Hotely, Garda (Veneto, Itálie)

 1. 2 140 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:duben 2024
 2. 5 711 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:duben 2024
  2 748 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:duben 2024
 3. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 4. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 5. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 6. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 7. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost

Hotely, Garda

Najděte si neuvěřitelně levné hotely v destinaci Garda, Itálie. Hledejte a porovnávejte ceny nabídek ubytování (celkem ) a najděte ty nejnižší ceny na trivago.

 • Garda - největší online hotelový vyhledávač
 • Garda: najděte si zde levný ideální hotel
 • Zarezervujte za ideální cenu!

Patří k nejlépe hodnoceným Hotels v destinaci Garda

 • 11 828 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:duben 2024
 • 11 713 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:duben 2024
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  1 667 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:duben 2024
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost

GARDA – OKOUZLUJÍCÍ MĚSTEČKO NA BŘEHU LAGO DI GARDA

Okouzlující městečko Garda najdete v zátoce na východním břehu jezera Lago di Garda. Nachází se v provincii Verona v italském regionu Veneto, vzdálené pouhých 32 kilometrů od známého města Verony. Garda je ze severní strany ohraničena úpatím horského masívu Monte Baldo, z jižní strany pak skálou Rocca. Přestože se jedná o jedno z nejmenších středisek celé této oblasti, patří k těm nejnavštěvovanějším. V Gardě je jak krásná promenáda, tak typické historické centrum s úzkými uličkami, restaurace a bary, které zejména večer ožívají typickým italským nočním životem. Garda vás určitě pohltí svou atmosférou a budete tu chtít strávit další dovolenou. Cestování sem vám nebude dělat žádné starosti a nabídka ubytování, včetně toho levného, je dostatečně široká.

HISTORIE A PAMÁTKY V GARDĚ

To, že na území Gardy existoval život již v římských dobách, dokládá řada věcí, jako například mince, pamětní kameny, sochy či skalní rytiny na Monte Luppia, zobrazující zvířata, bojovníky, rytíře, zbraně a bludiště. První zmínka pochází z 5. století. Tehdy král Goth začal na skále Rocca, která je dominantou města, stavět zámek Rocca di Garda. Zámek byl však v 16. století zničen Benátčany a dnes na těchto místech naleznete jen jeho pozůstatky. Stará část města má stále ráz středověkého města – nacházejí se tu různobarevné domky, starověké a úzké uličky. Jedním z nejstarších kostelů v oblasti, který zde můžete navštívit, je kostel Pieve di Garda, věnovaný Panně Marii. Kostel byl po zemětřesení v roce 1117 přestavěn, v roce 1571 byla postavena zvonice a kostel byl rekonstruován a v roce 1824 byl upraven a opět renovován.

Dále ve městě najdete farní kostel Santa Marie Maggiore, pocházející z 16. století, který je postavený v barokním stylu. V Gardě najdete mnoho vil a paláců. Nejkrásnější je Palazzo dei Capitani , který se nachází v přední části přístavu, určitě ale navštivte také Villa Alberini či Villa Canossa z 18. století. Pokud máte zájem, aby vaše ubytování vyšlo levně, ale přitom chcete bydlet pohodlně přímo v centru, zkuste např. hotel Piccolo .

NAVŠTIVTE JEDEN Z NEJVĚTŠÍCH ZÁBAVNÍCH PARKŮ NA SVĚTĚ

Pokud máte rádi cestování a neradi zůstáváte na jednom místě, v okolí Gardy můžete navštívit mnoho zajímavých míst, např. zábavní parky Gardaland či Caneva World Resort , ale vaší pozornosti by rozhodně nemělo uniknout ani mořské akvárium Sea Life Aquarium. Určitě vás potěší, že v blízkosti těchto zábavních míst najdete i možnost levného ubytování, což potěší zejména vaše děti. Pokud jde o Gardaland, jeden z největších zábavních parků v Itálii, najdete ho v městečku Castelnuevo. Park vznikl v roce 1975 a v roce 2005 byl prestižním americkým časopisem Forbes vyhlášen pátým nejlepším zábavním parkem na světě. Čekají tu na vás nejznámější horské dráhy, rodiny s dětmi zde najdou Kouzelné království s 20 atrakcemi či rodinnou horskou dráhu Mamut na motivy filmu Doba ledová nebo řadu skvělých vodních atrakcí. Zábavní park Caneva World Resort najdete mezi městečky Peschiera del Garda a Lazise, na jihovýchodním břehu jezera Garda. Rozkládá se na ploše až neuvěřitelných 300 000 m2. Je rozdělen do 4 hlavních částí, kterými jsou: Caneva World Aqua Park – vodní park pro děti a dospělé, Caneva World Movieland Park - zábavní park věnovaný filmovému světu, Mediaeval Times Restaurant & Show s jedinečnou vyhlídkou do arény s programem při večeři v restauraci Medieval Times a Rock Star Café.

