Hotely, Lido di Jesolo (Veneto, Itálie)

  12 823 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:červenec 2024
  2 786 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:červenec 2024
 1. 14 075 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:červenec 2024
  4 393 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:srpen 2024
 2. 1 557 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:září 2024
 3. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 4. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 5. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 6. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost

Hotely, Lido di Jesolo

Najděte si neuvěřitelně levné hotely v destinaci Lido di Jesolo, Itálie. Hledejte a porovnávejte ceny nabídek ubytování (celkem ) a najděte ty nejnižší ceny na trivago.

 • Lido di Jesolo - největší online hotelový vyhledávač
 • Lido di Jesolo: najděte si zde levný ideální hotel
 • Zarezervujte za ideální cenu!

Patří k nejlépe hodnoceným Hotels v destinaci Lido di Jesolo

  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  2 786 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:červenec 2024

LIDO DI JESOLO – NÁDHERNÉ MÍSTO PRO NEZAPOMENUTELNOU DOVOLENOU

Když navštívíte Lido di Jesolo, uvidíte sami, jak nezapomenutelné místo to je. Lido di Jesolo je nádherné letovisko a přístav v tzv. Benátské riviéře. Jeho břehy omývá Jaderské moře, najdete zde nádherné pláže, ale také řadu zajímavých míst a užijete si tu také hodně zábavy. Nesčetné možnosti pro přenocování různých kategorií vás také určitě potěší. Penzion, apartmán, motel nebo preferujete levné ubytování? Pak si zvolte hostel nebo ubytovnu. Na své si tady přijde opravdu každý. Můžete odpočívat na pláži, věnovat se nejrůznějším sportům, zapojit se do rušného nočního života či podniknout spoustu zajímavých výletů do blízkého okolí. Není nic, co by vám tady chybělo ke spokojenosti. Počasí je stabilní, můžete se nechat rozmazlovat také ve wellness či některém ze spa hotelů. Vaše dovolená nebo prázdniny nebudou mít chybu.

CO BY VÁS MOHLO ZAJÍMAT

Lido di Jesolo patří k významným evropským přímořským letoviskům a vůbec se není čemu dívit, že je vzhledem k poloze, kráse tohoto místa a ideálnímu počasí častým cílem turistů. Lido di Jesolo leží v severní části Jadranu (na poloostrově Cavallino), severně od Benátek, mezi městy Eraclea a Cavallino-Treporti. Místo bylo osídleno už tisíc let př. n. l., ale založení Římany se datuje okolo roku 100 př. n. l. A protože se města zakládala u zdrojů vody, bylo i Lido di Jesolo umístěno k řekám. Roku 1952 začal rozvoj města a od té doby stále se rozvíjející turistický ruch udělal toto město vyhledávaným místem turistiky. Míří sem návštěvníci z celého světa, a to nejen o dovolené či prázdninách. Historický styl města vás svou půvabnou atmosférou podtrženou úzkými uličkami a malými pitoreskními náměstíčky jistě okouzlí. Staré město je udržováno v původním historickém stylu, má svou atmosférou a půvab. Lze se z něj dostat lodí přímo do centra Benátek. Celé letovisko se rozděluje do několika místních částí - západní Faro, východní Pineta a hlavní zóna Centro. Jednotlivé části spojuje místní autobusová doprava. Počasí je zde stabilní a široká nabídka ubytování včetně last minute za příznivé ceny je také velkým lákadlem. Pokud byste se chtěli ubytovat v těsné blízkosti centra, zkuste třeba hotel Sheila.

MOŘE A PLÁŽE – HLAVNÍ CÍL TURISTŮ

Moře v Lido di Jesole je čisté, u břehu však může být zkaleno zvířeným jemným pískem, který přinášejí nedaleko ústící horské řeky Sile a Piave. Po převážnou většinu roku je moře klidné a nachází se tu i několik zajímavých míst vhodných k potápění. Pláž je dlouhá téměř 15 kilometrů, v průměru je široká 50 až 100 metrů. Najdete tu jak pláže veřejné, tak i soukromé. Z části se na jejich okrajích nacházejí borové háje. Často jsou zdejší pláže přezdívány „zlaté“. Moře a pláže v Lido di Jesolo jsou vyhlášené svou čistotou a každoročně jsou oceňovány od EU Modrou vlajkou. Je tu pozvolný a bezpečný vstup do moře, pláže jsou navíc denně udržované. K dispozici jsou všude sprchy a WC, půjčovny vodních šlapadel, hřiště. Lido di Jesolo je známé také tím, že opravdu dbá na ekologii a pyšní se čistým životním prostředím, což je dalším velkým lákadlem pro turistiku. Kvalitní služby jsou zde samozřejmostí. Wellness či spa hotely nebo levné ubytování uspokojí potřeby všech. Pěkné bydlení najdete např. v hotelu Savoia.

TIPY NA VÝLETY V LIDO DI JESOLO

Až vás přestane bavit ležení na pláži či sportování, nabídka dalších aktivit a míst k výletům je nepřeberná. Každý pátek bývají v Lido di Jesolo pořádány tradiční trhy , které se v sobotu přesouvají do nedalekého Caorle. V Lido di Jesolo se nachází i aquapark Aqualandia či lunapark Jesolandia. Vyrazit můžete samozřejmě do blízkých Benátek nebo do nedalekého města Caorle. Jednou z dalších aktivit může být vodní park přímo v Lido di Jesolo. Jízda po říční laguně je zakončena návštěvou typických rybářských chýší a ochutnávkou rybích specialit. Navštívit také lze typické severoitalské město Portogruaro pyšnící se středověkým centrem. Významný jadranský přístav Terst s úchvatným zámkem Miramare se tyčí na skalním výběžku přímo nad mořskou hladinou. Pokud máte rádi cyklistiku nebo se rádi procházíte stinnými borovicovými háji, bude se vám v Lido di Jesolo líbit v každém případě. Pokud nechcete bydlet na jednom místě, nemusíte mít, pokud jde o místa, kde složit hlavu, žádné obavy. Všude vám budou k dispozici hotely a apartmány, najít si můžete samozřejmě i penzion nebo levné ubytování (hostel, ubytovna).

MĚSTO PLNÉ ZÁBAVY

Lido di Jesolo je největším letoviskem benátské oblasti a život tu pulzuje ve dne v noci. Podél celého letoviska vede dlouhá promenáda s několika stovkami obchodů, restaurací a kaváren, která se večer mění v rušné korzo. Centrum města je vyhlášeným rušným místem se spoustou zábavy, okrajové části poskytují možnost se ubytovat v relativně klidném prostředí, což ocení jak rodiny s dětmi, tak i senioři. Příjemný penzion či útulný apartmán jistě umocní vaši spokojenost. Takové prostředí najdete např. v obsluhovaných apartmánech Residenza Turistico Alberghiera Progresso. Gurmány nenechá jistě chladnými nepřeberná nabídka restaurací s čerstvými pokrmy z darů moře. Lido di Jesolo je ideálním místem pro ty, kteří hledají nejen moře a dlouhé písečné pláže, ale i spoustu rozptýlení - přes den zde k návštěvě lákají aquaparky a jiné zábavní parky, dlouho do noci pak zůstávají otevřené kavárny, restaurace a obchůdky na 4 kilometry dlouhé pěší zóně na hlavní třídě Via Bafile. Lido di Jesolo jako všechna ostatní letoviska v tomto okolí nabízí vše od sportovního a kulturního vyžití, přes rušný noční život až po odpočinek na pláži či možnost zajímavých výletů. Díky své značné rozloze uspokojí Lido di Jesolo bez rozdílu rodiny s dětmi, mladé vyznavače rušné zábavy i hledače poklidnějších zákoutí.

Our top-rated cheap hotels in Lido di Jesolo

  4 393 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:srpen 2024
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • 5 118 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:červenec 2024
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • 1 557 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:září 2024

Často kladené otázky o Lido di Jesolo