od2 967 Kč
Zobrazte si ceny z 3 webů
Ukázat ceny
Boutique Hotel Rango
Boutique Hotel Rango
Boutique Hotel Rango
Boutique Hotel Rango
Boutique Hotel Rango

Porovnání s podobnými pobyty

Vybraný pobyt

od2 967 Kč
Zobrazte si ceny z 3 webů
Ukázat ceny

Podobné pobyty

  • od1 559 Kč
    Zobrazte si ceny z 8 webů
    Ukázat ceny
  • od2 064 Kč
    Zobrazte si ceny z 7 webů
    Ukázat ceny
  • od2 270 Kč
    Zobrazte si ceny z 6 webů
    Ukázat ceny
  • od2 274 Kč
    Zobrazte si ceny z 8 webů
    Ukázat ceny
  • od1 605 Kč
    Zobrazte si ceny z 7 webů
    Ukázat ceny
  • od1 826 Kč
    Zobrazte si ceny z 2 webů
    Ukázat ceny
  • Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    Ukázat ceny
  • Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    Ukázat ceny
  • od2 483 Kč
    Zobrazte si ceny z 7 webů
    Ukázat ceny
  • od2 289 Kč
    Zobrazte si ceny z 2 webů
    Ukázat ceny
  • od1 606 Kč
    Zobrazte si ceny z 6 webů
    Ukázat ceny
  • od1 916 Kč
    Zobrazte si ceny z 3 webů
    Ukázat ceny

Cenový trend

Na základě nejnižších cen na trivago za posledních 30 dní
0 Kč
0 Kč
0 Kč

Recenze

9,0
Vynikající
na základě 2 618 hodnocení z nejnavštěvovanějších 
webů
  • Čistota
    8,7
    Vynikající
  • Poloha
    8,9
    Vynikající
  • Služby
    8,7
    Vynikající
  • Komfort
    8,0
    Velmi dobré
  • Vybavení
    8,2
    Velmi dobré
  • Kvalita/cena
    8,5
    Vynikající

Top vybavení

  • Wi-fi v lobby
  • Wi-fi na pokoji
  • Wellness
  • Parkování
  • Restaurace
  • Hotelový bar

Veškeré vybavení

Vybavení a služby ubytovacího zařízení

  1. Vstupní hala
  2. Expresní vyřízení příjezdu/odjezdu
  3. kadeřnictví
  4. Parkování
  5. terasa
  6. Bar
  7. Nekuřácké pokoje
  8. Restaurace
  9. Prádelna
  10. Wellness
  11. Pokojová služba
  12. Přístup k faxu/modemu

Pro děti

  1. Hlídání dětí

Wellness

  1. Masáže
  2. Sauna

Vybavení pokoje

  1. Sprchový kout
  2. Žehlící prkno
  3. Otevíratelná okna
  4. Televizor
  5. fén
  6. centrální vytápění
  7. Rádio
  8. Satelitní TV
  9. Psací stůl
  10. telefon
  11. Pokojový trezor
  12. Kabelová TV

Sportovní vybavení

  1. Půjčovna kol

Bez bariér

  1. Bezbariérové parkování

Lokalita

Pražská 89/10, Plzeň, 30100, Česká republika

Vzdálenost od zařízení Boutique Hotel Rango

Plzeň:0.1 km

Doosan Arena:0.5 km

Patton Memorial Plzeň:0.5 km

Plzeň hlavní nádraží:0.8 km

Tatra T3R.P:1.2 km

Techmania Science Center:1.5 km

Zoo Plzeň:2.1 km

Radyně:9.7 km

Zámek Nebílovy:13.7 km

Zámek Kozel:14 km

Buben:14.1 km

Letiště Karlovy Vary:60.6 km

Explore nearby attractions

Údaje o ubytovacím zařízení

Pražská 89/10, Plzeň, 30100, Česká republika

Často kladené otázky týkající se Boutique Hotel Rango

  • Má Boutique Hotel Rango bazénovou oblast?

    Ne, Boutique Hotel Rango nenabízí bazénové oblasti.

  • Jsou v Boutique Hotel Rango povoleny domácí mazlíčci?

    Ne, v Boutique Hotel Rango nejsou povoleny domácí mazlíčci.

  • Je k dispozici parkování v Boutique Hotel Rango?

    Ano, Boutique Hotel Rango poskytuje Parkování, Bezbariérové parkování pro hosty.

  • Kdy je příjezd a odjezd v Boutique Hotel Rango?

    Příjezd do hotelu Boutique Hotel Rango je možný od . Odjezd je do .

  • Kde se Boutique Hotel Rango nachází?

    Boutique Hotel Rango se nachází na adrese Pražská 89/10, 30100, Plzeň, Česká republika.

Informace o cenách a dostupnosti, které dostáváme z rezervačních stránek, se neustále mění. Proto se může stát, že na rezervační stránce nemusíte najít stejnou nabídku, jakou jste viděli na trivagu.

Patří k nejlépe hodnoceným Hotels v destinaci Plzeň

  • 4 Počet hvězdiček
    Hotel
    Riverside Hotel Plzeň
    9,0Vynikající (3 126 hodnocení)
    Plzeň, 0.5 km >> Centrum města
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    Ukázat ceny
  • 3 Počet hvězdiček
    Hotel
    Boutique Hotel Rango
    9,0Vynikající (2 618 hodnocení)
    Plzeň, 0.1 km >> Centrum města
    od2 967 Kč
    Zobrazte si ceny z 3 webů
    Ukázat ceny
  • 4 Počet hvězdiček
    Hotel
    Hotel Astory Plzeň
    7,9Dobré (1 597 hodnocení)
    Plzeň, 0.7 km >> Centrum města
    od3 300 Kč
    Zobrazte si ceny z 3 webů
    Ukázat ceny
  • 3 Počet hvězdiček
    Hotel
    Penzion Hotel Morrison
    6,9(920 hodnocení)
    Plzeň, 1.2 km >> Centrum města
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    Ukázat ceny
  • 3 Počet hvězdiček
    Hotel
    Hotel Slovan
    7,1(2 354 hodnocení)
    Plzeň, 0.4 km >> Centrum města
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    Ukázat ceny
  • 3 Počet hvězdiček
    Hotel
    Hotel York
    8,1Velmi dobré (1 932 hodnocení)
    Plzeň, 5.3 km >> Centrum města
    od1 684 Kč
    Zobrazte si ceny z 3 webů
    Ukázat ceny
  • 4 Počet hvězdiček
    Hotel
    Hotel Purkmistr
    8,8Vynikající (1 574 hodnocení)
    Plzeň, 6.0 km >> Centrum města
    od1 705 Kč
    Zobrazte si ceny z 2 webů
    Ukázat ceny
  • 4 Počet hvězdiček
    Hotel
    Hotel Rous
    8,7Vynikající (1 075 hodnocení)
    Plzeň, 0.2 km >> Centrum města
    Pro zobrazení přesných cen vyberte termín
    Ukázat ceny
  • 3 Počet hvězdiček
    Hotel
    Hotel Plzeň
    8,6Vynikající (3 042 hodnocení)
    Plzeň, 0.5 km >> Centrum města
    od2 273 Kč
    Zobrazte si ceny z 2 webů
    Ukázat ceny

Destinace nedaleko místa Boutique Hotel Rango