Hotely, Třebíč (Vysočina, Česká republika)

 1. 1 615 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:červenec 2024
  2 533 Kč za noc
  Očekávaná cena pro:červenec 2024
 2. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 3. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 4. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 5. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 6. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 7. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 8. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 9. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost

Hotely, Třebíč

Najděte si neuvěřitelně levné hotely v destinaci Třebíč, Česká republika. Hledejte a porovnávejte ceny nabídek ubytování (celkem ) a najděte ty nejnižší ceny na trivago.

 • Třebíč - největší online hotelový vyhledávač
 • Třebíč: najděte si zde levný ideální hotel
 • Zarezervujte za ideální cenu!

Patří k nejlépe hodnoceným Hotels v destinaci Třebíč

 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost

DO TŘEBÍČE NEJEN ZA PAMÁTKAMI UNESCO

Třebíč je město s bohatou historií, a tak zde mohou návštěvníci obdivovat mnoho cenných architektonických památek. To není ale jediné, co toto krásné město nabízí. Pokud se město stane cílem vašeho cestování, můžete zde strávit nezapomenutelnou dovolenou v létě i zimě, aktivit zde najdete nepřeberně. Stejně tak jsou vám zde k dispozici nejrůznější možnosti přespání – ať si vyberete penzion nebo levné ubytování jako hostel či ubytovnu, budete jistě spokojeni a vaše dovolená nebude mít chybu. Ubytovat se můžete buď přímo v Třebíči, nebo v okolí, záleží jen na tom, čemu dáváte přednost.

MĚSTO PLNÉ PAMĚTIHODNOSTÍ

V Třebíči se kromě významných památek UNESCO , ke kterým patří židovská čtvrť a židovský hřbitov společně s románsko-gotickou bazilikou sv. Prokopa, nachází celá řada dalších pamětihodností. Pokud jde o památky na seznamu UNESCO, určitě stojí za zmínku, že byly zapsány jako 12. památka v České republice a první židovská památka mimo území státu Izrael. Pokud jste ale v Třebíči, za vidění stojí rozhodně všechny památky. Krásný výhled na město budete mít ze 75 m vysoké městské věže, která bývala součástí městského opevňovacího systému. V její těsné blízkosti najdete Karlovo náměstí patřící svou rozlohou 22 000 m2 k největším v České republice. Líbit se vám budou určitě i krásné renesanční domy se sgrafitovou výzdobou i díla meziválečné architektury. Vaší pozornosti by rozhodně neměl uniknout Třebíčský zámek, který vznikl z původního benediktinského kláštera. Najdete ho v sousedství baziliky sv. Prokopa. Zámek je sídlem Muzea Vysočiny. Při prohlídce města narazíte také na celou řadu sakrálních staveb, soch a sousoší. Židovský hřbitov byl založen za městem ve svahu nad Týnským potokem zřejmě na počátku 17. století a v roce 1888 byl rozšířen o novou část. Na ploše pohřebiště, ohrazeného masivní kamennou zdí, se nalézá téměř 3000 náhrobků, mezi nimi též cenné kameny barokního a klasicistního typu. V samotném centru města v blízkosti památek si můžete samozřejmě také zajistit ubytování, např. v hotelu Euroagentur Joseph 1699.

NA KOLO, NA PROCHÁZKU, NEBO NA LYŽE ČI K VODĚ?

Pokud jste milovníci cestování a cyklistiky a dáváte na kole přednost mírně zvlněnému reliéfu bez výrazných výškových rozdílů, máte rádi příjemné klima a chcete si vybrat z velkého množství skvěle značených turistických tras, pak s dovolenou na Třebíčsku nemůžete udělat chybu. Jsou zde ideální podmínky jak pro cykloturistiku, tak k procházkám krásnou přírodou. Na své si tu přijdou vyznavači přírody, tak aktivního odpočinku. Pokud chcete absolvovat nenáročný cyklovýlet, zvolte jihovýchodní okolí Třebíče za výhledy pod Klučovskou horu. Další pohodlná trasa vede ke hradu Sadek, nebo vyrazte do lesů za Lipnik, nebo zvolte trasu za Koniklecí a k Velkému Javoru, či okolo Hostanky nebo na Alpskou vyhlídku. K dispozici je také řada dětských tras. V zimě si zase můžete vybrat z několika skiareálů, a to včetně možnosti lyžování pro děti. A nebo dáváte přednost vodě, relaxaci či wellness? Pak budete nadšeni aquaparkem Laguna Třebíč. Najdete tu tobogány, vířivky, protiproudy, chrliče vody, perličkovou lázeň, relaxační a wellness oblast. Vodní plocha tu zahrnuje divokou řeku, houpací kolébku, chrliče vody, masážní a vířivá lůžka, dvě vířivé vany a podmořskou jeskyni s akváriem. Na ochozu bazénu naleznete vyhřívané lavice. Ať zvolíte jakoukoli aktivitu, v Třebíči nebo okolí, všude najdete dostatek ubytovacích možností – hotely a penziony, nebo levné ubytování (ubytovna, hostel). Příjemnou wellness relaxaci si můžete užít např. v penzionu U Černého orla.

