Hotely, Janské Lázně (Královéhradecký kraj, Česká republika)

 1. 1 811 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:duben 2024
 2. 2 136 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:duben 2024
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 3. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 4. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 5. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 6. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 7. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost

Hotely, Janské Lázně

Najděte si neuvěřitelně levné hotely v destinaci Janské Lázně, Česká republika. Hledejte a porovnávejte ceny nabídek ubytování (celkem ) a najděte ty nejnižší ceny na trivago.

 • Janské Lázně - největší online hotelový vyhledávač
 • Janské Lázně: najděte si zde levný ideální hotel
 • Zarezervujte za ideální cenu!

Patří k nejlépe hodnoceným Hotels v destinaci Janské Lázně

 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • 2 563 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:duben 2024
  2 709 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:duben 2024
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  2 238 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:duben 2024
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost

Za léčebnými prameny do Jánských Lázní

Přírodní bohatství Jánských Lázní spočívá v léčivém termálním pramenu , který byl podle pověsti objeven již roku 1006. První využívání pramene bylo spíše praktické k pohonu vodního kola. Lázně zde pak byly založeny Janem Adolfem Schwarzenbergem v 17. století. Světovou proslulost lázně získaly v první polovině 20. století úspěšnou léčbou následků obrny po vzoru amerických lázní Warm Springs. Na tuto historii, tradici a zkušenosti navazují lázně v současnosti. Kromě obrny a dalších onemocnění nervové soustavy se zde léčí onemocnění svalová, respirační, metabolická a ortopedická.

Jánské Lázně leží v okrese Trutnov v Královéhradeckém kraji a kromě pokročilých léčebných procesů vynikají svou polohou v horách. Toto malebné město rozkládající se na úpatí Černé hory je v současnosti druhým nejlépe hodnoceným lyžařských střediskem v České republice. Kromě toho Jánské Lázně nabízí relaxační pobyty vhodné pro děti i dospělé a bohaté kulturní vyžití. Jejich návštěvu si tak užije každý, kdo má rád spojení relaxace s aktivním odpočinkem.

K PRAMENU ZDRAVÍ

Ač se zde léčí nemocní, Jánské Lázně jsou ideálním místem dovolené i pro zdravé lidi. Lázně nabízejí nepřeberné množství wellness balíčků s různým zaměřením. Mezi nejoblíbenější patří program Relaxační pohyb zaměřený na obnovu psychických a fyzických sil naplněný vybranými lázeňskými procedurami. Pokud nemáte příliš volného času, ale i přesto si chcete dopřát relaxaci a obnovu sil, pak je Víkendový balíček pro vás to pravé. Velmi oblíbený je také Program proti bolesti zad , který vám představí metodu využívanou vrcholovými sportovci pro kondiční trénink, jež má velký význam v prevenci a léčbě bolestí páteře. Jánské lázně také nabízí wellness pobyty pro děti. Vaše ratolesti si tak mohou užít při společné dovolené speciální léčebný či rekondiční program na míru. Nabídka ubyotvání je poměrně pestrá – od levných apartmánů po luxusní hotely. Ubytovat se můžete přímo v centru Jánských Lázní v luxusním hotelu Omnia, který je vyhlášený svým sportovním zázemím. Proč si neprotáhnout svaly ve fitness centru či si nezahrát stolní tenis nebo tenis v hotelové tenisové hale. V létě zase využijte nabídku jezdeckých hodin nebo si zahrajte volejbal na venkovních kurtech. Penzion Relax u kolonády, umístěný také v centru města, zase nabízí pohodové ubytování domácího typu v útulných pokojích.

