Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
Penzion U Císaře Zikmunda
Penzion U Císaře Zikmunda
Penzion U Císaře Zikmunda

Porovnání s podobnými pobyty

Vybraný pobyt

  • Wi-fi zdarma
  • Wellness
  • Parkování
Pro zobrazení přesných cen vyberte termín

Podobné pobyty

    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Wellness
    Zobrazte si ceny z 7 webů
    od1 402 Kč
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Wellness
    Zobrazte si ceny z 4 webů
    od1 076 Kč
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Wellness
    Zobrazte si ceny z 7 webů
    od2 434 Kč
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Parkování
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Wi-fi zdarma
    • Parkování
    • Domácí mazlíčci povoleni
    Zobrazte si ceny z 2 webů
    od1 596 Kč
    • Wi-fi zdarma
    • Parkování
    • Klimatizace
    Zobrazte si ceny z 3 webů
    od2 262 Kč
    • Wi-fi zdarma
    • Wellness
    • Parkování
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Wi-fi zdarma
    • Hotelový bar
    Zobrazte si ceny z 4 webů
    od1 430 Kč
    • Wi-fi zdarma
    • Domácí mazlíčci povoleni
    • Klimatizace
    Zobrazte si ceny z 2 webů
    od2 528 Kč
    • Wi-fi zdarma
    • Parkování
    • Domácí mazlíčci povoleni
    Zobrazte si ceny z 2 webů
    od1 563 Kč
    • Wi-fi zdarma
    • Parkování
    • Domácí mazlíčci povoleni
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    • Wi-fi zdarma
    • Wellness
    • Parkování
    Zobrazte si ceny z 4 webů
    od1 316 Kč

Cenový trend

Na základě nejnižších cen na trivago za posledních 30 dní
2 195 Kč
1 100 Kč
0 Kč

so, 10.10.26

2 194 Kč

ne, 11.10.26

2 194 Kč

po, 12.10.26

2 194 Kč

út, 13.10.26

2 194 Kč

st, 14.10.26

2 194 Kč

čt, 15.10.26

2 194 Kč

pá, 16.10.26

X

so, 17.10.26

2 194 Kč

ne, 18.10.26

2 194 Kč

po, 19.10.26

2 192 Kč

út, 20.10.26

2 194 Kč

st, 21.10.26

2 193 Kč

čt, 22.10.26

X

pá, 23.10.26

X

so, 24.10.26

X

ne, 25.10.26

2 194 Kč

po, 26.10.26

2 192 Kč

út, 27.10.26

2 194 Kč

st, 28.10.26

2 193 Kč

čt, 29.10.26

2 193 Kč

pá, 30.10.26

X

so, 31.10.26

2 195 Kč

ne, 01.11.26

X

po, 02.11.26

X

út, 03.11.26

X

st, 04.11.26

X

čt, 05.11.26

X

pá, 06.11.26

X

so, 07.11.26

X

ne, 08.11.26

X

po, 09.11.26

X

út, 10.11.26

X

st, 11.11.26

X

čt, 12.11.26

X

pá, 13.11.26

X

so, 14.11.26

X

ne, 15.11.26

X

po, 16.11.26

X

út, 17.11.26

X

st, 18.11.26

X

čt, 19.11.26

X

pá, 20.11.26

X

so, 21.11.26

X

ne, 22.11.26

X

po, 23.11.26

X

út, 24.11.26

X

st, 25.11.26

X

čt, 26.11.26

X

pá, 27.11.26

X

so, 28.11.26

X

Recenze

9,5
Vynikající
na základě 523 hodnocení z nejnavštěvovanějších 
webů
  • Čistota
    8,8
    Vynikající
  • Poloha
    8,8
    Vynikající
  • Služby
    8,8
    Vynikající
  • Komfort
    8,4
    Velmi dobré
  • Kvalita/cena
    8,5
    Vynikající

Top vybavení

  • Wi-fi v lobby
  • Wi-fi na pokoji
  • Wellness
  • Parkování
  • Domácí mazlíčci povoleni

Veškeré vybavení

Vybavení a služby ubytovacího zařízení

  1. Kavárna
  2. Videoherna/videohry
  3. Expresní vyřízení příjezdu/odjezdu
  4. kadeřnictví
  5. Parkování
  6. terasa
  7. Domácí mazlíčci povoleni
  8. Nekuřácké pokoje
  9. Prádelna
  10. Wellness
  11. Hotelový lékař
  12. komorník

Pro děti

  1. Dětská postýlka

Vybavení pokoje

  1. Sprchový kout
  2. Televizor
  3. fén
  4. centrální vytápění
  5. Rychlovarná konvice
  6. Psací stůl
  7. mikrovlnná trouba
  8. lednička
  9. Wi-Fi na pokojích zdarma
  10. Kávovar
  11. Skříň

Sportovní vybavení

  1. Půjčovna kol
  2. Jezdectví
  3. surfing
  4. Turistická stezka
  5. Rybolov
  6. Akvapark
  7. Vybavení pro vodní sporty

Charakteristiky hotelu

  1. Rodiny s dětmi

Lokalita

Horní náměstí 5, Znojmo, 66902, Česká republika

Vzdálenost od zařízení Penzion U Císaře Zikmunda

Znojmo:0.1 km

Explore nearby attractions

Údaje o ubytovacím zařízení

Horní náměstí 5, Znojmo, 66902, Česká republika

Často kladené otázky týkající se Penzion U Císaře Zikmunda

  • Má Penzion U Císaře Zikmunda bazénovou oblast?

    Ne, Penzion U Císaře Zikmunda nenabízí bazénové oblasti.

  • Jsou v Penzion U Císaře Zikmunda povoleny domácí mazlíčci?

    Ano, Penzion U Císaře Zikmunda má předpisy o domácích mazlíčcích, které se můhou lišit v závislosti na typu pokoje nebo dostupnosti. Prosím, obraťte se přímo na hotel, abyste se dozvěděli více o jejich předpisech týkajících se domácích mazlíčků.

  • Je k dispozici parkování v Penzion U Císaře Zikmunda?

    Ano, Penzion U Císaře Zikmunda poskytuje Parkování pro hosty.

  • Kde se Penzion U Císaře Zikmunda nachází?

    Penzion U Císaře Zikmunda se nachází na adrese Horní náměstí 5, 66902, Znojmo, Česká republika.

  • Které oblíbené atrakce se nachází poblíž Penzion U Císaře Zikmunda?

Informace o cenách a dostupnosti, které dostáváme z rezervačních stránek, se neustále mění. Proto se může stát, že na rezervační stránce nemusíte najít stejnou nabídku, jakou jste viděli na trivagu.

Patří k nejlépe hodnoceným Hotels v destinaci Znojmo

  • TGM Hotel Residence
    Zobrazte si ceny z 2 webů
    od2 003 Kč
  • Hotel Lahofer
    Zobrazte si ceny z 2 webů
    od2 528 Kč
  • Hotel Katerina
    Zobrazte si ceny z 4 webů
    od1 316 Kč
  • Ubytovani Na Hrazi 91
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
  • Penzion Kimex
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
  • Pension Grant Lux Znojmo
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
  • Hotel Clemar
    Zobrazte si ceny z 3 webů
    od2 262 Kč
  • Penzion U Císaře Zikmunda
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
  • Hotel Bitov
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín

Destinace nedaleko místa Penzion U Císaře Zikmunda