Hotely, Hurghada (Red Sea Governorate, Egypt)

  2 633 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:3. 7. - 4. 7.
 1. 1 814 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:18. 3. - 19. 3.
  1 333 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:16. 5. - 17. 5.
  1 856 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:3. 7. - 4. 7.
 2. 1 075 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:14. 3. - 15. 3.
 3. 1 227 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:23. 4. - 24. 4.
 4. 1 316 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:2. 6. - 3. 6.
 5. 1 084 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:3. 7. - 4. 7.
 6. 3 328 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:27. 3. - 28. 3.
 7. 551 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:22. 5. - 23. 5.

Hotely, Hurghada

Najděte si neuvěřitelně levné hotely v destinaci Hurghada, Egypt. Hledejte a porovnávejte ceny nabídek ubytování (celkem ) a najděte ty nejnižší ceny na trivago.

 • Hurghada - největší online hotelový vyhledávač
 • Hurghada: najděte si zde levný ideální hotel
 • Zarezervujte za ideální cenu!

Patří k nejlépe hodnoceným Hotels v destinaci Hurghada

  887 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:17. 5. - 18. 5.
  1 310 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:17. 5. - 18. 5.
 • 2 775 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:19. 6. - 20. 6.
 • 1 468 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:17. 5. - 18. 5.
 • 1 378 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:16. 5. - 17. 5.
 • 523 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:25. 7. - 26. 7.
 • 1 068 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:14. 3. - 15. 3.
 • 377 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:18. 4. - 19. 4.
 • 1 095 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:2. 3. - 3. 3.

HURGHADA – NEJVĚTŠÍ TURISTICKÉ CENTRUM V EGYPTĚ

Pokud jste ještě Egypt nenavštívili, ale přemýšlíte o tom, pak určitě do svých plánů zahrňte Hurghadu. Je pro prázdniny jako stvořená. Hurghada byla původně malá rybářská vesnička, ze které se postupně stal vyhledávaný ráj turistů. Rozkládá se podél pobřeží Rudého moře a má rozhodně co nabídnout každému návštěvníkovi. Doporučovanými termíny pro dovolenou v tomto krásném místě jsou především březen, duben a květen, případně říjen, listopad a prosinec, ve kterých se můžete vyhnout období největších veder, která zde jinak panují. V těchto měsících je tu ideální počasí. Hotely různých kategorií podle vašich požadavků a možností vám jsou plně k dispozici. Většina návštěvníků do Hurghady jede na základě nákupu last minute zájezdu. Ubytování na prázdniny si často turisté vybírají podle možností pro děti, ale ani to není v Hurghadě žádný problém. Z místa příletu je každý návštěvník bez problémů dopraven do místa svého ubytování.

PROČ JET PRÁVĚ DO HURGHADY?

Celoročně slunečné počasí je zárukou, že si svůj pobyt v Egyptě užijete. Najdete tu tyrkysovou vodu Rudého moře, dlouhé písečné pláže, korálové útesy, kvalitní servis, bohaté sportovní vyžití i možnost dobrodružného výletu do pouště, ať již na velbloudech či čtyřkolkách. Je zde řada luxusních hotelů, kde každé přání zákazníka je předem splněno. Hurghada leží ve velmi příhodné vzdálenosti od většiny slavných staroegyptských památek, a proto je vhodným výchozím místem pro absolvování některého z výletů do Luxoru, Karnaku, Káhiry či Gízy, kde na vás dýchne zvláštní atmosféra tajemství a mystiky. Kromě odpočinku u moře, ať již pasivního či aktivního, můžete tedy během své dovolené či prázdnin navštívit mnoho dalších zajímavých míst nebo vyzkoušet řadu aktivit, které zde dostávají nový rozměr. Najdete zde samozřejmě také typická arabská tržiště a čajovny, omámí vás vůně arabské kávy i vzduch prosycený kouřem z vodních dýmek. Hurghada je rájem pro milovníky potápění a k dispozici jsou zde i česky mluvící lektoři potápění pro ty, kdo se chtějí této aktivitě více věnovat. Chcete-li se ubytovat v blízkosti centra Hurghady, můžete tak učinit např. v Hilton Hurghada Plaza. Ať již váš zájezd směřuje kamkoliv, po příjezdu do ubytovacího zařízení z místa příletu budete nadšeni. Počasí bude krásné v každém místě, kde jste vybrali třeba svůj last minute.

HURGHADSKÁ RIVIÉRA

Pobřeží této oblasti, tzv. Hurghadské riviéry, je dlouhé téměř 90 km. Nachází se zde velké množství motelů, hotelů na prázdniny, prostě ubytování všeho druhu, kam směřují turisté, kteří koupili svůj zájezd a kam míří hned z místa příletu. V Hurghadě samotné je řada zajímavých míst a mnoho zajímavých aktivit připravených pro návštěvníky, takže nudit se tu určitě nebudete. V Hurghadě se také nachází mezinárodní přístav, takže pokud byste se chtěli podívat i jinam, téměř každý den odsud vyjíždí rychlolodě do Sharm El Sheiku na Sinajském poloostrově a také trajekty do Saúdské Arábie. Mimo město Hurghada do této oblasti patří ještě města El Gouna, El Dahar, Sakalla, Makada, zátoka Soma Bay a Safaga. El Gouna leží cca 25 km severně od Hurghady. El Dahar je místem, na kterém se nacházelo původní osídlení. Tuto část někteří turisté obdivují, jiní zavrhují – je jen na vás, abyste si udělali vlastní názor. Nicméně právě tady najdete pravou arabskou atmosféru. Sakkala je novější turistické středisko, kde je v zásadě na jedné hlavní ulici umístěno pouze několik málo hotelů, ale zase tu najdete velké množství obchodů, restaurací, barů, atd. Asi 30 km jižně od Hurghady se nachází oblast Makadi Bay, která patří k vyhledávaným místům pro svou čistotu a architektonickou jednotnost. Dále na jih se nachází oblast Soma Bay s nádhernými neporušenými korálovými útesy. Pobřeží na jihu uzavírá přístav Safaga. Oblast je známá svými nádhernými neporušenými korálovými útesy. Pokud hledáte v Hurghadě ubytování v blízkosti místa příletu, zvolte např. Steigenberger Al Dau Beach, který je vzdálen jen 6 km od letiště v Hurghadě.