DO RÁJE LYŽAŘŮ A BĚŽKAŘŮ

Jánské Lázně jsou jedním z nejvýznamnějších lyžařských středisek v České republice s nabídkou 40 km sjezdových tratí, 90 km upravovaných běžkařských tratí, 3,5 km dlouhou Černohorskou sáňkařskou cestou a 40 vleky a lanovkami. Návštěvníci tohoto malebného městečka, kteří svůj volný čas nechtějí strávit pouze léčebnými procedurami, ale také sportem, jsou tak na správném místě. Ski areál Černá hora - Jánské Lázně je propojený s areálem Pec pod Sněžkou a nabízí kromě klasického denního lyžování na upravených sjezdovkách vybavených umělým zasněžováním také večerní lyžování na sjezdovce Protěž, která je s délkou 1,6 km nejdelší osvětlenou sjezdovkou na území České republiky. Začínající lyžaři mohou využít služeb několika lyžařských škol nacházejících se v areálu. Vaše ratolesti určitě ocení dětský lyžařský park Ski & Snowboard Academy Park vybavený pojezdovým pásem, kotvičkovým vlekem, spoustou figurek a malým slalomem. V centru parku se nachází vyhřívaná herna a dětská lyžařská akademie. Nejen lyžaři, ale i nelyžaři by neměli vynechat krásnou jízdu úbočím Černé Hory nad Klausovým údolím na sáňkách či bobech. 3,5 km dlouhá Černohorská sáňkařská cesta vede místy, kudy se jezdilo na rohačkách již před více než 100 lety. Saně si můžete půjčit v půjčovně ETC Sport a pak už jen stačí vyjet kabinkovou lanovkou Černohorský Expres na Černou horu, nasednout na sáňky a užít si nezapomenutelnou jízdu dolů. Nedaleko sjezdovek u centra města se můžete ubytovat v penzionu Sola fide či v penzionu Adélka. Ubytování v centru města nabízí také několik levných apartmánů.

RADOST ZE SPORTU

Jánské Lázně nabízí vskutku nekončící vyžití ve sportovních aktivitách. Nepřeberné množství turistických tras a stezek uspokojí i ty nejnáročnější milovníky turistiky. V teplejších měsících určitě stojí za to vyjet lanovkou na Černou horu a odtud se vydat přes Hoffmanovy boudy zpět do Jánských Lázní. Také 5km trasa z Černé hory po Zvonkové cestě je velmi oblíbená. Ti, kteří se chtějí při turistice i něčemu přiučit, ocení naučné vycházkové trasy s několika panely s informacemi, které jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Pouze 2,5 km dlouhá vycházková stezka Střední hřeben vede přes Rudolfovo údolí k výletnímu místu Hoffmanova bouda. Luisina cesta vás vezme do skalnatého kaňonu, odkud si můžete užít krásný výhled na vodopády Černohorského potoka.

Milovníci cyklistiky najdou ve Východních Krkonoších trasy, u kterých se pořádně zapotí, ale i ty, které budou bavit celou rodinu. 11km trasa z Černé hory přes Lučiny do Pece pod Sněžkou se řadí mezi ty pohodovější. Mezi ty více náročné patří třeba stezka vedoucí z Černé hory přes Zrcadlovky a Hoffmanovy boudy zpět do Jánských Lázní nebo trasa z Černé hory přes Vlašské Boudy do Velké Úpy. Pokud vás kopečky přece jen unaví, vyzkoušejte speciální terénní elektrokola , která vám umožní zvládnout i to nejprudší stoupání. Po dni nabytém zdoláváním vrcholů poseďte v Hospůdce na Formánkách. Můžete se těšit nejen na pizzu, speciality na grilu či domácí dezerty, ale také na minigolfové hřiště nacházející se přímo v areálu hospůdky.

VÝLETY DO OKOLÍ

Pokud máte dostatek volného času, určitě také prozkoumejte okolí tohoto podhorského lázeňského městečka. Jen v 15 km vzdáleném městě Trutnov se nachází krytý plavecký bazén s vířivkou, saunou, fitness centrem a turbo soláriem. V letních měsících stojí za to se vydat do Relaxparku v nedaleko vzdálené Peci pod Sněžkou. Děti se mohou dosyta vyskotačit na trampolínách, skluzavkách, nafukovacích atrakcích a prolézací dráze. Kromě toho se rodiče i se svými ratolestmi mohou svézt na 900m bobové dráze či 320 m dlouhém přejezdu Bukového údolí ve výšce 15 m nad přehradou. Nedaleko vzdálená zoologická zahrada Dvůr Králové patří mezi ty nejpopulárnější v České republice. Těšit se můžete jak na exotická zvířata a roztomilá mláďátka, tak také lanový park či večerní safari, při kterém zažijete atmosféru podvečerní jízdy Safaribusem mezi stády zvířat. Pozorovat tak můžete zebry, buvoly, antilopy, či lvy a gepardy v záři zapadajícího slunce.

Our top-rated cheap hotels in Janské Lázně

 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • 1 684 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:duben 2024
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • 1 825 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:duben 2024
 • 1 621 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:duben 2024
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • 2 123 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:duben 2024
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost