Hotely, Kaprun (Salzburk a okolí, Rakousko)

 1. 3 222 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:červen 2024
  4 322 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:červen 2024
 2. 5 739 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:červen 2024
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 3. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 4. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 5. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 6. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 7. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost

Hotely, Kaprun

Najděte si neuvěřitelně levné hotely v destinaci Kaprun, Rakousko. Hledejte a porovnávejte ceny nabídek ubytování (celkem ) a najděte ty nejnižší ceny na trivago.

 • Kaprun - největší online hotelový vyhledávač
 • Kaprun: najděte si zde levný ideální hotel
 • Zarezervujte za ideální cenu!

Patří k nejlépe hodnoceným Hotels v destinaci Kaprun

  4 322 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:červen 2024
 • 5 159 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:červen 2024
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • 5 739 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:červen 2024
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • 4 154 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:červen 2024
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost

Kaprun: zasněžené vrcholky hor

Toto rakouská městečko leží v údolí řeky Salzach na severním okraji Vysokých Taur ve výšce 800 metrů nad mořem. Jedná se o oblíbené zimní středisko ve spolkové zemi Salcbursko, v okrese Zell Am See. Toto alpské město má tři tisíce obyvatel, ale nabízí ubytování až pro osm tisíc turistů. Ideální místo zájezdu by mohl být pro vás Pension Lachmayr. Tento penzion je vzdálený pouhých 200 m od běžkařských tras a 100 m od zastávky sibusu. Na břehu jednoho z nejkrásnějších evropských přírodních koupališť, Mooserboden, se mohou turisté zhluboka nadechnout a vychutnat čerstvý vzduch v nedalekých lázních Zell am See. Jiskřivé jezero, zasněžený ledovec, zelené louky, panoramatické pohledy na okolní hory , tato úchvatná rozmanitost dělá Kaprun naprosto unikátním. Dobrodružná dovolená pro celou rodinu je zaručena!

VRCHOLKY HOR

Městečka Kaprun a Zell am See se nacházejí hned mezi horskými velikány. Jsou známé jako turistická střediska, kde se provoz nezastaví po celý rok. Ráj pro všechny milovníky lyžování a dalších zimních sportů. Jen co by kamenem dohodil to budete mít k ledovci Kitzsteinhorn , jedinému ledovci v Salcbursku. Johann Entacher byl prvním, kdo v roce 1828 vrchol zdolal. Jeho náhorní plošina, v nadmořské výšce 3 029 metrů nad mořem, je místem věčného ledu. Z vrcholku ledovce budete mít nádherný výhled na celou tu rakouskou krásu. Sníh se můžete tady považovat za samozřejmost jak v zimě, tak i v letních měsících. Vychutnejte si mimořádný luxus, lyžování 365 dní v roce! Není tedy divu, že Kaprun je oblíben mezi lyžaři a snowboardisty. Snowboardisti jistě ocení U-rampu v parku Mellow. Ta patří mezi jednu z největších v celé zemi. Milovníci lyžování si zde užijí na 138 kilometrů sjezdovek všech stupňů obtížnosti a k dispozici jim bude více než 50 vleků a lanovek. Pokud budete však z ustavičného lyžování unavení, nebojte se vyzkoušet některý z dalších zimních sportů. V nabídce je bruslení, sáňkování, curling, běžkování či projížďka na saních. Ubytování můžete najít hned na úpatí hory Kitzsteinhorn. Nečekejte však ceny jako v hostelu či ubytovně, jedná se o opravdu luxusní hotelové středisko. V hotelu Das Alpenhaus Kaprun najdete mimo wellness centra i lyžařskou školu a půjčovnu lyží.

DOVOLENÁ V HORÁCH I V LÉTĚ

V létě je tato lokace ideální pro kolo a různé druhy vodních sportů. Najdete zde na 240 km cyklistických tratí, dělané jak pro profesionální cyklisty, tak pro rodiny s dětmi. Alpská příroda plná květeny vypadá jako by vypadla z pohlednice anebo z letáku na čokoládu dělanou jen z toho pravého alpského mléka. Příjemná projížďka se vám nabídne, pokud se vydáte kolem jezera, kde děti mohou nakrmit labutě a další vodní ptactvo. U jezera Zeller See najdete příjemný hostel Junges Hotel Zell am See. Hostel má dokonce soukromou pláž a nabízí vybavení pro vodní sporty, a dokonce zde můžete navštěvovat i školu potápění!

