Hotely, Senec (Bratislavský kraj, Slovensko)

  1 322 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:červen 2024
  3 530 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:červen 2024
 1. 2 205 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:červen 2024
  1 931 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:červen 2024
 2. 1 445 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:červen 2024
 3. 2 139 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:červen 2024
 4. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 5. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 6. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 7. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost

Hotely, Senec

Najděte si neuvěřitelně levné hotely v destinaci Senec, Slovensko. Hledejte a porovnávejte ceny nabídek ubytování (celkem ) a najděte ty nejnižší ceny na trivago.

 • Senec - největší online hotelový vyhledávač
 • Senec: najděte si zde levný ideální hotel
 • Zarezervujte za ideální cenu!

Patří k nejlépe hodnoceným Hotels v destinaci Senec

  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost

SENEC SI PROSTĚ ZAMILUJETE

Senec se nachází na jihozápadě Slovenska, v Podunajské nížině, na rozhraní Podunajské roviny a Podunajské pahorkatiny. Město je vzdálené pouhých 25 km od Bratislavy, 27 km od maďarských a 28 km od rakouských hranic. Současný název města – Senec – se používá od poloviny 20. století. Město tvoří čtyři části - Senec, Svätý Martin, Červený majer a Horný dvor. Historický vývoj Sence je možné sledovat od poloviny 13. století, protože zdejší lokalita poskytovala dobré podmínky pro osídlení díky charakteru krajiny. Senec byl vždy centrem obchodu pro okolní vesnice a postupně se stal centrem zpracování zemědělských rostlin a průmyslovým centrem. Město je přitažlivé pro turisty nejen díky své poloze v blízkosti hlavního města Bratislavy, ale také díky kvalitnímu životnému prostředí, rekreačnímu areálu Slunečních jezer a díky možnostem, které návštěvníkům a turistům nabízí. Samozřejmě nabízí také široké možnosti ubytování – najdete tu to levné, tak i hotely a komplexní služby. Zkrátka vše, co při vašem cestování potřebujete.

SLUNEČNÍ JEZERA – VÝZNAMNÉ CENTRUM LETNÍ TURISTIKY

Senec, kdysi oblíbené město císařovny Marie Terezie, je dnes významným turistickým centrem, a to zejména díky významné rekreační oblasti nacházející se v této lokalitě. V letním období si toto místo návštěvníci zamilovali díky teplým létům a možnosti osvěžit se vodou v oblasti Slunečních jezer, jejichž plocha je více než 100 hektarů. Bohaté možnosti ubytování v ubytovacích zařízeních různých kategorií (hotely, bungalovy, kempy, chaty), skvělý servis, možnosti kulturního a sportovního vyžití, to vše dělá ze Sence vyhledávaný cíl cestování. U Slunečních jezer je možnost nejen krásného koupání, ale také jízdy na člunech nebo vodních kolech, okolo pláží je možné hrát plážový volejbal, tenis, fotbal. V hotelech se nacházejí bazény, vířivky, sauny, posilovny, bowling. Najdete tu squash, kulečník, minigolf a množství dalších aktivit. Nabídka stravování je také veliká, takže určitě uspokojí i ty nejnáročnější. Penziony zde zase nabízejí ubytování rodinného typu. Při včasné rezervaci určitě získáte slevu. Najdete tu samozřejmě i levné ubytování v kempech, či chatách. Okolo Slunečních jezer vede cyklostezka , kterou mohou využívat i in-line bruslaři. Pro děti je zde k dispozici řada dětských hřišť a tobogány. Pěkné bydlení najdete např. v hotelu Koliba.

SPORT PRO VŠECHNY – AQUAPARK, GOLFOVÉ HŘIŠTĚ, CYKLOTRASY

Na severní straně Slunečních jezer se nachází aquapark , kde je možné si užít celoroční zábavu a relaxaci pro všechny věkové kategorie. I zde najdete samozřejmě mnoho možností, kde se ubytovat. Hotel nebo penzion, chata nebo bungalov – vše podle vašich potřeb a možností. Aquapark Aquatermal Senec a SAI wellness Senec byl otevřen v roce 2004. Návštěvníkům je k dispozici 6 vnitřních a 5 venkovních bazénů. V bazénech je teplota vody 28 – 38°C, protože jsou napojeny na geotermální vrt. Každý bazén v areálu aquaparku nabízí svou vlastní atrakci, ať už jde o masážní lavice, protiproudy, chrliče, vzduchový gejzír aj. Kromě vodních atrakcí zde mohou návštěvníci využít také pískové hřiště na plážový volejbal, hřiště na minifotbal, půjčovnu sportovních potřeb a dětské hřiště pro nejmenší. Každý si zde přijde na své. Pokud máte rádi golf, nemusíte se ho vzdávat ani zde. Golfový areál Golf and Country Club Bratislava Bernolákovo nedaleko Sence je mimochodem prvním golfovým hřištěm na Slovensku. Tento golfový areál je častým cílem cestování. Nejprve to bylo devíti jamkové hřiště, nicméně dnes je zde golfový areál s mistrovskými osmnácti jamkami nazvaný Black River, který patří díky hodnocení k jedněm z nejnáročnějších hřišť v Evropě. Cyklisté mohou vyzkoušet cyklotrasu Senec – Pezinok o délce 16 km. Po cestě mohou navštívit řadu zajímavých míst jako např. například Malokarpatské muzeum, Městské muzeum nebo Galerie Jána Kupeckého. Dále mohou cyklisté využít Dunajskou cyklotrasu, na kterou navazuje cyklistický chodník Hamuliakovo – Senec. Pokud si chcete zajistit ubytování přímo u jedné z cyklotras, můžete se ubytovat např. v hotelu Villa Sipeky. Pokud preferujete levné ubytování, určitě zde najdete zajímavý penzion, protože cyklisti jsou zde všude vítáni. Mohlo by být možné získat i množstevní slevu při větší skupině.

