Zobrazte si ceny z 7 webů
od1 708 Kč
Hotel Porto
Hotel Porto
Hotel Porto
Hotel Porto
Hotel Porto

Porovnání s podobnými pobyty

Vybraný pobyt

  • Wi-fi zdarma
  • Parkování
  • Domácí mazlíčci povoleni
Zobrazte si ceny z 7 webů
od1 708 Kč

Podobné pobyty

    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Wellness
    Zobrazte si ceny z 9 webů
    od3 647 Kč
    • Wi-fi zdarma
    • Klimatizace
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Bazén
    • Wellness
    • Parkování
    Zobrazte si ceny z 9 webů
    od2 480 Kč
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Parkování
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Wi-fi zdarma
    • Domácí mazlíčci povoleni
    • Klimatizace
    Zobrazte si ceny z 7 webů
    od1 644 Kč
    • Parkování
    • Klimatizace
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Parkování
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Wi-fi zdarma
    • Wellness
    • Parkování
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Wi-fi zdarma
    • Parkování
    • Domácí mazlíčci povoleni
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Wi-fi zdarma
    • Parkování
    • Klimatizace
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Wi-fi zdarma
    • Parkování
    • Klimatizace
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Parkování
    Zobrazte si ceny z 4 webů
    od2 692 Kč

Cenový trend

Na základě nejnižších cen na trivago za posledních 30 dní
2 481 Kč
1 240 Kč
0 Kč

so, 17.10.26

2 481 Kč

ne, 18.10.26

1 845 Kč

po, 19.10.26

X

út, 20.10.26

1 849 Kč

st, 21.10.26

1 579 Kč

čt, 22.10.26

1 618 Kč

pá, 23.10.26

X

so, 24.10.26

1 902 Kč

ne, 25.10.26

X

po, 26.10.26

X

út, 27.10.26

X

st, 28.10.26

1 982 Kč

čt, 29.10.26

1 582 Kč

pá, 30.10.26

1 582 Kč

so, 31.10.26

X

ne, 01.11.26

1 582 Kč

po, 02.11.26

1 582 Kč

út, 03.11.26

X

st, 04.11.26

X

čt, 05.11.26

X

pá, 06.11.26

X

so, 07.11.26

1 712 Kč

ne, 08.11.26

X

po, 09.11.26

1 711 Kč

út, 10.11.26

X

st, 11.11.26

X

čt, 12.11.26

X

pá, 13.11.26

X

so, 14.11.26

2 268 Kč

ne, 15.11.26

X

po, 16.11.26

X

út, 17.11.26

X

st, 18.11.26

X

čt, 19.11.26

X

pá, 20.11.26

X

so, 21.11.26

X

ne, 22.11.26

X

po, 23.11.26

X

út, 24.11.26

X

st, 25.11.26

X

čt, 26.11.26

X

pá, 27.11.26

X

so, 28.11.26

X

ne, 29.11.26

X

po, 30.11.26

X

út, 01.12.26

X

st, 02.12.26

X

čt, 03.12.26

X

pá, 04.12.26

X

so, 05.12.26

X

ne, 06.12.26

X

po, 07.12.26

X

út, 08.12.26

X

st, 09.12.26

X

čt, 10.12.26

X

pá, 11.12.26

X

so, 12.12.26

X

ne, 13.12.26

X

po, 14.12.26

X

út, 15.12.26

X

st, 16.12.26

X

čt, 17.12.26

X

Recenze

7,3
na základě 4 306 hodnocení z nejnavštěvovanějších 
webů

Nadprůměrné hodnocení v rámci města Zadar

Recenze hostů

Vynikající18%
Velmi dobré30%
Dobré19%
Přiměřené13%
Podprůměrné20%

Top vybavení

  • Wi-fi v lobby
  • Wi-fi na pokoji
  • Parkování
  • Domácí mazlíčci povoleni
  • Klimatizace
  • Restaurace
  • Hotelový bar

Veškeré vybavení

Vybavení a služby ubytovacího zařízení

  1. Vstupní hala
  2. Expresní vyřízení příjezdu/odjezdu
  3. Výtah
  4. Parkování
  5. terasa
  6. Domácí mazlíčci povoleni
  7. Bar
  8. Trezor
  9. konferenční místnosti
  10. Nekuřácké pokoje
  11. Restaurace
  12. 24hodinová recepce

Pro děti

  1. Dětská postýlka

Vybavení pokoje

  1. Sprchový kout
  2. Žehlící prkno
  3. Otevíratelná okna
  4. centrální vytápění
  5. Klimatizace
  6. Satelitní TV
  7. telefon
  8. Pokojový trezor
  9. Kabelová TV
  10. Wi-fi (pokoj)
  11. Wi-Fi na pokojích zdarma
  12. Televizor s plochou obrazovkou

Charakteristiky hotelu

  1. Rodiny s dětmi

Bez bariér

  1. Bezbariérová přístupová trasa
  2. Bezbariérové parkování

Lokalita

Ul. Nikole Jurišića 2, 23000, Zadar, Chorvatsko

Vzdálenost od zařízení Hotel Porto

Zadar:2.6 km

Kostel Sv. Donáta:3.8 km

Archeological Museum Zadar:3.8 km

Pozdrav Slunci:4.2 km

Zadar Airport:6.4 km

Church Of St. Nicholas:16 km

Explore nearby attractions

Údaje o ubytovacím zařízení

Ul. Nikole Jurišića 2, 23000, Zadar, Chorvatsko

Často kladené otázky týkající se Hotel Porto

  • Má Hotel Porto bazénovou oblast?

    Ne, Hotel Porto nenabízí bazénové oblasti.

  • Jsou v Hotel Porto povoleny domácí mazlíčci?

    Ano, Hotel Porto má předpisy o domácích mazlíčcích, které se můhou lišit v závislosti na typu pokoje nebo dostupnosti. Prosím, obraťte se přímo na hotel, abyste se dozvěděli více o jejich předpisech týkajících se domácích mazlíčků.

  • Je k dispozici parkování v Hotel Porto?

    Ano, Hotel Porto poskytuje Parkování, Bezbariérové parkování pro hosty.

  • Kdy je příjezd a odjezd v Hotel Porto?

    Příjezd do hotelu Hotel Porto je možný od . Odjezd je do .

  • Kde se Hotel Porto nachází?

    Hotel Porto se nachází na adrese Ul. Nikole Jurišića 2, 23000, Zadar, Chorvatsko.

Informace o cenách a dostupnosti, které dostáváme z rezervačních stránek, se neustále mění. Proto se může stát, že na rezervační stránce nemusíte najít stejnou nabídku, jakou jste viděli na trivagu.

Patří k nejlépe hodnoceným Hotels v destinaci Zadar

  • Miramare Hotel
    Zobrazte si ceny z 4 webů
    od2 692 Kč
  • Mediteran
    Zobrazte si ceny z 8 webů
    od2 066 Kč
  • Luxury Rooms - FOR GIFT
    Zobrazte si ceny z 4 webů
    od2 271 Kč
  • Teatro Verdi Boutique Hotel
    Zobrazte si ceny z 6 webů
    od2 565 Kč
  • Guest Accomodation Tamaris
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
  • Green lighthouse rooms
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
  • Hotel Marinko
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
  • El Mirador Rooms
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
  • Hotel Bastion
    Zobrazte si ceny z 7 webů
    od3 714 Kč

Destinace nedaleko místa Hotel Porto