od3 684 Kč
Zobrazte si ceny z 6 webů
Ukázat ceny
DoubleTree by Hilton Antalya City Centre
DoubleTree by Hilton Antalya City Centre
DoubleTree by Hilton Antalya City Centre
DoubleTree by Hilton Antalya City Centre
DoubleTree by Hilton Antalya City Centre

Porovnání s podobnými pobyty

Vybraný pobyt

od3 684 Kč
Zobrazte si ceny z 6 webů
Ukázat ceny

Podobné pobyty

  • od2 821 Kč
    Zobrazte si ceny z 8 webů
    Ukázat ceny
  • od2 944 Kč
    Zobrazte si ceny z 6 webů
    Ukázat ceny
  • od5 223 Kč
    Zobrazte si ceny z 8 webů
    Ukázat ceny
  • od4 899 Kč
    Zobrazte si ceny z 7 webů
    Ukázat ceny
  • od3 644 Kč
    Zobrazte si ceny z 7 webů
    Ukázat ceny
  • od1 675 Kč
    Zobrazte si ceny z 6 webů
    Ukázat ceny
  • od1 114 Kč
    Zobrazte si ceny z 6 webů
    Ukázat ceny
  • od963 Kč
    Zobrazte si ceny z 7 webů
    Ukázat ceny
  • od1 923 Kč
    Zobrazte si ceny z 6 webů
    Ukázat ceny
  • od812 Kč
    Zobrazte si ceny z 4 webů
    Ukázat ceny
  • od1 185 Kč
    Zobrazte si ceny z 4 webů
    Ukázat ceny
  • od1 467 Kč
    Zobrazte si ceny z 2 webů
    Ukázat ceny

Cenový trend

Na základě nejnižších cen na trivago za posledních 30 dní
0 Kč
0 Kč
0 Kč

Recenze

8,5
Vynikající
na základě 5 089 hodnocení z nejnavštěvovanějších 
webů

Nadprůměrné hodnocení v rámci města Antalya

Recenze hostů

Vynikající49%
Velmi dobré15%
Dobré9%
Přiměřené7%
Podprůměrné20%

Top vybavení

  • Wi-fi v lobby
  • Wi-fi na pokoji
  • Bazén
  • Wellness
  • Parkování
  • Klimatizace
  • Restaurace
  • Hotelový bar
  • Posilovna

Veškeré vybavení

Wellness

  1. parní lázeň
  2. Masáže
  3. Sauna
  4. Péče o tělo
  5. hammam

Vybavení a služby ubytovacího zařízení

  1. Výtah
  2. Posilovna
  3. Parkování
  4. terasa
  5. Bar
  6. bar u bazénu
  7. Venkovní bazén
  8. Krytý bazén
  9. Trezor
  10. konferenční místnosti
  11. Nekuřácké pokoje
  12. Restaurace

Pro děti

  1. Dětská postýlka
  2. Dětská jídla

Bez bariér

  1. Bezbariérový přístup
  2. Bezbariérové parkování

Vybavení pokoje

  1. Žehlící prkno
  2. centrální vytápění
  3. Klimatizace
  4. Minibar
  5. Psací stůl
  6. telefon
  7. Pokojový trezor
  8. Wi-Fi na pokojích zdarma
  9. Zvukotěsné

Sportovní vybavení

  1. Fitness

Lokalita

Etiler, Adnan Menderes Blvd No:61, 07010, Antalya, Turecko

Vzdálenost od zařízení DoubleTree by Hilton Antalya City Centre

Antalya:0.3 km

Hadrian's Gate:1.2 km

Mediterranean Civilizations Museum:1.4 km

Kesik Minare:1.6 km

Ataturk Museum:1.7 km

Hıdırlık Tower:1.8 km

Antalya Archeological Museum:2.9 km

Corendon Airlines Park:3.8 km

Antalya Airport:7.9 km

Lower Duden Waterfall:8.3 km

Mustafa Kemal Atatürk:9.3 km

Isparta:98.2 km

Explore nearby attractions

Údaje o ubytovacím zařízení

Etiler, Adnan Menderes Blvd No:61, 07010, Antalya, Turecko

Často kladené otázky týkající se DoubleTree by Hilton Antalya City Centre

  • Má DoubleTree by Hilton Antalya City Centre bazénovou oblast?

