Hotely, Umag (Istrie, Chorvatsko)

 1. 821 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:3. 5. - 4. 5.
 2. 2 047 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:6. 5. - 7. 5.
 3. 2 066 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:8. 5. - 9. 5.
 4. 2 026 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:16. 4. - 17. 4.
 5. 1 162 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:6. 5. - 7. 5.
  3 065 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:6. 5. - 7. 5.
 6. 2 023 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:4. 5. - 5. 5.
 7. 958 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:23. 8. - 24. 8.
 8. 1 787 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:18. 3. - 19. 3.
 9. 575 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:7. 5. - 8. 5.

Hotely, Umag

Najděte si neuvěřitelně levné hotely v destinaci Umag, Chorvatsko. Hledejte a porovnávejte ceny nabídek ubytování (celkem ) a najděte ty nejnižší ceny na trivago.

 • Umag - největší online hotelový vyhledávač
 • Umag: najděte si zde levný ideální hotel
 • Zarezervujte za ideální cenu!

Patří k nejlépe hodnoceným Hotels v destinaci Umag

 • 2 482 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:14. 3. - 15. 3.
 • 1 568 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:16. 4. - 17. 4.
 • 2 228 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:31. 3. - 1. 4.
 • 2 992 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:5. 5. - 6. 5.
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • 1 769 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:6. 6. - 7. 6.
 • 1 528 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:8. 6. - 9. 6.
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost

DOVOLENÁ V UMAGU VÁS BUDE BAVIT

Umag je velmi oblíbené lázeňské město, ve kterém se nachází také přístav. Najdete ho na severozápadním pobřeží Istrijského poloostrova. Zdejší pobřeží je pestré a členité, město samo nabízí nejen řadu památek, ale také půvabných zákoutí. Velmi zajímavá je dostupnost z České republiky – přes hraniční přechod Dolní Dvořiště je to 559 km. Oblast Umagu má navíc velmi úrodnou půdu a daří se zde zejména vinné révě. Místní vinné sklepy patří údajně k největším v celém Chorvatsku. Krásné počasí, pěkné pláže, průzračná voda – to vše dělá z Umagu častý turistický cíl. Ve městě najdete spoustu restaurací, kaváren a malých hospůdek – zkrátka vše, co o dovolené potřebujete. Chcete bydlet v hotelu či penzionu? Nebo hledáte levné ubytování jako je třeba hostel? Žádný problém. V Umagu je nabídka opravdu veliká, takže si vybere opravdu každý.

LETOVISKA V UMAGU

Pokud je cílem vašeho cestování staré jádro Umagu, vyrazte na poloostrůvek mezi dvěma mělkými zálivy - v této části najdete také přístav. Nová část Umagu se rozkládá na přilehlé pevnině s částečným přesahem do vnitrozemí. V turistické aglomeraci Umag se nachází několik letovisek: Punta, Stella Maris, Katoro a Polynesia. Patří sem také Savudrija a Kanegra. Celá aglomerace je velmi pěkně upravena do podoby parků, všude jsou borové lesy a bohatá vegetace. Některá letoviska jsou klidnější, jiná nabízejí bohatý společenský život. K nejpěknějším letoviskům patří Stella Maris , kde najdete jednak širokou umělou pláž s oblázky a pískem, ale také krásný tenisový stadion a známou tenisovou školu někdejší tenisové hvězdy Nikoly Piliče se 40 antukovými kurty. Ne nadarmo bývá tato část označována za středisko bílého sportu. Oblast Umagu je také známá léčbou mořskou vodou - talasoterapií. Toto vše a nádherné počasí k tomu udělají z vašich prázdnin nezapomenutelný zážitek.

POZNEJTE HISTORII UMAGU

Historie Umagu sahá až do římských dob, ale ve starém městě se příliš památek nedochovalo. Na lokalitách Sipar, Katoro a Muntarol byly odkryty pozůstatky venkovských vil, usedlostí, pevností apod., které jsou základem projektu archeologického parku Sepomaia. Najdete zde i další zajímavá místa, např. zbytky hradebních zdí a věží, které jsou velmi pěkně obnoveny. Město je velmi zajímavé zejména dochovanou středověkou urbanistickou architekturou, pro kterou jsou typické úzké křivolaké uličky, náměstíčka i staré domy. V městské věži najdete lapidárium. V Umagu je také galerie “Dante” Marina Cettina zaměřená na současné výtvarné umělce. Dále ve městě najdete např. farní kostel Panny Marie s cennými historickými předměty, kostel Sv. Pelegrina s nádhernou freskou či kostel sv. Roka s krásnými malovanými klenbami. Že byste chtěli bydlet v centru? Ať si vyberete hotel či penzion, budete spokojeni. Zkuste např. apartmán Degra.

