Hotely, Los Angeles (California, USA)

 1. 1 898 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:duben 2024
 2. 2 883 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:duben 2024
  3 346 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:duben 2024
 3. 25 411 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:duben 2024
 4. 1 760 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:duben 2024
 5. 5 909 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:duben 2024
  4 261 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:duben 2024
  3 580 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:duben 2024
 6. 8 077 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:duben 2024
 7. 3 706 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:duben 2024

Hotely, Los Angeles

Najděte si neuvěřitelně levné hotely v destinaci Los Angeles, USA. Hledejte a porovnávejte ceny nabídek ubytování (celkem ) a najděte ty nejnižší ceny na trivago.

 • Los Angeles - největší online hotelový vyhledávač
 • Los Angeles: najděte si zde levný ideální hotel
 • Zarezervujte za ideální cenu!

Patří k nejlépe hodnoceným Hotels v destinaci Los Angeles

 • 17 785 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:duben 2024
  3 521 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:duben 2024
 • 5 763 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:duben 2024
 • 2 185 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:duben 2024
 • 2 077 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:duben 2024
 • 1 954 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:duben 2024
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost

VÍTEJTE V LOS ANGELES – MĚSTĚ ANDĚLŮ

Los Angeles neboli Město andělů leží v jižní části státu California na pobřeží Tichého oceánu. Je vzdáleno asi 550 km jižně od San Francisca a asi 150 km na sever od San Diega. Je největším (ale na hlavním) městem Kalifornie a druhým největším a nejlidnatějším městem USA po New Yorku. Toto město plné kontrastů bylo založeno Španěly v roce 1781 a nazvali ho tenkrát velmi neprakticky - Pueblo de Nuestra Señora la Reina de Los Angeles de la Porciúncula, v překladu tedy Město naší paní královny andělů z Porciúnculy, což bylo později zkráceno na Los Angeles. Pokud sem poletíte se zájezdem některé cestovní kanceláře, budou zřejmě vaše aktivity již naplánované, pokud sem ale míříte individuálně, už při plánování cesty myslete na množství míst, která zde chcete navštívit, a aktivity, kterým se chcete věnovat. Možnosti jsou totiž obrovské. Vaším místem příletu bude mezinárodní letiště Los Angeles International Airport, odkud se nejspíš vydáte nejprve za ubytováním a hned poté za poznáváním tohoto města. Vaše dovolená zde bude nabitá zážitky a cestování za nimi vás bude bavit!

CO BYSTE MĚLI VIDĚT V LOS ANGELES

Samotné centrum Los Angeles je zejména finanční zónou s několika mrakodrapy, ale najít tu můžete i umělecké galerie a nákupní oblasti. Vydejte se také do ulice Spring Street, do Civic Center , což je správní centrum města a stojí tu 3 z nejvýznamnějších budov Los Angeles. Jednou z těchto budov je radnice City Hall, budova s 28 patry, postavená v roce 1928. Můžete tu vyjet do posledního podlaží a pozorovat město z 360 stupňové vyhlídkové terasy. Mimochodem, tato budova je známá např. z filmu Superman. Další významnou budovou zde je Walt Disney Concert Hall. Koncertní sál zde je nejlepším místem k poslechu hudby v celé zemi. Budova je také velmi zajímavá z architektonického pohledu. Křivky moderního exteriéru z oceli připomínají loď na rozbouřeném moři. Asi 13 km odsud můžete najít poměrně levné a pěkné ubytování v hotelu Titta Inn. Třetí budovou je katolický kostel Our Lady of the Angels (Naše dáma andělů). Zvenčí vypadá kostel jako pevnost, uvnitř však najdete nádhernou výzdobu, jako například mramorový oltář. Vynechat byste neměli ani historické jádro města, El Pueblo de Los Angeles Historic Park , jehož centrálním náměstím je hispánská La Plaza s nejstarší budovou města – kostelem La Placita. Finanční a obchodní centrum s novými mrakodrapy najdete v Bunker Hill , kde stojí Muzeum současného umění - Museum of Contemporary Art (MOCA). Upoutá vás červenou barvou a neobvyklým tvarem. Jistě vás zaujme i Chinatown , místní čínská čtvrť s množstvím restaurací a obchůdků. Pokud se rádi procházíte v parku, pak se vydejte do Exposition Park , který leží jižně od centra. Kromě krásné zahrady tu najdete i několik muzeí. Jedno z nich, California Science Center, je vhodné zejména pro děti, mohou si tu zkoušet tisíce různých modelů a zařízení. Vynechat nemůžete ani slavnou čtvrť Hollywood. Hollywood Boulevard patří mezi nejslavnější ulice světa. Je hlavní a velmi frekventovanou tepnou protínající Hollywood a nabízí řadu nejrůznějších atrakcí, jako např. moderní a zábavní komplex Hollywood and Highland Mall, jehož součástí je také Kodak Theatre, kde se od roku 2002 každoročně koná slavnostní ceremonie předávání Oskarů. Ke komplexu patří i Mann´s Chinese Theatre, na jehož zdech visí autogramy filmových hvězd. Chodník slávy - Hollywood Walk of Fame je takřka povinnou zastávkou v Hollywoodu. Pod hollywoodskými kopci leží přírodní amfiteátr Hollywood Bowl. Pokud budete chtít strávit čas v klidném prostředí, navštivte Griffith Park , nejrozsáhlejší městský park v Severní Americe. Hlavní atrakcí parku je losangeleská ZOO a botanická zahrada. Za návštěvu stojí také observatoř Griffith Observatory ve stylu Art Deco. Otevírá se odsud nádherný výhled na celé Los Angeles a oceán. I v centru města můžete najít levné ubytování, v tomto případě si rezervujte některý hostel, penzion či motel.

VSTUPTE NA CHODNÍK SLÁVY

Los Angeles je určitě o filmu, televizi a celebritách. Slavná čtvrť Hollywood leží severozápadně od centra Los Angeles. V celém městě existuje velká pravděpodobnost, že někde narazíte na filmový či televizní štáb. Pokud navštívíte Hollywood, přivítá vás již z dálky viditelný nápis Hollywood na jižních svazích Hollywood Hills, který je světově známým symbolem. Ocelová písmena jsou vysoká 14 m a byla umístěna na úbočí hory Lee v roce 1923 jako součást reklamní kampaně, kde zůstala natrvalo a stala se nedílnou součástí Los Angeles. K místu, kde nápis je, nevede oficiální cesta a vstup tam je zakázán. Nicméně, nápis je dobře vidět např. z Hollywoodského chodníku slávy. Hollywoodský chodník slávy (Hollywood Walk of Fame) se táhne po ulicích Hollywood Blvd. a Vine St. a procházet se po něm můžete zdarma. Nachází se na něm až 2 000 hvězd se jmény známých osobností filmového světa. Pokud milujete film, nezapomeňte navštívit Universal Studios Hollywood , kde se ve skutečných filmových studiích natáčí řada známých filmů a seriálů. Kousek od chodníku slávy se můžete ubytovat např. v designovém hotelu The Redbury Hollywood and Vine.