KAM ZA ZAJÍMAVOSTMI

Vzhledem k tomu, že Hurghada se stává moderním městem, tradiční arabský život zde příliš neuvidíte. Pokud chcete poznat skutečný egyptský život, pak navštivte část Hurghady - El Dahar, zkráceně jen Dahar, což je nejstarší část Hurghady, kde původně stála obydlí místních rybářů. Najdete tu malé obchůdky a tržiště, v průběhu dne nebo večer tu můžete posedět v některé z typických arabských kavárniček a dát si dobrou kávu nebo vyzkoušet vodní dýmku. V nejsevernější části Daharu pak najdete nejstarší mešitu ve městě, ale dovnitř turisty nepustí – můžete pouze nahlédnout přes otevřené dveře v době, kdy se nekonají modlitby. V Daharu se nachází také koptský kostel, přístupný pro turisty, který byl postaven na začátku 20. století ve francouzském stylu. Vynechat byste neměli ani návštěvu arabského tržiště, i když se postupem času s rozvojem turistického ruchu hodně změnilo. Na pobřeží najdete malé akvárium, ve kterém uvidíte zejména představitele podmořského života v Rudém moři. Pár kilometrů na sever od samotného centra Hurghady pak najdete Muzeum mořské biologie, kde funguje biologická stanice a nachází se zde i pěkné akvárium , které vám pomůže udělat si bližší představu o životě v Rudém moři. Zajímavá je i návštěva Hurghada Marina, překrásného moderního přístavu s více než 200 jachtami. V El Gouna se nachází proslavené mezinárodní golfové centrum Steigenberger Golf Resort. Další příjemný golfový areál najdete na poloostrově, kde se rozprostírá letovisko Soma Bay. Ubytovat se můžete v luxusních zařízeních i motelech, ubytování můžete koupit současně se zájezdem. Pěkné ubytování a komfortní služby nabízí např. AMC Azur, který se ale v nabídce last minute nikdy dlouho neohřeje. Ubytování na prázdniny se doporučuje rezervovat včas. Neměli byste si nechat ujít ani pravý rybí trh v blízkosti přístavu, na kterém je možno v kteroukoli denní hodinu, ale samozřejmě nejlépe ráno, zakoupit čerstvé ryby. A i když o ryby třeba nestojíte, atmosféra trhu určitě stojí za to! V Hurghadě si svou dovolenou skvěle užijete - počasí zde turistům také přeje, takže není co řešit.

KAŽDÝ SI MŮŽE NAJÍT TO SVÉ

Pro ty, co mají rádi odpočinek, jsou tu připraveny luxusní hotely s kvalitním servisem a nabídkou relaxačních aktivit, jako např. Sentido Mamlouk Palace Resort. Pokud jde o pláže, jsou pokryté jemným pískem a omýváné průzračně čistou vodou. Pro všechny, kdo naopak upřednostňují aktivní dovolenou, jsou v Hurghadě připraveny nejrůznější vodní sporty, včetně potápění a windsurfingu. Krásný podmořský svět můžete pozorovat při šnorchlování, ale pokud byste chtěli tuto krásu vidět z blízka a nemáte zkušenost s potápěním, existuje v Hurghadě oficiální potápěčské centrum Emperor Divers. K získání základního kvalifikačního stupně je potřeba pět dní a poté se již můžete v doprovodu instruktora potápět až do hloubky 18ti metrů. Pokud naopak zkušenost s potápěním máte, zkuste ostrov Shadwan , kterému se říká také „Shaker“. Najdete tu úžasnou téměř vertikální korálovou stěnu, která padá do více než čtyřicetimetrové hloubky Útes se hemží želvami a bradáči, ale místo navštěvují i mnohem větší a zajímavější druhy živočichů. Potápěči zde často potkávají žraloky bělocípé a šedocípé, karety a především velká hejna delfínů. Jiné sportovní vyžití nabízí moto safari. Na zapůjčených čtyřkolkách se projíždíte pouští. Výlet je spojen s návštěvou beduínských vesniček, kde se seznámíte s jejich kulturou. V Hurghadě vás tedy nuda určitě nečeká, hned, jak dorazíte z místa příletu do svého motelu, budete mít o zábavu postaráno.

Our top-rated cheap hotels in Hurghada

 • 2 658 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:26. 6. - 27. 6.
 • 941 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:20. 3. - 21. 3.
 • 1 842 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:18. 3. - 19. 3.
 • 1 378 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:16. 5. - 17. 5.
 • 666 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:17. 5. - 18. 5.
 • 1 591 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:16. 5. - 17. 5.
 • 861 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:7. 8. - 8. 8.
 • 1 328 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:14. 3. - 15. 3.

Hotely Hurghada

Zajímat by vás mohly i následující hotely...

Městská čtvrť - Hurghada

Zajímavá místa - Hurghada

Nejoblíbenější destinace

Další často hledané destinace