od2 346 Kč
Zobrazte si ceny z 2 webů
Ukázat ceny
Hotel U Vlasskeho Dvora

Porovnání s podobnými pobyty

Vybraný pobyt

od2 346 Kč
Zobrazte si ceny z 2 webů
Ukázat ceny

Podobné pobyty

  • od1 888 Kč
    Zobrazte si ceny z 3 webů
    Ukázat ceny
  • od2 321 Kč
    Zobrazte si ceny z 3 webů
    Ukázat ceny
  • od1 796 Kč
    Zobrazte si ceny z 5 webů
    Ukázat ceny
  • od1 826 Kč
    Zobrazte si ceny z 5 webů
    Ukázat ceny
  • Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    Ukázat ceny
  • od3 394 Kč
    Zobrazte si ceny z 2 webů
    Ukázat ceny
  • Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    Ukázat ceny
  • od2 063 Kč
    Zobrazte si ceny z 2 webů
    Ukázat ceny
  • Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    Ukázat ceny

Cenový trend

Vypočítáno z průměrných cen na trivagu za posledních 30 dnů.
2 541 Kč
1 270 Kč
0 Kč

Tue, 21.07.26

2 509 Kč

Wed, 22.07.26

2 538 Kč

Thu, 23.07.26

2 530 Kč

Fri, 24.07.26

X

Sat, 25.07.26

X

Sun, 26.07.26

2 419 Kč

Mon, 27.07.26

2 539 Kč

Tue, 28.07.26

2 540 Kč

Wed, 29.07.26

2 540 Kč

Thu, 30.07.26

2 531 Kč

Fri, 31.07.26

X

Sat, 01.08.26

X

Sun, 02.08.26

X

Mon, 03.08.26

2 495 Kč

Tue, 04.08.26

X

Wed, 05.08.26

X

Thu, 06.08.26

X

Fri, 07.08.26

X

Sat, 08.08.26

X

Sun, 09.08.26

X

Mon, 10.08.26

2 497 Kč

Tue, 11.08.26

X

Wed, 12.08.26

X

Thu, 13.08.26

X

Fri, 14.08.26

X

Sat, 15.08.26

X

Sun, 16.08.26

X

Mon, 17.08.26

2 541 Kč

Tue, 18.08.26

X

Wed, 19.08.26

X

Thu, 20.08.26

X

Fri, 21.08.26

X

Sat, 22.08.26

X

Sun, 23.08.26

X

Mon, 24.08.26

X

Tue, 25.08.26

X

Wed, 26.08.26

X

Thu, 27.08.26

X

Fri, 28.08.26

X

Sat, 29.08.26

X

Sun, 30.08.26

X

Mon, 31.08.26

2 541 Kč

Tue, 01.09.26

X

Wed, 02.09.26

X

Thu, 03.09.26

X

Fri, 04.09.26

X

Sat, 05.09.26

X

Sun, 06.09.26

X

Mon, 07.09.26

X

Tue, 08.09.26

X

Wed, 09.09.26

X

Thu, 10.09.26

X

Fri, 11.09.26

X

Sat, 12.09.26

X

Sun, 13.09.26

X

Mon, 14.09.26

X

Recenze

8,6
Vynikající
na základě 980 hodnocení z nejnavštěvovanějších 
webů
  • Čistota
    8,7
    Vynikající
  • Poloha
    8,8
    Vynikající
  • Služby
    8,3
    Velmi dobré
  • Komfort
    8,0
    Velmi dobré
  • Kvalita/cena
    8,3
    Velmi dobré

Top vybavení

  • Wi-fi v lobby
  • Wi-fi na pokoji
  • Domácí mazlíčci povoleni
  • Klimatizace

Veškeré vybavení

Vybavení a služby ubytovacího zařízení

  1. Vstupní hala
  2. Expresní vyřízení příjezdu/odjezdu
  3. Domácí mazlíčci povoleni
  4. Trezor
  5. konferenční místnosti
  6. Nekuřácké pokoje
  7. počítač s internetem
  8. Prádelna
  9. Přístup k faxu/modemu
  10. Wi-fi ve společných prostorech zdarma
  11. Úschovna zavazadel
  12. Denní úklidová služba

Pro děti

  1. Dětská postýlka

Vybavení pokoje

  1. Sprchový kout
  2. Žehlící prkno
  3. Otevíratelná okna
  4. Televizor
  5. fén
  6. centrální vytápění
  7. Klimatizace
  8. Minibar
  9. Satelitní TV
  10. Psací stůl
  11. Malý salonek
  12. Kabelová TV

