od4 340 Kč
Zobrazte si ceny z 3 webů
Hotel Singer
Hotel Singer
Hotel Singer
Hotel Singer
Hotel Singer

Porovnání s podobnými pobyty

Vybraný pobyt

  • Wi-fi zdarma
  • Bazén
  • Wellness
od4 340 Kč
Zobrazte si ceny z 3 webů

Podobné pobyty

    • Wi-fi zdarma
    • Wellness
    • Parkování
    od2 268 Kč
    Zobrazte si ceny z 4 webů
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Wellness
    od1 992 Kč
    Zobrazte si ceny z 2 webů
    • Wi-fi zdarma
    • Parkování
    • Domácí mazlíčci povoleni
    od962 Kč
    Zobrazte si ceny z 2 webů
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Wellness
    od2 566 Kč
    Zobrazte si ceny z 2 webů
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Wellness
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Wi-fi zdarma
    • Parkování
    • Domácí mazlíčci povoleni
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Wi-fi zdarma
    • Parkování
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Wellness
    od2 669 Kč
    Zobrazte si ceny z 2 webů
    • Wi-fi zdarma
    • Parkování
    • Domácí mazlíčci povoleni
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
      • Parkování
      • Restaurace
      Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
      • Wi-fi zdarma
      • Bazén
      • Parkování
      od2 485 Kč
      Zobrazte si ceny z 2 webů

    Cenový trend

    Na základě nejnižších cen na trivago za posledních 30 dní
    5 014 Kč
    2 505 Kč
    0 Kč

    Di, 18.08.26

    4 946 Kč

    Mi, 19.08.26

    4 835 Kč

    Do, 20.08.26

    4 833 Kč

    Fr, 21.08.26

    4 487 Kč

    Sa, 22.08.26

    X

    So, 23.08.26

    4 791 Kč

    Mo, 24.08.26

    4 948 Kč

    Di, 25.08.26

    4 622 Kč

    Mi, 26.08.26

    4 624 Kč

    Do, 27.08.26

    4 624 Kč

    Fr, 28.08.26

    X

    Sa, 29.08.26

    X

    So, 30.08.26

    4 485 Kč

    Mo, 31.08.26

    4 485 Kč

    Di, 01.09.26

    4 486 Kč

    Mi, 02.09.26

    4 487 Kč

    Do, 03.09.26

    4 490 Kč

    Fr, 04.09.26

    X

    Sa, 05.09.26

    X

    So, 06.09.26

    4 485 Kč

    Mo, 07.09.26

    4 485 Kč

    Di, 08.09.26

    X

    Mi, 09.09.26

    4 622 Kč

    Do, 10.09.26

    4 495 Kč

    Fr, 11.09.26

    X

    Sa, 12.09.26

    X

    So, 13.09.26

    4 486 Kč

    Mo, 14.09.26

    4 485 Kč

    Di, 15.09.26

    4 622 Kč

    Mi, 16.09.26

    4 917 Kč

    Do, 17.09.26

    4 492 Kč

    Fr, 18.09.26

    X

    Sa, 19.09.26

    X

    So, 20.09.26

    4 484 Kč

    Mo, 21.09.26

    4 484 Kč

    Di, 22.09.26

    X

    Mi, 23.09.26

    4 487 Kč

    Do, 24.09.26

    4 488 Kč

    Fr, 25.09.26

    X

    Sa, 26.09.26

    X

    So, 27.09.26

    5 014 Kč

    Mo, 28.09.26

    4 342 Kč

    Di, 29.09.26

    4 352 Kč

    Mi, 30.09.26

    X

    Do, 01.10.26

    4 353 Kč

    Fr, 02.10.26

    X

    Sa, 03.10.26

    X

    So, 04.10.26

    X

    Mo, 05.10.26

    4 593 Kč

    Di, 06.10.26

    X

    Mi, 07.10.26

    X

    Recenze

    8,9
    Vynikající
    na základě 739 hodnocení z nejnavštěvovanějších 
    webů
    • Čistota
      8,9
      Vynikající
    • Poloha
      8,8
      Vynikající
    • Služby
      8,8
      Vynikající
    • Komfort
      8,5
      Vynikající
    • Kvalita/cena
      8,2
      Velmi dobré