V UMAGU TO ŽIJE SPORTEM

Umag nabízí nepřeberné množství jak sportovních, tak rekreačních aktivit. Nabídka je opravdu veliká - plachtění, potápění, jízda na vodních lyžích, windsurfing, podmořský rybolov, mini golf, basketbal, volejbal, handbal, fotbal, horolezectví, cyklistika, paragliding, jízda na koni, bowling, běhání nebo rafting – záleží jen vás, co si vyberete. Nejpopulárnějším sportem je v Umagu ale zcela jasně tenis. Konají se tu celosvětově známé turnaje a pravidelně se tu scházejí nejlepší zahraniční a domácí hráči. Tenis si ale můžete zahrát i jen tak, pro zábavu. Také je tu řada cyklistických stezek.

Pokud dáváte přednost plážím a koupání, budete určitě také spokojeni. V Umagu najdete typické istrijské pláže, které jsou v některých střediscích doplněny betonovými plošinami nebo navezenými oblázky. Najdete tady i uměle vytvořené zátoky s nádhernými plážemi s pískem i oblázky, jako např. Punta Sella Ronda. Pláže jsou udržované, s mírným vstupem do vody. Před sluncem se můžete ukrýt v lesovém porostu, který dosahuje až k plážím. Ve většině míst, která si vyberete pro své ubytování, najdete bazény i bazény pro děti. Krásný bazén na vás čeká např. v hotelu Sol Garden Istra. Pokud jde o pláže, rozhodně si nenechte ujít pláž Sol Polynesia s křišťálově čistou vodou. Pláž se nachází 2 km od Umagu a je skutečně luxusní. Nabídne vám různý povrch – písek, štěrk nebo kameny, kvalitní služby, sportovní vyžití pro děti i dospělé. Za čistotu a kvalitu je právem oceněna Modrou vlajkou. Na plážích si určitě vychutnejte místní speciality a výbornou kávu!

NA VÝBĚR JSOU FESTIVALY, AQUAPARK I VÝLETY

Po celý rok se v Umagu pořádá řada festivalů, jako např. Mezinárodní festival komorních divadel známý jako Zlatý Lev, Mezinárodní literární sympozium, Mezinárodní varhanní festival a Mezinárodní varhanní soutěž. Dále se tu můžete pobavit při řadě dalších akcí - konají se tu např. Den města Umag, Veletrh květin na městském pobřeží, oslavy prvního máje, Stella Maris – setkání motocyklistů, Amfora Cup na jachtě Regatta, maraton na Riviéře, Noci rybolovu, Den sv. Pelegrina, Noc istrijských vesnic, Jadranský pohár ve fotbale, Salsa Party a mnoho dalších. V hlavní sezoně se ve středu města konají také folklorní vystoupení, lidové slavnosti, koncerty a zábavní pořady. Je tu mnoho příjemných kaváren, barů, restaurací a tradičních vinných sklípků s výbornou kuchyní. V noci se pobavíte v řadě klubů mimo staré město. Pro vaši pohodu je samozřejmě důležité příjemné a pohodlné ubytování. Takové najdete např. v apartmánu Apartments & Villa Darko. Celou aglomeraci propojuje krásná promenáda a řadu letovisek lze navštívit s využitím autovláčku.

Pokud by vám při cestování moře a bazény nestačily a chcete si užít idalší vodní hrátky, tak od roku 2014 funguje první aquapark v Istrii, a to nedaleko Novigradu, který je od Umagu vzdálen 16 km. Pokud trávíte dovolenou neradi na jednom místě, určitě si udělejte výlet na poloostrov Sipar vzdálený od Umagu asi 4 km směrem na sever, zde najdete zbytky římského osídlení. Vyrazit můžete také lodí na výlet do Benátek nebo navštívit maják ve vzdálenosti 7 km od Umagu v Savudriji. Pokud preferujete levné ubytování, vyplatí se ho rezervovat zejména o prázdninách předem.

Our top-rated cheap hotels in Umag

 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • 933 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:27. 4. - 28. 4.
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • 1 066 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:26. 2. - 27. 2.
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost

Hotely Umag

Zajímat by vás mohly i následující hotely...

Zajímavá místa - Umag

Nejoblíbenější destinace

Další často hledané destinace