Hotely, Milán (Lombardie, Itálie)

 1. 1 991 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:květen 2024
 2. 2 909 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:květen 2024
 3. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 4. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 5. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 6. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost

Hotely, Milán

Najděte si neuvěřitelně levné hotely v destinaci Milán, Itálie. Hledejte a porovnávejte ceny nabídek ubytování (celkem ) a najděte ty nejnižší ceny na trivago.

 • Milán - největší online hotelový vyhledávač
 • Milán: najděte si zde levný ideální hotel
 • Zarezervujte za ideální cenu!

Patří k nejlépe hodnoceným Hotels v destinaci Milán

 • 3 557 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:květen 2024
  2 853 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:květen 2024
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • 2 927 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:květen 2024
 • 1 541 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:květen 2024
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • 1 823 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:květen 2024
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost

Ciao Miláno: dovolená ve městě módy a designu

Metropole módy, designu a obchodu, to je Milán. Toto město v severní Itálii je kypící metropole, které dominuje gotická katedrála. Dovolená v této italské metropoli bude plná dobrého jídla a krásných věcí. Rušný noční život, umělecké sbírky, italské jídlo a luxusní značky je to, co dělá toto italské město unikátním. Často navíc narazíte na levné letenky přímo z Česka a eurovíkend tady se pak nemusí vůbec prodražit. Navíc se dá dovolená v Miláně krásně spojit s poznáváním celé Lombardie. To, co ušetříte, můžete utratit za luxusní kousky italských návrhářů. Nesmíte však zapomínat, že se jedná i město fotbalu. Milán je jednoduše znakem moderní Itálie, kde se mísí historické památky s moderní dobou.

LA DOLCE VITA NEBOLI SLADKÝ ŽIVOT

Dominantou celého města je bezpochyby největší gotická stavba celé Itálie, Milánský dóm. Stavba trvala několik století a dosahuje 260 metrů, i se svou Mariánskou věží. Jedná se o opulentní stavbu, která se může pyšnit i největšími slunečními hodinami na světě a jedněmi z největších katedrálních oken v Evropě. Ze střechy Milánského domu uvidíte celé město jako na dlani. Naproti Milánského domu najdete Galerii Viktora Emanuela. Nedaleko se nachází další významná stavba a tou je původní sídlo rakouských místodržitelů Palazzo Reale s chrámem S. Gottardo in Corte.

Ať už jste milovník opery, hudby či divadla, neměla by vám uniknout návštěva opery La Scala. Pokud se nedostanete na představení, zkuste alespoň navštívit divadelní muzeum. Milovníci umění by neměli opomenout fresku Leonarda Da Vinci, Poslední večeře. Tu najdete v milánském klášteře Santa Maria delle Grazie. Ta se i přes bombardování kláštera zachovala dodnes. Díky speciálním podmínkám je však nutno vstupenky rezervovat dopředu.

Město rozhodně nemá nedostatek velkolepých budov. Jednou z nich je i zámek Castello Sforzesco , dřívější sídlo vládnoucí rodu Sforza. Ke hradu patří i park, který se za slunečních dnů stává oblíbeným místem Miláňanů. V okolí nenajdete zrovna levné ubytování, hotely jsou zde velmi luxusní. Avšak příjemné a levné ubytování najdete v hostelu Gogol’Ostello.

UBYTOVÁNÍ, KTERÉ SE NEPRODRAŽÍ

Milán není zrovna levné město, avšak pokud si zamluvíte ubytování dopředu, můžete přijít na docela dobré nabídky. Hlavním problémem je především najít ubytování v období milánských týdnů módy, kdy ceny šplhají do značných výšin. Nejjednodušší je ubytovat se přímo v centru města. Někdy si za cenu hotelu můžete pronajmout celý apartmán a zažít tak pocit, jaké to je být obyvatelem Milána. Jedním z obsluhovaných apartmánů je i Residence Milano Bicocca. Vypravte se na pravý italský trh a z čerstvých surovin si v pohodlí apartmánu zahrajte na kuchaře a milovníka italského jídla. Ve městě najdete i řadu příjemných penzionů. Jeden z oblíbených je penzion My Bed.Tento penzion v Miláně se nachází přímo v centru s dobrou dostupností.

ITÁLIE NA TALÍŘI

Itálie, to je země gurmánů. Italská kuchyně a suroviny jsou vyhlášeny po celém světě. Italové jídlo milují a je součástí místní kultury. Každý region má svoji typickou kuchyni. V Miláně to je slavné žluté Risotto alla Milanese neboli šafránové rizoto. Tradiční jídlo je i „cotoletta alla milanese“ neboli milánská kotleta. Populární restaurací je Ristorante La Tradizionale. Nabízí typické italské jídlo, vynikající pasty, pizzy a maso. Vyplatí se počkat si i na jednu z nejlepších pizz ve městě. Vyhlášená pizzeria nedaleko centra, Paper Moon, je věčně plná. Ke každému jídlu patří bez pochyb i aperitiv. Typický je aperol, neboli mix likéru, sodovky a šampaňského. Nenechte si ujít výborné italské „gelato“ neboli zmrzlinu. Výborný zmrzlinový bar Il Massimo del Gelato uspokojí všechny mlsné jazýčky. Další zastávkou může být Gelateria Umberto. Jedná se o zmrzlinový podnik, vedený rodinou již po několik generací. Zmrzlinu z místních ingrediencí, bez chemických přídavků a barviv najdete v Il Gelato Giusto. Tu nejčokoládovější zmrzlinu ale pravděpodobně najdete v Cioccolat Italiani. Jedná se o pravé čokoládové nebe, kde plní domácí kornoutky čokoládou ještě předtím, než nahoru přijde čokoládová zmrzlina. K zmrzlině si nezapomeňte dát i italskou kávu. Každý den správného Itala musí začít kávou. Ti svůj první ranní šálek vypijí rychle ve stoje u pultu. Rušno je v milánských ulicích jak v centru, tak i na okrajích. Zajděte do čtvrti Navigli. Ubytovat se zde můžete v designovém hotelu Art Hotel Navigli. Tato čtvrť rozhodně stojí za návštěvu nejen v noci. Najdete zde řadu uměle vytvořených kanálů, kolem kterých místní malíři vystavují svoje díla. Italové si umí užívat života. Známé kluby jsou Hollywood (podnik pro náročné), Dieci (oblíbený bar v orientálním stylu), Alcatraz (klub v průmyslové budově) či Il Gattopardo café (kavárna v prostorách kostela).

MĚSTO MÓDY A FOTBALU

Italové jsou známi svým citem pro módu a oblékání. Italové maji elegantní šmrnc. Město se může pyšnit největším počtem módních domů. Přes značky jako Armani, Versace po Dolce & Gabbanu. Město je světovou Mekkou módy, kterou každoročně navštěvují známé osobnosti módního průmyslu a snad snem každé modelky, je právě Milánský týden módy. Italské oblečení a především boty a kabelky jsou nejexkluzivnějším zbožím. Vyhlášené módní ulice jsou Via Montenapoleone a Via della Spiga, kde se nachází všechny luxusní butiky. Za nejstarší nákupní centrum v Itálii a jedno z nejluxusnějších na světě je považována výše zmiňovaná Galerie Viktora Emanuela, honosná obchodní pasáž. Kromě řady obchodů zde najdete i luxusní restaurace. Jedním z nejnovějších přírůstků na místní scéně je obchodní dům Excelsior. Budete se zde cítit jako ve zlaté klícce anebo za výlohou té nejlepší cukrárny. Velmi oblíbený je i outlet DMagazine , kde kousky značek velkých jmen pořídíte za příznivější ceny. Italská móda však není jen oblečení, ale i design. Světově je proslulý například veletrh s nábytkem. Spojuje se zde krása, italská preciznost a kvalita výroby.

Zájezd do Milána si užije jak něžné pohlaví, tak i mužské polovičky. Zatímco dámy se zabaví nákupy, ani pánové nepřijdou zkrátka. Všichni fanoušci fotbalu si nemůžou nechat ujít návštěvu fotbalového stadionu San Siro , který je domovem AC Miláno a Inter Milán. Spolu s návštěvou stadionu můžete navštívit také muzeum a šatny hráčů.

Our top-rated cheap hotels in Milán

 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • 2 384 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:květen 2024
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • 2 138 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:květen 2024
 • 4 222 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:květen 2024
 • 2 623 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:květen 2024
  1 946 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:květen 2024
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  2 773 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:květen 2024