Hotely, Bešeňová (Žilinský kraj, Slovensko)

 1. 1 981 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:červenec 2024
  3 961 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:srpen 2024
 2. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 3. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 4. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 5. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 6. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 7. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost

Hotely, Bešeňová

Najděte si neuvěřitelně levné hotely v destinaci Bešeňová, Slovensko. Hledejte a porovnávejte ceny nabídek ubytování (celkem ) a najděte ty nejnižší ceny na trivago.

 • Bešeňová - největší online hotelový vyhledávač
 • Bešeňová: najděte si zde levný ideální hotel
 • Zarezervujte za ideální cenu!

Patří k nejlépe hodnoceným Hotels v destinaci Bešeňová

  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost

K PRAMENŮM ZDRAVÍ DO BEŠEŇOVÉ

Město Bešeňová, nacházející se na Slovensku v okrese Žilina jen asi 130 km od českých hranic, proslulo zejména svými termálními prameny a lázněmi. Blahodárné účinky termální vody z Bešeňové využívali podle archeologických nálezů už starověcí Keltové. V současnosti se v Bešeňové léčí zejména onemocnění pohybového ústrojí, ženské a urologické problémy a také kosmetické problémy. Na výběr máte z několika termálních středisek a aquaparků v Bešeňové a jejím blízkém okolí. O ubytování zde nebudete mít nouzi. V Bešeňové a okolí se nachází řada luxusních, ale i levných ubytovacích zařízení typu hotel, penzion, ubytovna i apartmán, a to i s wellness.

Kromě blahodárných léčebných účinků termální vody Bešeňová vyniká také svou polohou nedaleko Nízkých Tater. V okolí tohoto městečka se nachází několik lyžařských areálů vhodných jak pro začínající lyžaře, tak pro zkušené vyznavače tohoto sportu. Kromě toho je tato oblast protkána velkým množstvím cyklistických a turistických tras. Návštěvu Bešeňové si tak užijí jak ti, kteří hledají relaxaci a odpočinek, tak také příznivci aktivní dovolené.

K PRAMENŮM ZDRAVÍ

V Bešeňové a okolí můžete navštívit hned několik termálních středisek s léčivou vodou. Termální koupaliště Gino Paradise Bešeňová patří mezi ty nejoblíbenější. Využít zde můžete dva plavecké bazény, jeden neplavecký dopadový bazén, pět relaxačních bazénů s různými vodními atrakcemi jako například s vodními tryskami, vodním hřibem, podvodní lavicí a vodní číší a tři venkovní tobogány. Voda dosahuje celoročně 26 – 39 °C a všechny bazény jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Milovníci adrenalinu si určitě užijí jízdu na divoké řece a na šesti tobogánech umístěných v adrenalinové zóně. Jeden z tobogánů v této zóně nabízí nezapomenutelný zážitek prudké jízdy doprovázený zvukovými a světelnými efekty a druhý získal označení nejdelší tobogán na Slovensku. Vaše ratolesti zase ocení dětský bazén s hradem, dětskými vodními atrakcemi, skluzavkami, mini-tobogánem, vodními děly a stříkačkami a také vnitřní dětský bazén se skluzavkou, vodním hřibem a vodním ježkem. Po tom, co se vydovádíte na vodních atrakcích, určitě zavítejte do wellness a spa centra, jež je také součástí Gino Paradise Bešeňová. Tento vitální svět nabízí mnoho aktivit k posílení organismu i celkové relaxaci. Nenechte si ujít blahodárnou bylinkovou či solnou inhalaci, římskou koupel, suchou finskou saunu, hydromasážní bazén, unikátní vyhřívané Zlaté křeslo z 24-karátového zlata či Kneippovu koupel. Také si zde můžete dopřát jednu z terapeutických masáží k uvolnění celého těla. Navíc přímo v areálu s wellness najdete i hotel Termal. Nicméně ubytování pro svou dovolenou si můžete rezervovat i v okolí zábavních a vodních parků – výběr je zde opravdu široký – od levných ubytoven a apartmánů až po hotely.

