Hotely, Teplice (Ústecký kraj, Česká republika)

 1. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 2. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 3. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 4. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 5. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
  Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 6. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 7. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 8. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 9. Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost

Hotely, Teplice

Najděte si neuvěřitelně levné hotely v destinaci Teplice, Česká republika. Hledejte a porovnávejte ceny nabídek ubytování (celkem ) a najděte ty nejnižší ceny na trivago.

 • Teplice - největší online hotelový vyhledávač
 • Teplice: najděte si zde levný ideální hotel
 • Zarezervujte za ideální cenu!

Patří k nejlépe hodnoceným Hotels v destinaci Teplice

 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost

NAVŠTIVTE LÁZEŇSKÉ MĚSTO TEPLICE

Lázně Teplice se nacházejí mezi Českým středohořím a masivem Krušných hor, nedaleko německých hranic. Za svůj rozvoj toto město vděčí několika okolnostem: obchodu, hornictví a léčivým pramenům. Současné Teplice nabízejí návštěvníkům např. zrekonstruovaný lázeňský komplex s celou řadou lázeňských domů, Krušnohorské divadlo, nový plavecký areál se squashovými kurty, množství proslulých restaurací a kaváren a mnoho dalšího. Návštěva v Teplicích se vám určitě bude líbit! Bohatá nabídka ubytování vás určitě potěší – každý si v Teplicích vybere penzion, wellness hotel, apartmán nebo některou z forem levného jako např. ubytovnu.

V LÁZNÍCH TEPLICE SI ODPOČINETE A ZRELAXUJETE

Teplice jsou nejstaršími českými lázněmi a jsou považovány také za jedny z nejstarších lázní v celé Evropě. První horký pramen byl objeven v roce 762. Opravdu velký rozvoj lázeňství ale začal až později, a to v 17. století. Mnoho slavných osobností využilo léčivých účinků místních pramenů a sláva Teplic se rychle šířila po celé Evropě. Pro svou honosnost a mezinárodní prestiž byly lázně Teplice nazývány „malou“ Paříží. Město se může pyšnit nádhernými lázeňskými domy, krásnou architekturou, zelení a fontánami. V lázních Teplice si určitě odpočinete - termální minerální prameny, klidné prostředí uprostřed zeleně, skvělé služby a výborná kuchyně přispějí k relaxaci a zlepšení duševní pohody a fyzického zdraví. Zdejší hotely nabízejí velké množství léčebných a relaxačních pobytů. V tomto ohledu je zde také široká nabídka wellness. Každý z návštěvníků si rozhodně vybere možnost přenocování podle svých představ a potřeb. Určitě najdete ten svůj apartmán či penzion. Ubytovat se můžete např. v Antonietta. V Teplicích najdete bez problémů i levnou ubytovnu. Oblíbené jsou i krátké víkendové pobyty ve zdejších lázních.

TEPLICE NABÍZEJÍ TAKÉ MNOHO DALŠÍCH ZÁŽITKŮ

Teplice určitě nejsou jenom lázně. Nabízejí také kulturní a sportovní vyžití, návštěvu různých památkových objektů či okolní přírody. Teplice jsou významým kulturním centrem, kromě Krušnohorského divadla zde sídlí např. i Severočeská filharmonie. V Teplicích můžete navštívit také botanickou zahradu , která nabízí mnoho subtropických a tropických rostlin a také zde najdete expozici, která zahrnuje prehistorické ukázky toho, jak mohla vypadat severočeská krajina v době před dvaceti miliony lety, kdy vznikalo pro tento kraj tak důležité hnědé uhlí. Pokud rádi pozorujete oblohu, vyrazte do hvězdármy a planetária , které sídlí na tzv. Písečném vrchu. Mimochodem, Písečný vrch je 273 m vysoká skála, která klame svým názvem, není z pískovce, ale z křemenného porfyru, což jsou vyvřelé horniny s velkými krystaly živce nebo křemene s charakteristickou červenou barvou. Pro milovníky sportu a zejména vody je v Teplicích skvělým cílem aquacentrum. Tento plavecký a rekreační areál s termální vodou nabízí plavecký bazén, tobogán, brouzdaliště a skluzavku pro děti, parní lázeň, saunu, venkovní bazén. Jeho součástí jsou ale i squashové kurty a fitness. V létě si navíc návštěvníci Teplic můžou užít koupání ve volné přírodě, ve vodní nádrži Barbora, která vznikla zatopením stejnojmenného povrchového dolu. Nebo dáváte přednost romantickým výletům? Pak vyrazte ke zřícenině gotického hradu Doubravská hora na okraji Teplic. Najdete tu výletní restauraci s vyhlídkou na město Teplice a do údolí řeky Bíliny. Krásné výhledy vás čekají z Milešovky nebo Komáří vížky. V zimě zde najdete horský terén se sjezdovkami různé obtížnosti a upravované běžecké trasy. Z nabídek v Teplicích si jistě vyberete. Hledáte wellness hotel, penzion, apartmán, nebo dáváte přednost levnému ubytování ve formě ubytovny? V Teplicích naleznete vše. Pěkné pokoje najdete např. v Prince De Ligne.