    Top vybavení

    • Wi-fi v lobby
    • Wi-fi na pokoji
    • Bazén
    • Wellness
    • Parkování
    • Restaurace
    • Hotelový bar
    • Posilovna

    Veškeré vybavení

    Wellness

    1. parní lázeň
    2. Sauna
    3. hammam
    4. Župan
    5. Termální prameny

    Vybavení a služby ubytovacího zařízení

    1. Posilovna
    2. Parkování
    3. terasa
    4. Bar
    5. bar u bazénu
    6. Venkovní bazén
    7. Krytý bazén
    8. Trezor
    9. Nekuřácké pokoje
    10. Restaurace
    11. Ručníky u bazénu/na pláži
    12. Prádelna

    Pro děti

    1. Dětská postýlka
    2. Ubytování dětí zdarma
    3. Dětská jídla

    Bez bariér

    1. Bezbariérový přístup
    2. Bezbariérová přístupová trasa

    Vybavení pokoje

    1. Sprchový kout
    2. Žehlící prkno
    3. Otevíratelná okna
    4. Televizor
    5. fén
    6. centrální vytápění
    7. Minibar
    8. Satelitní TV
    9. Psací stůl
    10. Pokojový trezor
    11. Kabelová TV
    12. Wi-fi (pokoj)

    Sportovní vybavení

    1. Půjčovna kol
    2. Fitness
    3. lyžování
    4. tenisový kurt
    5. Turistická stezka

    Lokalita

    Ludvíkov 65, Ludvíkov, 79326, Česká republika

    Vzdálenost od zařízení Hotel Singer

    Ludvíkov:0.2 km

    Fürstenwalde:1.5 km

    Freudenštejn:5.7 km

    Karlovice:6.9 km

    Koberštejn:10.6 km

    Edelštejn:14.4 km

    zámek Bruntál:15.8 km

    Vodní tvrz:16.5 km

    Zátor:18 km

    Zámek Loučná nad Desnou:18.6 km

    Zámek Janovice:19.2 km

    Letiště Leoše Janáčka Ostrava:71.8 km

    Explore nearby attractions

    Údaje o ubytovacím zařízení

    Ludvíkov 65, Ludvíkov, 79326, Česká republika

    Často kladené otázky týkající se Hotel Singer

    • Má Hotel Singer bazénovou oblast?

      Ano, Hotel Singer nabízí bazénovou oblast. Počet bazénových oblastí je: 2.

    • Jsou v Hotel Singer povoleny domácí mazlíčci?

      Ne, v Hotel Singer nejsou povoleny domácí mazlíčci.

    • Je k dispozici parkování v Hotel Singer?

      Ano, Hotel Singer poskytuje Parkování pro hosty.

    • Kdy je příjezd a odjezd v Hotel Singer?

      Příjezd do hotelu Hotel Singer je možný od . Odjezd je do .

    • Kde se Hotel Singer nachází?

      Hotel Singer se nachází na adrese Ludvíkov 65, 79326, Ludvíkov, Česká republika.

    Informace o cenách a dostupnosti, které dostáváme z rezervačních stránek, se neustále mění. Proto se může stát, že na rezervační stránce nemusíte najít stejnou nabídku, jakou jste viděli na trivagu.

    Patří k nejlépe hodnoceným Hotels v destinaci Ludvíkov

    • Sporthotel Kurzovni
      Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Hotel Červenohorské sedlo
      Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Hotel Stara Posta
      Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Horský Hotel Neptun
      Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Penzion Rejviz
      od1 934 Kč
      Zobrazte si ceny z 2 webů
    • Oblíbená volba
      Hotel Montenegro
      od1 475 Kč
      Zobrazte si ceny z 2 webů
    • Hotel Křížový vrch
      od3 867 Kč
      Zobrazte si ceny z 2 webů
    • Chalupa Anadělská Hora
      Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Penzion Kouty
      Pro zobrazení přesných cen vyberte termín

    Destinace nedaleko místa Hotel Singer