Pokud však vlastníte horské kolo a máte již něco najezděno, můžete se vydat po „černé trase“ až na horu Hundstein. Pokud vám při cestě na vrchol dojde dech, zastavte se v horské chatě Enzianhütte a dejte si něco na posilněnou. Vychlazené pivo anebo jablkový štrůdl vám nechutnal nikdy lépe, jak po náročné fyzické aktivitě. Milovníci golfu jistě nepohrdnout jedním z nejkrásnějších golfových hřišť v Alpách. Ti, co touží po adrenalinu, by měli rozhodně vyzkoušet paragliding. Z ptačího pohledu, ve výšce 3 000 metrů, se vám naskytne pohled na celé pohoří Tauer.

Energii můžete načerpat hned v údolí ve wellness centru s výhledem na Alpy. Úžasné masáže a kosmetické procedury si můžete dopřát v Tauern Spa. Toto wellnes centrum i s venkovním bazénem se skleněným zastřešením je součástí čtyřhvězdičkového hotelu v Kaprunu. Hotel Tauern Spa Zell am See - Kaprun nabízí svým hostům i moderní fitness s výhledem na hory a širokou nabídku masáží a wellness procedur.

CO ROZHODNĚ NEMINOUT

Při pobytu v Kaprunu nevynechejte ani návštěvu místního hradu. Kaprunský hrad byl postavený ve 12. století. Vedle hradu najdete i kostel zasvěcený svatému Jakubovi. Dnes se prostory hradu využívají pro různé kulturní akce. Naproti hradu můžete složit hlavu v moderních chatových apartmánech Residenz An Der Burg. Hned před apartmány navíc začíná běžecká trat a zastavuje zde skibus. Pokud si ani po náročném dni na sjezdovce nebudete chtít od sportu oddychnout, využít můžete služeb sportovního střediska Optimum. Zahrát si zde můžete squash, tenis anebo si zaplavat v bazénu či relaxovat v sauně.

Příjemnou procházku si můžete udělat i k vodopádům Sigmund-Thun Klamm. Tato úžlabina, kterou vykotlala řeka, se nachází 30 minut od Kaprunu. Nahoru k vodopádům vedou dřevěné schody, které rozhodně prověří vaši fyzičku. Celá procházka vám zabere hodinu. Čeká vás cesta mezi skalami a studená sprška vodní tříště. Výšlap však stojí za to. Pokud byste však zatoužili ještě po větším vzrušení, navštivte největší evropské vodopády Krimml. Tyto vodopády každoročně navštíví na 350 tisíc návštěvníků. Jsou součástí Národního parku Hohe Tauern. Ve stejnojmenném parku najdete i nejvyšší horu v Rakousku, Grossglockner s výškou 3 798 metrů a ledovec Pasterzce.

Pokud vám na cestě zpátky vyhládne, můžete se po cestě na vrchol zastavit v Ice Camp. Tento „kemp“ tvoří několik ledových iglú, kde si můžete oddechnout a ochutnat nějaké dobroty z ledové vinotéky.

VÝLETY DO OKOLÍ

Pokud vám počasí nebude přát anebo jednoduše budete chtít objevit okolí Kaprunu, vydejte se do nedalekého Salzburgu neboli města W. A. Mozarta. Ubytovat se v centru této rakouské metropole můžete třeba v historickém a kompletně zrenovovaném hotelu Elefant. Budova hotelu pochází ze 13. století! Od roku 1996 je historické jádro Salzburgu na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Nedaleko Salzburgu, ve Werfenu, můžete navštívit gigantický jeskynní systém. Tento labyrint ledových podzemních cest má na 42 kilometrů. Návštěvníci zde mohou obdivovat ledovcové krápníky. Nezapomeňte si však přibalit čepici, rukavice a teplé oblečení! Teplota se zde totiž i v létě drží hluboko pod nulou.

Our top-rated cheap hotels in Kaprun

  2 731 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:červenec 2024
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost

Často kladené otázky o Kaprun