ZAJÍMAVÁ MÍSTA V SENCI

Senec může nabídnout svým návštěvníkům kromě klasických vodních radovánek a sportovního vyžití také řadu pamětihodností a přírodních zajímavostí. Nejvzácnější historickou památkou je na centrálním náměstí Sence renesanční Turecký dům, který dal v letech 1556-1560 postavit bratislavský župan Krištof Baťán. Nejstarší historicko-uměleckou stavbou města, která je zároveň jeho dominantou, je kostel Sv. Mikuláše biskupa z roku 1326, který byl vystavěn ve stylu gotiky, ale po přestavbách byl upraven do podoby barokního stylu. Na náměstí stojí Immaculata – morový sloup postavený v r. 1747 jako poděkování za skončení morové epidemie. Ve městě se nachází celá řada dalších památek, jako např. židovská synagoga, pranýř – renesanční stavba z roku 1522, kterou dal vybudovat Andrej Batori. Dále zde můžete vidět Velký Stift, rozsáhlou renesanční stavbu založenou Marií Terezií, která sloužila nejprve jako nápravný ústav pro ženy, poté jako škola a kasárna. Navštívit můžete také Dům smutku z 19. století nebo hrobku Poórovců z konce 19. století. Pokud dáváte přednost přírodním krásám, neměly by vaší pozornosti uniknout krásná jezera – Hluboké jezero (Guláška), které je nejmladším, nejhlubším a nejčistším jezerem v Senci. Dosahuje hloubky až 18 m. Dalším jezerem na západ od Sence je Stříbrné jezero (Baňa), v zimě hojně využívané k bruslení, a jezero Kövécstó, které je jedním z nejstarších jezer v Senci. Pokud preferuje bydlet v centru, můžete se ubytovat přímo na pěší zóně např. v hotelu Marathon. Nabídka ubytování je široká – hotely, penziony, hostely – to vše je zde dostupné a závisí jen na vás. Navíc ještě můžete získat pěknou slevu při včasné rezervaci.

VÝLETY DO OKOLÍ SENCE

Nedaleko od Sence, necelé 3 km od obce Kostolná při Dunaji, se nachází oáza sibiřských tygrů , což je slovenský projekt, jehož cílem je zachránit tygry ussurijské před vyhubením. Projekt byl zahájen v roce 1999 a dnes se v tomto zařízení chová 9 krásných ussurijských tygrů, z nichž 7 se narodilo již přímo zde. Ve vesnici Hrubá Borša asi 7 km od Sence je možné využít jezdecký areál Corporex. Dá se tu jezdit na koni na jízdárně nebo volně v přírodě, v zimě dokonce v kryté hale. K dispozici jsou i trenéři. Přímo na farmě je i westernová restaurace. 4,5 km od Sence je letiště Králová, kde je možné domluvit si vyhlídkové lety nebo tandemové seskoky ze 4000 m. Navštívit můžete také vodní kolový mlýn Jelka na břehu Malého Dunaje v krásném prostředí. V blízkosti mlýna se nachází také skanzen zaměřený na zemědělskou minulost obce. Není zde problém ubytovat se v krásném prostředí v klidném penzionu. V Kráľové u Sence můžete navštívit Muzeum včelařství, kde uvidíte nejen nejrůznější úly a náčiní na výrobu medu, ale i ukázky různých výrobků ze včelích produktů. V Senci i jeho okolí najdete při svém cestování jak levné ubytování, tak penziony a hotely. Řada z nich vám zde možná nabídne i slevu. Pokud máte naplánované cestování na různá místa, určitě vás potěší bydlení v místě, odkud se dostanete všude, jako např. v hotelu Kaplna.

Our top-rated cheap hotels in Senec

  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • 1 310 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:červen 2024
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost

Často kladené otázky o Senec

 • Jaké jsou nejlepší hotely v Senec?

  V Senec byste měli zkontrolovat Hotel Zátoka, Hotel Sun, Hotel Dolphin, and Motel Senec. Tyto hotely doporučuje mnoho cestovatelů.

 • Jaké jsou nejlepší rodinné hotely v Senec?

  Pokud navštěvujete Senec se svou rodinou, mohli byste se podívat na Hotel Zátoka, Hotel Dolphin, Hotel Color, and Modena. Tyto hotely nabízí širokou škálu rodinných služeb a aktivit.

 • Jaké jsou nejlepší hotely přívětivé k domácím mazlíčkům v Senec?

  Cestujete s domácími mazlíčky? Hotely Hotel Zátoka, Hotel Sun, Motel Senec, and Hotel Senec Aqua Resort by mohly být ideální. Tyto ubytovací zařízení nejsou pouze přívětivé k domácím mazlíčkům, ale také nabízejí řadu vybavení, které vašim mazlíčkům poskytnou pocit domova.

 • Jaké jsou nejlepší hotely se spa v Senec?

  Pokud hledáte relaxační zážitek ze spa během svého pobytu v Senec, podívejte se na Hotel Sun, Hotel Dolphin, Hotel Senec Aqua Resort, and Hotel Koliba, které nabízí skvělé služby a zařízení spa.

 • Jaké jsou nejlepší hotely s bazénem v Senec?

  Pokud hledáte hotel s bazénem v Senec, podívejte se na Hotel Sun, Hotel Dolphin, Hotel Koliba, and NH Bratislava Gate One, které všechny nabízí skvělé bazénové vybavení pro hosty k pobavení.