PŘEPYCH A LUXUS – TO JE BEVERLY HILLS

Beverly Hills jistě znáte ze slavného seriálu, a pokud jste v Los Angeles, určitě tuto jednu z nejbohatších obytných čtvrtí světa navštivte. Bydlí tu převážně hollywoodské celebrity a zámožné osobnosti. Na každém kroku najdete přepychové domy, podél velmi čistých ulic jsou vzrostlé palmy, všude klid a pohoda, zkrátka nezaměnitelná atmosféra. Nejslavnější ulicí je Rodeo Drive s exkluzivními značkovými obchody. Přepych a bohatství sálají z každého rohu. Rodeo Drive je vyhlášená nákupní ulice, která je přeplněná luxusními butiky nejlepších značek. Parkují tu ta nejdražší auta a máte velkou šanci vidět nakupovat některou ze slavných osobností. Jejich luxusní sídla jsou ale většinou skrytá za vysokými ploty. V této luxusní čtvrti stojí ale za to objevit mnohem více. Je tu několik významných budov a paláců. Jednou z nich je Greystone Mansion , největší dům v Beverly Hills, s parkem o výměře 6 hektarů. Kdysi býval soukromým domem ropného magnáta, dnes slouží jako veřejná památka a samozřejmě místo mnoha natáčení. Stojí zde také slavný Beverly Hills Hotel , historická stavbu z roku 1912. Dodnes je velmi luxusním palácem s exotickou zahradou. Najdete tu také Radnici Beverly Hills – dům z roku 1932 postavený ve španělském koloniálním stylu nebo Spadena House – „Dům čarodějnic” navržený filmovým architektem Harry Oliverem. V této části města levné ubytování opravdu nehledejte.

VYRAZTE NA PLÁŽE

Pláže v Los Angeles jsou velmi známé a u nás je proslavil zejména seriál Pobřežní hlídka. Nejznámějšími a nejoblíbenějšími jsou pláže v Malibu, Santa Monice a Venice. Každá z pláží vám nabídne něco jiného, Malibu je známé nejen svými luxusními sídly, kde žije řada celebrit, ale také díky pláži Surfrider Beach, která byla v 50. a 60. letech hlavní základnou surfařů a dodnes patří k významným místům. Záliv Santa Monica Bay představuje více než 30 km nádherných pláží a nabízí nejlepší výhledy z celého Los Angeles. Patří mezi nejoblíbenější pláže a často sem chodí hlavně rodiny s dětmi, protože kromě pláže je možné v Santa Monice vyrazit do Pacific Parku nabízejícího atrakce pro celé rodiny, nebo do Santa Monica Pier Aquarium, kde se můžete dotýkat živých sasanek a hvězdic. Můžete také navštívit Santa Monica Mountains National Recreation Area, kde uvidíte různé druhy vysoké zvěře, kojoty, někdy dokonce pumu. Venice je pak jakousi replikou italských Benátek, pláže jsou obklopeny suvenýry a pouličními umělci. Najdete tu také známou Muscle Beach, outdoorové fitko přímo na pláži. S ubytováním zde určitě nebudete mít problém, ale v létě je lépe si hotely rezervovat v předstihu, možné je tu najít i útulný penzion.

K LOS ANGELES PATŘÍ TAKÉ ŠPIČKOVÝ SPORT

Pokud vás zajímá sport, nevynechte návštěvu Los Angeles Memorial Coliseum , stadiónu, který hostil Olympijské hry v letech 1932 a 1984. Sportovní fandové, ale i ti, kdo sport tak úplně nemusí, si v Los Angeles přijdou na své. Mnohá utkání jsou totiž také skvělou show. Fanoušci NHL a NBA se můžou vydat do Staples Center v centru města, kde hrají hokej Los Angeles Kings. Také tu najdete basketbalové Los Angeles Lakers, kteří jsou jedním z nejpopulárnějších týmů v Americe. Poblíž Staples Center je možné se ubytovat, necelých 300 metrů odsud se nachází např. hotel Courtyard Los Angeles L.A. Live. Typicky americký baseball pak můžete vidět na Dodgers Stadium u Chinatownu, kde sídlí Los Angeles Dodgers. Na své si přijdou i milovníci fotbalu, v Los Angeles najdete dvě mužstva, Chivas a známější Los Angeles Galaxy, kde jednu dobu hrával i David Beckham. V Los Angeles si najde každý to, co je jeho srdci blízké. O městě se traduje, že to není jen pouhé město, ale i určitý životní styl. Tak ho o své dovolené vyzkoušejte!

Our top-rated cheap hotels in Los Angeles

 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  3 954 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:duben 2024
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost