Hotely, Bibione (Veneto, Itálie)

  10 797 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:červen 2024
 1. 3 332 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:červen 2024
  24 715 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:červen 2024
  1 808 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:červen 2024
 2. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 3. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 4. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 5. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 6. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 7. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost

Hotely, Bibione

Najděte si neuvěřitelně levné hotely v destinaci Bibione, Itálie. Hledejte a porovnávejte ceny nabídek ubytování (celkem ) a najděte ty nejnižší ceny na trivago.

 • Bibione - největší online hotelový vyhledávač
 • Bibione: najděte si zde levný ideální hotel
 • Zarezervujte za ideální cenu!

Patří k nejlépe hodnoceným Hotels v destinaci Bibione

  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • 1 138 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:červen 2024
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost

Bibione: Benátská riviéra

Italské populární přímořské letovisko Bibione leží hned na severu země. Právě sem, do těchto míst, mířili Češi na své často úplně první dovolené u moře po pádu železné opony. Krásné moře, písčité pláže, zajímavé památky a široké možnosti oblíbených letních radovánek nabízí toto krásné město stále.

Zhruba 80 kilometrů od slavných Benátek narazíte na toto oblíbené letovisko, které je součástí tzv. Benátské riviéry. Více než 30 milionů turistů z celého světa se každým rokem prochází po pobřeží dlouhém 130 kilometrů a v uličkách tamějších přímořských městeček včetně Bibione. Velkou oblibu si získalo také u českých turistů, pro které jsou zdejší pláže nejbližšími.

Před pár desítkami let toto místo zdaleka nebylo tak atraktivní jako nyní. Žádné pláže, ani žádná městečka se tu nenacházely. Teprve s rozvojem turistického ruchu ve 20. a 30. letech minulého století byla tato území osídlená. Původní bažiny plné divoké zvěře, komárů a jiného hmyzu byly vysušeny a nahrazeny zelenými parky, obchody, bary, restauracemi a samozřejmě hotely, penziony a ubytovnami pro tisíce turistů, kteří se sem od 50. let sjíždějí ze všech koutů Evropy i celého světa.

PO STOPÁCH SLAVNÉ ITALSKÉ HISTORIE

Dnes ve městě žije zhruba 3 000 stálých obyvatel, kteří se víceméně starají o potřeby a zábavu turistů, kteří na zdejší osmikilometrové písčité pláži tráví převážné letní dovolené. Bibione však uspokojí i náročnější turisty. V centru města i jeho okolí se totiž nachází historické skvosty, nad kterými úžasem oněmíte.zůstanou otevřená ústa.

Mezi nejvýznamnější památky patří katedrála svatého Štěpána , kterou najdete v městské části Caorle. Zlatý oltář je zdobený slavným obrazem Poslední večeře od Georgia Lazzariniho. Na mořském pobřeží je situovaný kostel panny Marie, v němž se každým rokem koná slavnost znovuzrození.

O něco zajímavější je okolí Bibione, které kromě lenošení na plážích nabízí také požehnané množství cyklotras. Vyrazit na výlet můžete například do starobylé Aquilei , která v dobách římské říše patřila k důležitým opěrným bodům. Dnes se jedná o příjemné ospalé městečko, které je však součástí seznamu kulturního dědictví UNESCO. Právě ve zdejší bazilice můžete spatřit největší starokřesťanský mozaikový soubor. Přímo centrum města nabízí ubytování v příjemných hotelích Domus Augusta či Patriarchi.

Na kole můžete vyrazit do uzavřeného pevnostního města Palmanova , které se nachází necelých 15 kilometrů od centra Bibione. Ve městě najdete krásné stavby z dob raného novověku až po období napoleonských válek. Historickou atmosféru bývalého vojenského města nenarušují žádné moderní stavby či dokonce nevzhledná sídliště. Přímo v centru města je možné sehnat ubytování v moderním hotelu Ambassador.

NA PLÁŽ, DO MĚSTA I DO AQUAPARKU

Do Itálie jezdí turisté nejen za úchvatnými památkami, ale především za sluníčkem, vyhřátými plážemi a průzračným mořem. Nejinak tomu je také v případě Bibione. Turisté využívají osm kilometrů dlouhou , místy soukromou či veřejnou, pláž s jemným pískem. Moře je čisté a průzračné a kromě koupání si zde můžete vyzkoušet adrenalinovou jízdu na skútru, windsurfing, paragliding či klidnější vodní šlapadla a lodičky.

Díky pozvolnému vstupu do moře je Bibione úžasným místem také pro děti. Na pláži i v moři se dosyta vyřádí malé děti i jejich dospělí rodiče. V písku si můžete stavět hrady či hrát hry od plážového volejbalu, přes tenis, minigolf či bowling až po rybaření či pétanque.

Okolí pláže je uzpůsobeno pro in-line bruslení či cyklistiku a na své si tak přijdou i aktivní sportovci. Opálení italským sluníčkem a osvěžení mořskou vodou si nezapomeňte vyrazit do města na nákupy i zábavou. Zdejší restaurace výborně vaří pravou italskou kuchyni. Kil navíc se bát nemusíte, protože je hravě vytancujete na diskotékách či tanečních večerech pod otevřeným nebem.

Dny strávené u moře můžete střídat se zajímavými výlety do centra města i okolí. Hlavní ulicí je Via Orsa, kde se nachází desítky obchůdků, restaurací a barů, doslova jeden vedle druhého. Velmi příjemné je také městečko Lignano , v němž můžete navštívit aquapark Aquaplash s množstvím tobogánů, skluzavek a bazénů či zoologickou zahradu. A máte-li více času a chuť, na západ od města na vás čekají slavné Benátky.

Ani milovníci golfu zde nepřijdou zkrátka. Na cestě do Terstu na ně v zelené oáze obklopené borovými lesy čeká špičkové osmnáctijamkové golfové hřiště Golf Club Lignano.

MILUJEME ITALSKOU KUCHYNI

Češi doslova propadli italské kuchyni. Milují pizzu i těstoviny v nejrůznější úpravě. A kde jinde mohou ochutnat kulinářské speciality italské kuchyně než v samotné Itálii. Symbolem italské kuchyně a královnou všech receptů je bezpochyby pizza. Tato “placka” si našla miliony příznivců po celém světě.

A co je na pizze tak zvláštního? Pizza je tenká kulatá placka potřená rajčatovým či smetanovým základem a zdobená kvalitními surovinami, jako je například mozzarella, proscuitto, olivy a mnoho dalších. A co takhle spaghetti, lasagne nebo tortelliny? Kromě pizzy jsou to také domácí těstoviny nejrůznějších tvarů, které se zde nazývají “pasta”. Samozřejmostí jsou také rizota, masitá jídla a jídla z mořských plodů.

Italská kuchyně si potrpí na kvalitní a čerstvé suroviny. Toužíte po skutečně výborných sýrech, šunkách, klobáskách, olivách či vínu? Pak je pro vás Itálie a Bibione tím pravým místem pro strávení dovolené pro celou rodinu. Itálie je také proslulá pravou italskou zmrzlinou či vynikající kávou a dalšími kávovými nápoji.

Všechny tyto krásy si můžete užít za rozumné peníze. Bibione skýtá pestrou nabídku ubytování. Rozsáhlé hotelové komplexy jako je hotel Montecarlo či hotel San Marco uspokojí i velmi náročné klienty, kteří vyžadují perfektní servis. Apartmány a menší hotely (např. rodinný hotel Alla Pergola) jsou vhodné i pro rodiny s dětmi, které se chtějí ubytovat kvalitně a zároveň levně. Levné hotely poskytnou ubytování i pro skupiny přátel, kteří si chtějí užít především zábavu.

Our top-rated cheap hotels in Bibione

 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  5 858 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:červen 2024
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost

Často kladené otázky o Bibione