Garden:4.4 km

Laguardia Airport:6.2 km

Brooklyn Bridge:7.3 km

One World Trade Center:7.7 km

Socha Svobody:11.4 km

Explore nearby attractions

Údaje o ubytovacím zařízení

38-70 12th St, New York, 11101, USA

Často kladené otázky týkající se Wingate by Wyndham Long Island City

  • Má Wingate by Wyndham Long Island City bazénovou oblast?

    Ne, Wingate by Wyndham Long Island City nenabízí bazénové oblasti.

  • Jsou v Wingate by Wyndham Long Island City povoleny domácí mazlíčci?

    Ne, v Wingate by Wyndham Long Island City nejsou povoleny domácí mazlíčci.

  • Je k dispozici parkování v Wingate by Wyndham Long Island City?

    Ne, Wingate by Wyndham Long Island City neposkytuje parkování.

  • Kde se Wingate by Wyndham Long Island City nachází?

    Wingate by Wyndham Long Island City se nachází na adrese 38-70 12th St, 11101, New York, USA.

  • Které oblíbené atrakce se nachází poblíž Wingate by Wyndham Long Island City?

Informace o cenách a dostupnosti, které dostáváme z rezervačních stránek, se neustále mění. Proto se může stát, že na rezervační stránce nemusíte najít stejnou nabídku, jakou jste viděli na trivagu.

Patří k nejlépe hodnoceným Hotels v destinaci New York

  • Oblíbená volba
    Pod Times Square
    od7 600 Kč
    Zobrazte si ceny z 9 webů
  • Hotel Riu Plaza New York Times Square
    od10 286 Kč
    Zobrazte si ceny z 8 webů
  • The Washington by LuxUrban
    od8 182 Kč
    Zobrazte si ceny z 2 webů
  • New York Marriott Marquis
    od22 531 Kč
    Zobrazte si ceny z 6 webů
  • Capital Hotel
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
  • Oblíbená volba
    New Yorker by Lotte Hotels
    od11 145 Kč
    Zobrazte si ceny z 5 webů
  • Holiday Inn New York City - Times Square By Ihg
    od9 178 Kč
    Zobrazte si ceny z 8 webů
  • Radio Hotel
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
  • The Central Park North
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín

Destinace nedaleko místa Wingate by Wyndham Long Island City