Pokud navštívíte Sea Life Aquarium nacházející se vedle parku Gardaland, uvidíte nádherný podmořský svět. Jednou z atrakcí je podmořský tunel, kdy se návštěvník cítí jako v ponorce a může tak pozorovat vodní živočichy v jejich přirozeném prostředí. Kromě parků můžete navštívit také ZOO Parco Natura Viva, kde je klasická safari tour. Zbytek je tradiční zoo s tím, že některá menší zvířata pobíhají volně po parku. Za návštěvu určitě stojí také botanická zahrada Parco Giardino Sigurtá. V téměř každém městečku u jezera Lago di Garda dále můžete navštívit týdenní trhy, v městečku Garda se konají každý pátek. Nenechte si během sezony uniknout četné a opravdu krásné ohňostroje. Ani zde vás ceny za ubytování nemusí trápit, levně tady strávíte dovolenou třeba v rámci last minute. Příjemný pobyt si můžete užít třeba v hotelu Corte del Bosco , kde si zároveň můžete užít i wellness aktivity.

POKUD DÁVÁTE PŘEDNOST SPORTU, GARDA VÁS DOSLOVA NADCHNE

Pro milovníky cyklistiky je oblast Gardy pravým rájem, najdete tu cyklistické stezky všech úrovní. Ideální podmínky jsou tu jak pro aktivní sportovce, tak rodiny s dětmi. Panoramatické trasy, adrenalinové sjezdy, výšlapy, výjezdy mezi subtropickou vegetací, vinicemi nebo olivovníkovými háji – co více si může člověk přát? Pro cyklisty jsou zde ideální podmínky opravdu po celý rok. Celá oblast Lago di Garda je doslova surfařským rájem, takže pokud jste příznivci tohoto sportu, díky teplému větru „Ora“ si tu svého koníčka užijete dosyta. Milovníci pěší turistiky, horolezci, ale i ti, co nemohou existovat bez horského kola, by měli vyzkoušet unikátní lanovku, která se otáčí kolem své osy a vede do výšky 2 000 m n. m. na horu Monte Baldo. Odtud si můžete mimo jiné i skočit tandemovým svahovým padákem.

Okolí jezera Garda je známé také jako ráj sportovního lezení, vhodný pro nováčky i zkušené lezce. Oblast nabízí více než 2 000 stezek pro sportovní lezení. Pokud máte odvahu, můžete zde zkusit i četné ferraty. V oblasti Gardy najdete díky příznivému klimatu také řadu golfových hřišť. Nad městem Garda je umístěno 18jamkové golfové hřiště Golf Ca’degli Ulivi, které nabízí přímo fantastický výhled na jezero Lago di Garda. Celá oblast je samozřejmě vhodná pro pěší turistiku a je tu stále co objevovat. Po náročném dni plném sportu přijde jistě vhod relaxace s wellness možnostmi, a právě takové zařízení, navíc i s bazénem, je např. hotel Gallo. Pokud dáváte přednost koupání, severně od města Garda v zálivu Punta San Vigilio se nachází jedna z nejkrásnějších pláží celé oblasti, soukromá pláž Baia Delle Sirene. Další pláž se nachází přímo v Gardě, má průzračně čistou vodu a je vhodná pro rodiny s dětmi. Ideální je zamluvit si pobyt v rámci nabídky first nebo last minute, pak může být vaše dovolená levnější, nebo můžete využít hostel.

KULINÁŘSKÉ SPECIALITY OBLASTI LAGO DI GARDA

Oblast Lago di Garda patří do tří italských krajů, které se od sebe samozřejmě liší jak krajinou, tak historií a kulturou. To vše se také projevuje v jednotlivých kulinářských specialitách. Pokud hledáte nějaký typický výrobek v této oblasti, pak je to určitě extra panenský olivový olej. Ten je známý svou jemností a lehkostí a jsou na něm skvěle připravovány ryby z jezera i další tradiční pokrmy. V oblasti Lago di Garda dále najdete citrusové plody, které se staly nedílnou součástí řady místních receptů, např. Limoncino likéru nebo citronového krému Riviera dei Limoni, ale i spousty sladkostí či citronových nápojů. Kapitolou sama pro sebe je pak vynikající víno z gardských vinic, jako Merlot, Cabernet, Nosiola či třeba Classico Groppello della Valtenesi. Dovolenou v Gardě si prostě vychutnáte po všech stránkách.

Our top-rated cheap hotels in Garda

 • 5 711 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:duben 2024
 • 1 652 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:duben 2024
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • 2 383 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:duben 2024
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost