Hotely, Rimini (Emilia-Romagna, Itálie)

 1. 895 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:květen 2024
 2. 764 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:květen 2024
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 3. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 4. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 5. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 6. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 7. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost

Hotely, Rimini

Najděte si neuvěřitelně levné hotely v destinaci Rimini, Itálie. Hledejte a porovnávejte ceny nabídek ubytování (celkem ) a najděte ty nejnižší ceny na trivago.

 • Rimini - největší online hotelový vyhledávač
 • Rimini: najděte si zde levný ideální hotel
 • Zarezervujte za ideální cenu!

Patří k nejlépe hodnoceným Hotels v destinaci Rimini

 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  1 453 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:květen 2024
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • 4 237 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:květen 2024
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost

CHCETE NAVŠTÍVIT NEJVĚTŠÍ EVROPSKÉ PŘÍMOŘSKÉ LETOVISKO? JEDŤE DO RIMINI

Krásné letovisko Rimini leží ve stejnojmenné provincii v regionu Emilia-Romagna na úpatí Apenin a je zcela jistě nejznámějším letoviskem Adriatické riviéry. Najdete zde 15 km širokých pláží se zlatavým pískem a spoustu hotelů a apartmánů, restaurací, barů a diskoték. Můžete ale zvolit i variantu levného ubytování (ubytovna) a ani v tomto případě nebudete zklamáni. V centru města jsou k vidění historické památky z dob římské říše, středověku a renesance. Najdete tu širokou škálu sportovních, relaxačních, ale i kulturních a nákupních aktivit. Určitě vás potěší vysoký standard služeb a výborná kuchyně. Město se dostalo do světového povědomí také díky místnímu rodákovi, kterým byl filmový režisér Federico Fellini. Pokud je způsob vašeho cestování na dovolenou letecká doprava, pak místem příletu bude Federico Fellini International Airport. Pokud jste si koupili zájezd, z místa příletu budete do míst svého pobytu pravděpodobně nasměrováni agenturou. Počasí vás tady určitě nezklame a pokud sem zamíříte na last minute, ceny budou více než příznivé. Co více se přát pro krásnou dovolenou?

NĚCO MÁLO Z HISTORIE

Řada turistů míří v Rimini z místa příletu rovnou k moři. Pro ty z vás, kteří o dovolené hledáte nejen moře, ale i stopy historie, bude Rimini a celá oblast tou nejlepší možnou volbou. Historie Rimini je totiž opravdu bohatá. Staré město bylo založeno Etrusky pod názvem Ariminium již v roce 268 před naším letopočtem na křižovatce antických silnic Via Emilia a Via Flaminia a bylo důležitou křižovatkou mezi severní a střední Itálií. Ve středověku Rimini získal rod Malatesta, který zde nechal vystavět hrad. Leonardo da Vinci se podílel na vnitřní výzdobě katedrály. V roce 1843 byla v Rimini nastartována lázeňská tradice a výnosy z lázní přispěly k dalšímu rozmachu města. Za II. světové války si Rimini prožilo bombardování, které je dodnes znatelné na budově divadla. Ubytování najdete nejen u moře, ale apartmány najdete i v blízkosti řady památek. Přímo v centru města najdete řadu nabídek, ubytovat se můžete např. v hotelu Duomo. Stejně tak zde najdete i možnosti levného ubytování ve formě ubytovny. Pokud hledáte to opravdu levné, je vhodné si ho zajistit dopředu, zejména pokud je smyslem vašeho cestování bezstarostná dovolená. To samozřejmě nemusíte řešit, pokud jedete na zájezd na last minute, pak máte ubytování zajištěno. V létě, panuje-li horké počasí, je určitě dobré se kromě památek také osvěžit v moři.

BEZ OHLEDU NA ROČNÍ OBDOBÍ VÁS V RIMINI OSLOVÍ ŘADA PAMÁTEK

Rimini láká turisty zejména v létě z důvodu krásného počasí, ale i na podzim a v zimě zde turisté najdou mnoho zajímavostí, zejména památek, které také často bývají důvodem jejich cestování. Město se pyšní historickými památkami jak z dob Římské říše, tak i z časů renesance. Významnou dominantou města je původní římský most Ponte di Tiberio postavený za vlády Tiberia, který je dlouhý 60 metrů a široký 5 metrů. Zajímavostí je, že odolal všem válkám, které v Rimini proběhly. Od mostu vede ulice Corso d´Augusto, která protíná historickou část města. Na konci této ulice stojí městská brána, původně římský oblouk, Arco d´Augusto. Spousta významných historických památek se nachází na náměstí Piazza Cavour , kde je možné najít palác Pallazzo dell´Arengo, kašnu „Fontana della Pigna“ a sochu papeže Pavla V. Velmi krásnou stavbou je i františkánský kostel Tempio Malastetiano postavený v renesančním stylu. Další významnou památkou je katedrála San Francesco, někdy nazývaná Tempio Malatestiano. Kousek od katedrály se nacházejí zbytky římského amfiteátru (Anfiteatro Romano). V blízkosti centra stojí hrad Castel Sismondo , postavený jako sídlo rodu Malatesta. Mezi hradem a Corso D´Augusto stojí divadlo Teatro Galli, které bylo otevřeno v roce 1857. Ubytovat se můžete v blízkosti památek, hotelů a apartmánů je i zde dostatek. Bydlet můžete např. v Card International. Pokud máte koupený zájezd s průvodcem, budete mít jistě vše s výkladem, pokud cestujete individuálně, nezapomeňte si přibalit mapu. Pokud využijete nabídek last minute, mohou být i zahrnuté prohlídky památek za dobrou cenu.

UŽIJTE SI ČISTÉ PLÁŽE A MOŘE

V Rimini najdete nejen nepřeberné množství ubytovacích kapacit (apartmán, ubytovna), ale i levné ubytování (ubytovna). Dále je tu řada sportovišť, možností pro noční život, ale zejména čisté pláže - Rimini se pyšní tím, že bylo vyhlášeno nejekologičtějším městem celé riviéry. Na zdejších plážích se důrazně dbá na recyklaci a je výrazně redukován průmysl, který by ohrožoval celou lázeňskou oblast. V letovisku Rimini existuje spousta nádherných písčitých pláží, kde si můžete užít slunce a krásné Jaderské moře. Pláže podél Lungomare se táhnou z Rimini na jih do Riccione, dále přes Missano Adriatico až do města Cattollica, kde si můžete užít i „zpívající fontánu“. V Gabicce Mare jsou zase nejkrásnější západy slunce z celé riviéry. Na sever pak můžete po písku dojít až do Bellaria přes Igea Marina. Po celé délce jsou pláže soukromé nebo veřejné. Pláže se pozvolně svažují do moře, které je většinou velmi klidné. Koupání si tak v Rimini užije naprosto každý. V Riccione najdete jednu z nejkrásnějších pláží v této oblasti. Večer se pláž mění na velkou diskotéku. Pokud hledáte zábavu a veškerý servis pro turisty, dovolenou si tady zcela jistě užijete. Přímo na pláži najdete řadu apartmánů. Ubytovat se můžete např. v hotelu Ascot. Levné bydlení zejména v ubytovnách si můžete zajistit také nákupem zájezdu na last minute.

KAM V RIMINI ZA SPORTEM

Pokud jste milovníci sportu a pouhé odpočívání na pláži není nic pro vás, pak se vůbec nemusíte obávat, že byste v Rimini přišli zkrátka. Nejvíce vyhledávané jsou v každém případě vodní sporty, jako plavání, jízda na vodních lyžích, potápění, plachtění, jízda na vodních lyžích, windsurfing, rybaření a vodní pólo. Výborné podmínky včetně dobrého počasí tu ale najdou také ti, co si oblíbili ranní jogging, plážový volejbal, jízdu na kole, jízdu na koni, plážový volejbal, tenis, golf, ale i lukostřelbu. Pokud jste nadšenci do kolečkových bruslí, určitě si je vezměte s sebou – v Rimini je totiž zcela jistě využijete, protože se zde nachází několik speciálních in-line tras.

ZÁBAVY SI UŽIJÍ DĚTI I DOSPĚLÍ

V Rimini se nachází celá řada vyhlášených zábavních parků , konkrétně např. Fiabilandia (pohádkový svět pro nejmenší), Italia in Miniatura (zábavní park se zmenšenými kulturními a přírodními pamětihodnostmi Itálie), Mirabilandia (největší italský lunapark pro malé i velké u Ravenny), Le Navi (novými technologiemi nabitý naučný park věnovaný mořím v Cattolice), Aquafan (obří vodní park v Riccione), Acquabell (vodní park v Bellarii) a tři delfinária (Rimini, Riccione, Cattolica). Pokud chcete mít blízko do parku Aquafan, můžete se ubytovat v některém hotelu s dobrou dostupností, např. v hotelu Origonale. Delfinárium se nachází blízko přístaviště a představení se v něm konají několikrát za den. Také zde můžete sledovat delfíny okénky na dně bazénů nebo si můžete prohlédnout výstavy koster říčních a mořských ryb, pozůstatky delfínů a mořských želv, dále obrovské ulity měkkýšů, zkameněliny atd. Součástí delfinária je i výstava kytovců. Ubytovacích možností v okolí delfinária je také řada, opravdu krásný je např. Best Western Premier Milton. Určitě se vám budou líbit i vyhlídkové plavby podél pobřeží nebo vyjížďky na širé moře s místními rybáři. K Rimini, cestování a k létu patří samozřejmě noční život. Vzhledem k výbornému počasí se po setmění letovisko proměňuje a na své si zde přijdou všichni, kdo si chtějí užívat pulzující noční život klubů a diskoték až do časných ranních hodin. Právě bohatý noční život se zasloužil o to, že Rimini začalo být mezi mladými lidmi označováno jako “Ibiza Jadranu”.

Our top-rated cheap hotels in Rimini

 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • 991 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:květen 2024

Často kladené otázky o Rimini