Wellness

  1. Termální prameny

Lokalita

28. října 511, Kutná Hora, 28401, Česká republika

Vzdálenost od zařízení Hotel U Vlasskeho Dvora

Vlašský dvůr:0.1 km

Kutná Hora:0.2 km

Morový sloup Panny Marie Neposkvrněné:0.2 km

palác Hrádek:0.3 km

Kamenná Kašna:0.4 km

Kutná Hora město:0.6 km

Kostnice v Sedlci (Ossuary):1.9 km

Tvrz Malešov:5.5 km

Zámek Kačina:6.6 km

zámek Roztěž:7.6 km

Hrad Sion:7.9 km

Letiště Pardubice:34.3 km

Explore nearby attractions

Údaje o ubytovacím zařízení

28. října 511, Kutná Hora, 28401, Česká republika

Často kladené otázky týkající se Hotel U Vlasskeho Dvora

  • Má Hotel U Vlasskeho Dvora bazénovou oblast?

    Ne, Hotel U Vlasskeho Dvora nenabízí bazénové oblasti.

  • Jsou v Hotel U Vlasskeho Dvora povoleny domácí mazlíčci?

    Ano, Hotel U Vlasskeho Dvora má předpisy o domácích mazlíčcích, které se můhou lišit v závislosti na typu pokoje nebo dostupnosti. Prosím, obraťte se přímo na hotel, abyste se dozvěděli více o jejich předpisech týkajících se domácích mazlíčků.

  • Je k dispozici parkování v Hotel U Vlasskeho Dvora?

    Ne, Hotel U Vlasskeho Dvora neposkytuje parkování.

  • Kde se Hotel U Vlasskeho Dvora nachází?

    Hotel U Vlasskeho Dvora se nachází na adrese 28. října 511, 28401, Kutná Hora, Česká republika.

  • Které oblíbené atrakce se nachází poblíž Hotel U Vlasskeho Dvora?

Informace o cenách a dostupnosti, které dostáváme z rezervačních stránek, se neustále mění. Proto se může stát, že na rezervační stránce nemusíte najít stejnou nabídku, jakou jste viděli na trivagu.

Patří k nejlépe hodnoceným Hotels v destinaci Kutná Hora

  • 3 Počet hvězdiček
    Hotel
    Hotel a Museum of Bricks
    8,8Vynikající (1 497 hodnocení)
    Kutná Hora, 2.1 km >> Centrum města
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    Ukázat ceny
  • 3 Počet hvězdiček
    Hotel
    Hotel U Ruže Kutná Hora
    /Žádné hodnocení není k dispozici 
    Kutná Hora, 2.1 km >> Centrum města
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    Ukázat ceny
  • Oblíbená volba
    4 Počet hvězdiček
    Hotel
    Chateau Třebešice
    9,6Vynikající (1 761 hodnocení)
    Čáslav, 4.3 km >> Centrum města
    od2 319 Kč
    Zobrazte si ceny z 2 webů
    Ukázat ceny
  • Oblíbená volba
    3 Počet hvězdiček
    Hotel
    Hotel Grand
    9,1Vynikající (1 754 hodnocení)
    Čáslav, 0.1 km >> Centrum města
    od1 875 Kč
    Zobrazte si ceny z 3 webů
    Ukázat ceny
  • Oblíbená volba
    3 Počet hvězdiček
    Hotel
    Hotel Theresia
    8,2Velmi dobré (1 455 hodnocení)
    Kolín, 0.7 km >> Centrum města
    od2 137 Kč
    Zobrazte si ceny z 4 webů
    Ukázat ceny
  • 3 Počet hvězdiček
    Hotel
    Pension Falconi
    8,6Vynikající (1 370 hodnocení)
    Kolín, 0.3 km >> Centrum města
    od1 830 Kč
    Zobrazte si ceny z 4 webů
    Ukázat ceny
  • Oblíbená volba
    3 Počet hvězdiček
    Hotel
    Hotel U Jezera
    8,2Velmi dobré (1 206 hodnocení)
    Velký Osek, 0.6 km >> Centrum města
    od1 526 Kč
    Zobrazte si ceny z 2 webů
    Ukázat ceny
  • 4 Počet hvězdiček
    Hotel
    Chateau Kotera
    8,6Vynikající (1 081 hodnocení)
    Ratboř, 0.3 km >> Centrum města
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    Ukázat ceny
  • 4 Počet hvězdiček
    Hotel
    Villa Romantica
    8,2Velmi dobré (5 hodnocení)
    Kolín, 1.3 km >> Centrum města
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    Ukázat ceny

Destinace nedaleko místa Hotel U Vlasskeho Dvora