VZHŮRU ZA PAMÁTKAMI – TEPLICKÝ ZÁMEK NESMÍTE MINOUT

K hlavním památkám Teplic patří zcela jistě zámek , který má za sebou bohatou historii. Královna Judita založila ve 2. polovině 12. století u horkých pramenů klášter benediktinek, který byl během husitských válek značně poškozen. Od té doby byl vlastněn různými majiteli a prošel řadou přestaveb – od renesance, přes barokní etapu, ve 2. polovině 18. století bylo přistavěno divadélko, rozšířené v roce 1800 o půvabný empirový vestibul. Při poslední velké přestavbě zahájené ke konci 18. století byl regotizován zámecký kostel a průčelí hlavní budovy zámku bylo upraveno v klasicistním stylu. Od roku 1947 je zámek sídlem regionálního muzea. V prvním patře jsou umístěny expozice zaměřené na pravěk severozápadních Čech, umění gotiky, renesance a baroka, lázeňství a vývoj keramické výroby v regionu, je zde stálá výstava hodin, numismatický kabinet a zpřístupněny jsou i některé zámecké interiéry s dobovým vybavením. Zajímavostí zámku je také znovuinstalovaná ukázka paroží v tzv. Parohových chodbách. Do návštěvnického okruhu zámku v Teplicích je zahrnuto vnitřní nádvoří s vyznačeným půdorysem klášterní basiliky a se vzácně dochovanou románskou kryptou. Součástí zámeckého areálu je zámecká zahrada, která byla postupně přebudována do zahrady anglického typu s množstvím drobných staveb, jakou jsou pavilony, chrámky, promenády apod. Pokud hledáte ubytování v blízkosti tohoto skvostu Teplic, pak se můžete ubytovat např. v Saraya. Stejně jako dříve, i dnes je zeleň Zámecké zahrady vyhledávaným cílem lázeňských hostů, obyvatel města i ostatních návštěvníků. Součástí zámecké zahrady jsou také zahradní a plesový dům, Labutí domek postavený jako kryté přístaviště výletních loděk a Appolonův Chrámek, který býval častým cílem vycházek lázeňských hostí. Obě tyto stavby jsou kulturní památkou chráněnou státem.

KAM VYRAZIT V OKOLÍ TEPLIC

Pokud máte rádi přírodu, určitě se vám bude líbit Bořeň, zalesněný znělcový vrch nad Bílinou. Je nejen národní přírodní rezervací , ale i největším znělcovým masivem ve střední Evropě. Najdete tu pseudokrasovou jeskyni, vzácné rostliny a navíc je z vrcholu krásný výhled. Horolezci mají možnost využít cvičné horolezecké terény. Dalším cílem vašich výletů může být Komáří hůrka (alternativní název je Komáří vížka), významná dominanta hřebenu Krušných hor , z vrcholu se vám otevře kruhový rozhled na České středohoří, Děčínský Sněžník, Krušné hory. Na vrchol vede sedačková lanovka z nedalekého Bohosudova, Lanovka je v provozu po celý rok, a tak si to zde můžete užít s kolem i běžkami. Pokud vyrazíte do Teplic v zimě za lyžováním, určitě vás potěší svah s několika sjezdovkami a s jedním z nejstrmějších slalomových svahů v České republice - Bouřňák. Bouřňák je jedním z nejvyšších vrcholů východní části Krušných hor a vyhledávaným centrem sjezdového lyžování. Naopak v létě se na Bouřňáku konají známé závody ve sjezdu horských kol. Ve vrcholové části Bouřňáku se nachází také přírodní památka Buky na Bouřňáku, větrem zdeformované buky s vlajkovými formami korun. Střediskem zimní i letní rekreace je Cínovec , který vznikl ve 14. století u dolů na cínovou a stříbrnou rudu. V obci jsou dva hraniční přechody a příhraniční stezka pro pěší a cyklisty. Ideální podmínky jsou tady pro pěší turistiku nebo cykloturistiku. V zimním období procházejí Cínovcem lyžařské trasy Krušnohorské magistrály. V okolí Cínovce se nachází přírodní rezervace – rašeliniště, ve kterém jsou vzácné rostliny. Ať již vyrazíte z Teplic jakýmkoliv směrem, zvolte jako výchozí bod místo s pěkným místem k přespání. Dobrý wellness hotel, apartmán, penzion nebo levné ubytování jako ubytovna jsou základem spokojenosti. Pěkné pokoje nabízí např. Paradies.

Our top-rated cheap hotels in Teplice

 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost
 • Vyberte termín a zobrazí se ceny a dostupnost

Hotely Teplice

Zajímat by vás mohly i následující hotely...

Zajímavá místa - Teplice

Nejoblíbenější destinace

Další často hledané destinace