Ubytování – Krakov nedaleko Brama Floriańska (Krakov, Polsko)
- Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
ibis budget Krakow Stare Miasto
1 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 9 webůod 1 055 KčLuxury Apartments Nearto Main Square
2 Počet hvězdičekPro zobrazení přesných cen vyberte termínHotel Betmanowska Main Square Residence Adults Only
4 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 7 webůod 3 090 KčMEININGER Kraków Centrum
Zobrazte si ceny z 3 webůod 938 KčHotel Polski Pod Białym Orłem
5 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 10 webůod 2 277 KčCracow Central Aparthotel
3 Počet hvězdičekPro zobrazení přesných cen vyberte termínShalom Kazimierz
3 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 8 webůod 1 323 KčMercure Krakow Stare Miasto
4 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 11 webůod 2 261 KčHotel Ferreus Modern Art Deco
5 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 7 webůod 3 812 KčHotel Wyspianski
3 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 9 webůod 1 248 KčAntique Apartments Plac Szczepański
3 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 7 webůod 1 516 KčLeo Aparthotel Old Town
4 Počet hvězdičekPro zobrazení přesných cen vyberte termínHotel H15 Francuski Old Town - Destigo Hotels
5 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 8 webůod 2 845 KčHotel Unicus Krakow Old Town - Destigo Hotels
4 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 10 webůod 2 170 KčP&J Apartments
3 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 3 webůod 1 242 KčTRIBE Krakow Old Town
4 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 6 webůod 1 981 KčHotel Wawel
3 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 7 webůod 2 224 KčHotel Downtown Kraków
3 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 8 webůod 1 448 KčGrand Hotel
5 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 9 webůod 2 564 KčSky Hotel Kraków
4 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 8 webůod 1 802 KčSaint Thomas Corner - by Upstairs
3 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 2 webůod 2 441 KčHotel Rezydent
3 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 8 webůod 1 991 KčHotel Unicus Palace
5 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 5 webůod 3 020 KčAparthotel Stare Miasto
4 Počet hvězdičekPro zobrazení přesných cen vyberte termínHotel Stary
5 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 10 webůod 4 006 KčNomadic Urban Premium Suites
Zobrazte si ceny z 6 webůod 2 691 KčAmber Design Residence
4 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 9 webůod 1 567 KčHotel Alexander
3 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 6 webůod 1 482 KčYarden Hotel by Artery Hotels
3 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 8 webůod 1 343 KčCAMPANILE PRIME Krakow Old Town
3 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 8 webůod 1 568 KčPolonia Hotel
3 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 8 webůod 1 740 KčVienna House by Wyndham Andel's Cracow
4 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 8 webůod 2 599 KčSalve station
3 Počet hvězdičekPro zobrazení přesných cen vyberte termínParkside Apartments Old Town
3 Počet hvězdičekZobrazte si ceny z 6 webůod 1 625 Kč
Informace o cenách a dostupnosti, které dostáváme z rezervačních stránek, se neustále mění. Proto se může stát, že na rezervační stránce nemusíte najít stejnou nabídku, jakou jste viděli na trivagu.