TŘEBÍČSKO NABÍZÍ ŘADU MOŽNOSTÍ AGROTURISTIKY

Pokud dáváte přednost pobytu v přírodě, v okolí Třebíče najdete řadu možností pro agroturistiku. Kozí farma Dvůr Ratibořice se specializuje na produkci a prodej výrobků z kozího mléka. Další zařízení - Chaloupky - najdete nedaleko obce Kněžice na Třebíčsku. Zabývá se sestavováním terénních programů pro děti a mládež. Nebo dáváte přednost vyjížďkám na koních či hipoterapii? Pak si z nabídky zvolte agroturistické centrum U kapličky. Využít můžete i řadu dalších zařízení, kde se můžete také ubytovat, jako např. v penzionu Padrtův Mlýn, který se nachází u obce Sokolí uprostřed přírody. K dispozici tady kromě bydlení budete mít také vyjížďky na koních, možnost půjčit si či uschovat kola a lyže. Je zde možnost koupání, rybaření, jízdy na loďkách, na své si přijdou i milovníci cykloturistiky nebo třeba houbaření.

SPECIALITY PRO DĚTI POTĚŠÍ NEJEN JE

Máte děti a chcete strávit příjemný den? Navštivte dětský zábavní park - Střítež u Třebíče. Toto zábavní a sportovní centrum se specializuje právě na rodiny s dětmi, najdete zde komplexní nabídku různých aktivit pro dospělé i děti s různou mírou obtížnosti. Jako např. prolézací labyrint, skluzavka a tobogán, balónkový bazén, dráha pro šlapací autíčka, lezecké stěny, trampolíny, poznávací prostor a dokonce i prostor na hraní pro batolata. V Třebíči jsou připravené speciální turistické cesty, na které můžete vyrazit i se sportovními kočárky, a to pohádková stezka aneb putování malého Človíčete v okolí Panenské nebo po naučné stezce k rozhledně Mařenka. Starší děti určitě potěší interaktivní výstava Cesty časem v třebíčském zámku. Děti i rodiče se tu na dvě hodiny promění ve starověké jeřábníky, pekaře nebo tkalce.

UŽIJTE SI VÝLETY DO OKOLÍ TŘEBÍČE

Pokud děláte rádi výlety, v okolí Třebíče najdete řadu zajímavých míst a všude při vašem cestování najdete širokou nabídku pro přenocování (hotel, penzion nebo levné ubytování – hostel/ubytovna). Chcete bydlet přímo u zámku? Pak zvolte hotel Zámek Valeč. Navštívit můžete třeba barokní zámek Budišov, který vznikl přestavbou původní vodní tvrze. Najdete zde zajímavé kolekce exemplářů ptáků, savců, obojživelníků, plazů a ryb. Vyhlídkové plavby můžete absolvovat na Dalešické přehradě. V Dalešicích najdete pivovar, kde se natáčel známý film Postřižiny. Líbit se vám určitě bude i v Jaroměřicích nad Rokytnou, kde se nachází rozsáhlý, dnes barokní zámecký komplex s farním kostelem sv. Markéty. Ten je obklopen zahradou francouzského typu, která přechází v přírodně krajinářský park. Nezapomeňte navštívit i krásná města Jemnici nebo Kralice, kde se nachází památník Bible kralické, v Moravských Budějovicích pak muzeum řemesel. Zkrátka nepřijdou ani milovníci hradů, navštívit můžete třeba Roštejn, kde najdete řadu stálých expozic. Dalším zajímavým hradem je Sádek, nacházející se na osamělém kuželovitém vrchu u obce Kojetice, 8 km jihozápadně od Třebíče. Pod hradem najdete Vinařské a kulturní centrum Sádek – jediné vinice na Vysočině, včetně unikátní naučné vinařské stezky.

Často kladené otázky o Třebíč