Hotely, Berlín (Berlín, Německo)

 1. 1 603 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:květen 2024
 2. 1 918 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:květen 2024
  2 628 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:květen 2024
 3. 1 449 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:květen 2024
 4. 1 341 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:květen 2024
 5. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 6. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 7. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 8. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost

Hotely, Berlín

Najděte si neuvěřitelně levné hotely v destinaci Berlín, Německo. Hledejte a porovnávejte ceny nabídek ubytování (celkem ) a najděte ty nejnižší ceny na trivago.

 • Berlín - největší online hotelový vyhledávač
 • Berlín: najděte si zde levný ideální hotel
 • Zarezervujte za ideální cenu!

Patří k nejlépe hodnoceným Hotels v destinaci Berlín

 • 3 987 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:květen 2024
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  1 314 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:květen 2024
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost

Nebe nad Berlínem: ubytování v mladé německé metropoli

Město, které ještě před několika lety dělila betonová zeď, se momentálně stává jednou z nejvíce vyhledávaných metropolí v Evropě. Co návštěvníky vede k dovolené v Berlíně? A kde najít nejlepší ubytování?

V tomto kosmopolitním městě, které se neustále mění, se mísí kultura s obrazy studené války. Těsně po druhé světové válce bylo město rozděleno do čtyř sektorů, později známých jako Východní a Západní Berlín. Nyní se město dělí na 12 obvodů. Berlínská zeď vyrostla prakticky za noc a stržena byla po 28 letech. Každá část města má svoji atmosféru, vůni a zvyky. Televizní věž v centru, na Alexanderplatz, se stala dominantou sjednoceného města. Tady, v srdci města, najdete luxusní hotel Soho House Berlin, nabízející dovolenou snů. Čeká vás odpočinek ve spa a wellness centru, stejně tak jako okouzlující výhled na město ze střešní terasy. Ať už cestujete do tohoto města se zlatou kreditkou anebo máte hlouběji do kapsy - tady můžete být kýmkoliv a nikdo vás nebude soudit.

Ač bylo město poničeno za druhé světové války, najdete zde řadu historických památek a připomínek na nedávnou minulost. Na seznamu návštěv nesmí chybět Braniborská brána, most Oberbaumbrücke, Check Point Charlie či památník holocaustu. Tento památník tvoří na 2 711 betonových kvádrů různých velikostí. Jedním z nejkrásnějších náměstí je Gerndarmenmarkt, uprostřed něhož se nachází socha básníka Fridricha Schillera a dvě barokní katedrály. Město neomezených možností má tolik co nabídnout! Berlín se po Paříži a New Yorku stává novým trendy městem , které by rozhodně nemělo uniknout vaší pozornosti, ideální destinace na víkendový eurotrip.

KULTOVNÍ METROPOLE

Berlín je místem, kam se stěhují nezávislí umělci i hudebníci, centrum architektury, umění a designu. Známé je především muzeum designu, Bauhaus Archive. Příznivci umění 20. století by pak měli zavítat do Neue Nationalgalerie . Návštěvníci města uvítají rovněž prohlídku největšího technického muzea na světě či netradičního muzea DDR, zachycujícího každodenní život obyvatel Východního Německa. Během svého pobytu ve městě si nenechte ujít ani řadu galerií pod širým nebem - tzv. street artu neboli „umění ulice“. Berlín nikdy nespí! Pokud byste si měli vybrat jedno evropské město s bohatým nočním životem, tak by váš výběr měl rozhodně padnout právě sem. Každý víkend tu ožívají bývalé tovární haly, mladí se scházejí ve vyhlášených techno clubech jako je Berghain nebo Kater Holzig. Jeden z nejznámějších klubů, Tacheles, je určen zejména pro fanoušky alternativní scény. Bar 40 Seconds nabízí kromě taneční hudby i krásný výhled na Postupimské náměstí, kde se snoubí staré s novým. Za indie hudbou zavítejte do klubů jako je Lido či Magnet Club. Mimo jiné město nabízí i řadu kaváren a příjemných barů. Často se zde konají koncerty, anebo v nich jednoduše všichni u piva hrají ping-pong. Pokud máte zájem je navštívit, zavítejte do Neuköllnu či do Kreuzbergu. Ve stejné čtvrti objevíte oblíbený Grand-Hostel Berlin, který nabízí skvělé služby a neuvěřitelný bar ve stylu knihovny. Je rovněž možné si zamluvit svůj pobyt ve formě bed and breakfast. Rozhodně se zde budete cítit více jak v hotelu.

MĚSTO ZELENĚ

Berlín, je městem zeleně. Většina místních jezdí na kole a město je bohaté na parky. Berlíňané i turisté se o víkendech tradičně potkávají na hromadných karaoke show v Mauerparku, kde najdete uvolněnou atmosféru a dobře známé trhy. Bleší trhy jsou vůbec velmi populární. Za zmínku rozhodně stojí Treptower Park, kde si můžete půjčit malou loďku nebo šlapadlo. Rozsáhlý park Tiergarten patří mezi nejznámější ve městě, najdete zde řadu pomníků jako např. Vítězný sloup. Každý zlatý prstenec na sloupu připomíná pruské vítězství v boji. V létě je to oblíbené místo nedělních pikniků a venkovních sportů. Najdete ho v samém centru města. Kromě řady parků milovníci přírody uvítají i jezera jako Müggelsee či Wannsee.

KDE SLOŽIT HLAVU?

Pravděpodobně jedním z nejznámějších míst je The Circus Hostel. Mix cestovatelů studentů, baťůžkářů vytváří příjemnou a přátelskou atmosféru. V blízkosti najdete i stejnojmenný designový The Circus Hotel. Pokud cestujete s rodinou a hodí se vám extra pokoj, ubytovat se můžete i v jejich luxusních apartmánech, které kombinují filozofii Circus ubytování v Berlíně s nadstandardním pohodlím. Do kategorie designových hostelů se řadí i Generator Berlin Mitte, který najdete nedaleko Alexanderplatz. Design tu prostupuje celým místem, známý francouzský umělec Sebastian Preschoux zde má vystavenou svoji „strunovou instalaci“. Další umělecké kousky od místích nekonvenčních umělců najdete v nočním klubu, který je přímo jeho součástí. Hostel má navíc výbornou polohu, nachází se blízko S-Bahnu i U-Bahn metra Oranienburger. Kromě sdílených pokojů zde rovněž najdete i pokoje privátní.

NEW YORK MÁ HAMBURGER, BERLÍN KEBAB

Pokud cestujete s omezeným rozpočtem, currywurst neboli „párek se směsí červené papriky a kari koření zalitý domácím kečupem“ je něco, co byste rozhodně měli zkusit. Stejně jako Braniborská brána, tak i currywurst je známkou Berlína. Jí se pěkně na stojáka, chutná všem a navíc je velmi levný! Pokud byste se o něm chtěli dozvědět něco více, tak za zmínku stojí Currywurst Muzeum. Fast food je tu oblíbený a díky rozsáhlé turecké menšině narazíte na Döner Kebab skoro na každém rohu. Amerika má hamburger, Berlín má kebab! Ty nejlepší najdete v Kreuzbergu. Samozřejmě kromě mezinárodní kuchyně, v okolí naleznete i restaurace nabízející typickou německou kuchyni. K večeři si určitě dejte Berliner Weisse , neboli pivo ochucené malinovým nebo bylinným sirupem. Nejstarší pivní zahrádku Prater najdete na ulici Kastanienallee, točí tam dokonce i své vlastní pivo.

KAM ZA RETREM A NÁKUPY Z DRUHÉ RUKY

Retro je tady pořád aktuální a pokud se vám náhodou zasteskne po Česku, zastavte se v jednom z Tuzexů našinců, kde koupíte jak české pivo, tak plyšového krtečka. Nejen retro frčí, ale i vintage móda se vrací. Takzvané „sekáče“ zažívají boom a najdete je po celém městě. Jeden z největších secondhand obchodů s názvem Garage najdete skrytý v industriální budově, mimo centrum, kousek od Nollendorfplatza. Zde levně nakoupíte oblečení z druhé ruky rovnou po kilech, a to doslova. Na lov exkluzivních designérských kousků od Vivienne Westwood, Rafa Simonse a dalších se vydejte hledat do obchodu Das neue Schwarz, na jedné z nejvyhlášenějších módních ulic ve čtvrti Mitte. V okolí najdete i další vintage obchody jako Garments, Made in Berlin, Alex Vintage, atd. Známá je i ulice Kurfürstendamm, kde najdete především nám známé světové značky. Spousta lidí míří do Berlína kvůli nakupování, zvláště v období, kdy jsou všude slevy.

Our top-rated cheap hotels in Berlín

 • 8 238 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:květen 2024
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • 2 314 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:květen 2024
 • 2 727 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:květen 2024
 • 1 660 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:květen 2024
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • 1 915 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:květen 2024
 • 1 136 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:květen 2024