Ubytování – Řím nedaleko Valle Aurelia Metro Station (Řím, Itálie)
- Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
Check-Inn Rooms
3 Počet hvězdičekPro zobrazení přesných cen vyberte termínGrand Hotel Olympic
4 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 7 webůod 2 657 KčMama Shelter Roma
4 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 10 webůod 2 824 KčNH Roma Villa Carpegna
4 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 11 webůod 2 308 KčElenoire Rooms & Suite
3 Počet hvězdičekPro zobrazení přesných cen vyberte termínHotel Alessandrino
3 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 8 webůod 1 811 KčHassler Roma
5 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 8 webůod 32 551 KčHotel degli Artisti
4 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 10 webůod 7 447 KčB&B Roma
Pro zobrazení přesných cen vyberte termínCasa Piccole Ancelle di Cristo Re
3 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 6 webůod 2 225 Kč207 Inn
3 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 7 webůod 1 805 KčRoma Palace Suite
4 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 3 webůod 2 431 KčHotel Il Cantico St. Peter
3 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 7 webůod 2 471 KčMDM Guesthouse
4 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 7 webůod 1 886 KčArts & Rooms
Zobrazte si ceny z 5 webůod 2 470 KčHotel Pacific Roma
3 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 10 webůod 3 233 KčTH Roma Carpegna Palace
4 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 10 webůod 2 117 KčQuality Hotel Nova Domus
4 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 10 webůod 2 244 KčParlamento Boutique Hotel
3 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 8 webůod 4 051 KčImpero Vaticano San Pietro
Zobrazte si ceny z 4 webůod 2 329 KčVilla Angeli
Zobrazte si ceny z 5 webůod 2 056 KčGrand Hotel Tiberio
4 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 8 webůod 1 686 KčHotel Casa Tra Noi
3 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 9 webůod 1 787 KčHotel Fontana
3 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 9 webůod 4 458 KčHotel Elite
3 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 7 webůod 2 683 KčStarhotels Michelangelo Rome
4 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 10 webůod 3 032 KčHotel Emmaus
3 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 8 webůod 2 330 KčAurelia Vatican Apartments
3 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 8 webůod 2 008 KčRome Center Rooms
3 Počet hvězdičekPro zobrazení přesných cen vyberte termínLifestyle Suites Rome
5 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 6 webůod 6 136 KčEccelso Hotel
3 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 8 webůod 2 344 KčVatican Rooms Holiday in Rome
3 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 7 webůod 2 196 KčLuxury on the River
4 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 7 webůod 2 502 KčHotel Museum
3 Počet hvězdičekPro zobrazení přesných cen vyberte termín
Informace o cenách a dostupnosti, které dostáváme z rezervačních stránek, se neustále mění. Proto se může stát, že na rezervační stránce nemusíte najít stejnou nabídku, jakou jste viděli na trivagu.