Jen asi 7 km od Bešeňové se nachází Lázně Lúčky, které patří mezi jedny z nejstarších lázní na Slovensku. Tyto lázně prosluly pokročilými léčebnými procesy zejména ženských onemocnění, chorob pohybového ústrojí, nervových onemocnění a onemocnění z povolání. V Lázních Lúčky můžete využít buď jednoho z léčebných víkendových či celotýdenních balíčků nebo si přijet odpočinout pouze na den. Těšit se můžete na vnější sedací bazén s léčivou vodou, vnější rekreační bazén s teplotou 28 – 33 °C s různými atrakcemi jako jsou vzduchová lehátka, masážní trysky, chrliče vody a protiproud a také vnitřní minerální bazén. S bazény je spojený saunový svět, který svým interiérem usiluje o dosažení harmonie ve spojení s moderními technologiemi. Jeho součástí je finská a mentolová sauna, římská koupel, Kneippova koupel a turbo sprcha. Po dni stráveném relaxací můžete složit hlavu v levném penzionu Fontana či hotelu Lúka.

V SRDCI VODNÍ ZÁBAVY

Kromě termálních středisek se nachází v okolí Bešeňové aquaparky, vodní plochy a množství řek a potoků. Pro milovníky divoké vody jsou vhodné podmínky pro rafting a splavování na řekách Váh a Bělej. Nejvýznamnějších letním rekreačním středisek je pak přehrada Liptovská Mara na Váhu, která je druhou největší sypanou hrází na Slovensku. V Liptovské Maře máte možnost vyzkoušet surfování, jachting, windsurfing, rybaření či minigolf.

Jen asi 15 km od Bešeňové se nachází největší akvapark na Slovensku, Česku a Polsku -Tatralandia. Jeho součástí je letní Funpark Tatralandia, kde se můžete ponořit do jednoho ze 14 bazénů s mořskou, termální nebo čirou vodou a také vyzkoušet některý z 26 tobogánů a dalších atrakcí. Každodenní program je obohacen animačními vystoupeními a speciálními denními programy. Během celého roku je otevřený přímořský ráj Tropical Paradise, jehož součástí jsou čtyři slané nebo čiré bazény s lehátkami a tryskami, Barbados bar s nabídkou míchaných alkoholických i nealkoholických nápojů, pravý korálový útes a nová restaurace Paradiso. Přímo v Tatralandii najdete ubytování v plně vybavených chatkách Holiday Village Tatralandia, které jsou jako stvořené pro rodiny s dětmi, páry, veselé skupiny kamarádů i jednotlivce.

V NÁRUČÍ ZIMNÍCH RADOVÁNEK

Bešeňová se nachází nedaleko několika lyžařských areálů a její okolí je protkané běžkařskými trasami. Lyžařské středisko Jasná Nízké Tatry jako největší lyžařská aréna na Slovensku nabízí nekonečné množství aktivit, zábavy a aktivního odpočinku. K dispozici je 45 km perfektně upravených sjezdovek různých obtížností pro začínající i pokročilé milovníky tohoto zimního sportu. Dále můžete využít 29 lanovek a vleků, osvětlenou bruslařskou arénu a také několik nočních osvětlených sjezdovek. Milovníci adrenalinu si přijdou na své ve freeridových zónách a Burton Snowparku Jasná, jež je vybavený raily, boxy, skoky pro začátečníky i pokročilé a také klopenkami, vlnami a tunelem pro dětské návštěvníky. Naobědvat se můžete ve vyhlídkové restauraci s exkluzivním 360stupňovým panoramatickým výhledem v nadmořské výšce 2000 m. n. m. - Rotunda. Výborné pokrmy a nápoje si také můžete užít v Happy End Restaurant přímo na sjezdovce Bílá Pouť pod svahy Chopku. Po dni stráveném na lyžích můžete složit hlavu v prestižním hotelu Grand Jasná, který kromě útulných plně vybavených pokojí nabízí možnost využití wellness centra se saunovým světem, bazénem, vnitřním a venkovním whirpoolem a relaxačním pokojem.

V okolí Bešeňové vede řada běžkařských tratí různé obtížnosti. Mezi nejoblíbenější okruhy pro běžkaře patří okruhy Lúčky a Tři vody. Běžkařské lyžování se dá také provozovat v lyžařském středisku Jasná Nízké Tatry či menším lyžařském středisku pro rodiny s dětmi Ski Centru Čertovice. Ubytování nabízí penzion Penzión Drak či řada dalších penzionů a apartmánů v okolí Liptovské Mary.

Our top-rated cheap hotels in Bešeňová

  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  3 831 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:červenec 2024
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost

Často kladené otázky o Bešeňová