    Ano, DoubleTree by Hilton Antalya City Centre nabízí bazénovou oblast. Počet bazénových oblastí je: 2.

  • Jsou v DoubleTree by Hilton Antalya City Centre povoleny domácí mazlíčci?

    Ne, v DoubleTree by Hilton Antalya City Centre nejsou povoleny domácí mazlíčci.

  • Je k dispozici parkování v DoubleTree by Hilton Antalya City Centre?

    Ano, DoubleTree by Hilton Antalya City Centre poskytuje Parkování, Bezbariérové parkování pro hosty.

  • Kde se DoubleTree by Hilton Antalya City Centre nachází?

    DoubleTree by Hilton Antalya City Centre se nachází na adrese Etiler, Adnan Menderes Blvd No:61, 07010, Antalya, Turecko.

  • Které oblíbené atrakce se nachází poblíž DoubleTree by Hilton Antalya City Centre?

    Poblíž DoubleTree by Hilton Antalya City Centre se nacházejí tyto atrakce: Letiště Antalya, Lara Beach, Belek Public Beach, Pláž Kemer, Antalya Beach, Konyaalti Beach, Přístav Kemer, Kaleici.

Informace o cenách a dostupnosti, které dostáváme z rezervačních stránek, se neustále mění. Proto se může stát, že na rezervační stránce nemusíte najít stejnou nabídku, jakou jste viděli na trivagu.

Patří k nejlépe hodnoceným Hotels v destinaci Antalya

  • 5 Počet hvězdiček
    Hotel
    Holiday Inn Antalya - Lara By Ihg
    8,6Vynikající (5 233 hodnocení)
    Antalya, 9.4 km >> Centrum města
    od2 944 Kč
    Zobrazte si ceny z 6 webů
    Ukázat ceny
  • 5 Počet hvězdiček
    Hotel
    Crowne Plaza Antalya by IHG
    8,4Velmi dobré (13 770 hodnocení)
    Antalya, 8.5 km >> Centrum města
    od2 821 Kč
    Zobrazte si ceny z 8 webů
    Ukázat ceny
  • 5 Počet hvězdiček
    Hotel
    Ramada Plaza Antalya
    8,4Velmi dobré (16 460 hodnocení)
    Antalya, 2.3 km >> Centrum města
    od2 382 Kč
    Zobrazte si ceny z 6 webů
    Ukázat ceny
  • 5 Počet hvězdiček
    Hotel
    Megasaray Westbeach Antalya
    9,4Vynikající (15 307 hodnocení)
    Antalya, 8.2 km >> Centrum města
    od4 401 Kč
    Zobrazte si ceny z 6 webů
    Ukázat ceny
  • 4 Počet hvězdiček
    Hotel
    Ring Downtown Hotel
    8,5Vynikající (3 587 hodnocení)
    Antalya, 1.8 km >> Centrum města
    od1 564 Kč
    Zobrazte si ceny z 8 webů
    Ukázat ceny
  • 3 Počet hvězdiček
    Hotel
    Hotel 1207 Special Class
    8,6Vynikající (1 634 hodnocení)
    Antalya, 1.5 km >> Centrum města
    od1 468 Kč
    Zobrazte si ceny z 6 webů
    Ukázat ceny
  • Hotel
    Solo Boutique Hotel
    7,6Dobré (581 hodnocení)
    Antalya, 1.4 km >> Centrum města
    od1 266 Kč
    Zobrazte si ceny z 3 webů
    Ukázat ceny
  • 3 Počet hvězdiček
    Hotel
    Pearly Hotel
    8,4Velmi dobré (3 331 hodnocení)
    Antalya, 6.3 km >> Centrum města
    od2 495 Kč
    Zobrazte si ceny z 6 webů
    Ukázat ceny
  • 3 Počet hvězdiček
    Hotel
    Privado Hotels
    8,1Velmi dobré (3 787 hodnocení)
    Antalya, 0.7 km >> Centrum města
    od1 114 Kč
    Zobrazte si ceny z 6 webů
    Ukázat ceny

Destinace nedaleko místa DoubleTree by Hilton Antalya City Centre